Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što se to dogodilo s ljudima...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2011. 10:28 
Naslov:  Što se to dogodilo s ljudima...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odrađujem trening u teretani u slušam ljude kako pričaju (vro glasno). Ekpica, prosjek godina oko 40...
"Bio sam vani, razbio sam se ko guzica jebo te bog, i onda mi se u lice unosi ovaj kreten pa sam ga skoro ispizio jebo te bog, boli me kurac što mu je cura..." itd.
Ekipa kao oni likovi u filmu 300..."auuu, argrrrr, u u u, trebo si ga ispiszdit ko mu jebe mater..."
Isto tako slušam picane 16,17 god..."Bio sam vani, razbio sam se, bla bla bla, jebo te bog"

Znači 40 godišnjaci su na razini 16 godišnjaka? WTF?
Zašto sve više ljudi govori "jebo te bog"..jel to fora neka? To samo face govore ili?

Imam puno prijatelja i poznanika...kad se nalazim s njima na cugi vrlo često slušam "U kako sam se razbio jebote", "uu kako smo se razbili) itd..
Jel moguće da im je razbijanje highlight tjedna?! Gdje im je život?

O dolaženju na posao u pijanom stanju da ne pričam, isto kao i o nedolaženju na posao zbog pijanstva.
O vožnji u pijanom stanju da i ne govorim.

Što je s tim alkoholom, zašto sve veće mase postaju tipični tradicionlani primitivni hrvati?

Hodam ulicom, ispred mene 3 dečka, 20-25 godina..pričaju glasno, "jebo te bog ovo, jebo te bog ono" pa hraćne na ulicu i onda opet "jebo te bog što smo se razbili, jebo te bog nisam mogo stajat"...

Što se to događa s ljudima, gdje je nestao odgoj, karakter, zašto je sve više ljudi na isti kalup, furaju se jedni na druge, na primitivizam, alkoholizam, agresivu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.11.2011. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahahahahah... Boost ne slažemo se mi baš, ali ovdje da... Uistinu je highlight razbit se ako je moguće napravit sranje u Tvrđi... al to je ono tipa... hoda balonja ulicom i vidi nekog i udari ga ramenom..ovaj se okrene..a onda: ,, ŠtA je jebo te bog ovo, ono, pička materina itd'' ja samo citiram/parafraziram jel.... U pozadini naravno par curica kojima ispala guza itd. Ovo za ljude odf 40 godina me ne čudi, naravno nisu svi takvi... To je grupa mužjaka isfrustriranih koji nemaju što ponuditi osim lajanja... A razbit se od cuge je oličje muškosti, inače si pička... Ja to doživio osobno... Ali nisi pička ako ugaziš curu, kao onaj balavac u Splitu.... Ili ako siluješ..onda si muško..žena ipak treba znatin gdje joj je mjesto... Ja živim za dan kad ću osobno vidjeti da netko curi lupa šamarčinu... onda ću i ja biti u novinama....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2011. 11:01 
Naslov:  Re: Što se to dogodilo s ljudima...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misljenja sam da takvo ponasanje nije nuzno tipicno za hrvate (iako su balkanski narodi u europskom kontekstu poznati po svojoj kulturnoj i civilizacijskoj nepismenosti, te nazadnjačkom, plemenskom mentalitetu) - ono sto se nekada zvalo "zapadnim civilizacijskim krugom", obiljezeno odredjenim etickim, moralnim, komunikacijskim i radnim vrijednostima i normama, trenutno je u stanju rapidnog osipanja. Lagodan zivot, relativna egzistencijalna bezbriznost i relativizacija civilizacijskih vrijednosti vode u stanje bezumnog egoizma i hedonizma, u svim slojevima drustvene strukture.

Vidimo to kod politicara, kod tzv. biznismena, u financijskom sektoru - nema tu vise ni traga ljudskom "duhu", promisljenosti, marljivosti, drustvenoj i inoj osvijestenosti - ja, ja i samo ja, s mojim malim, uskogrudnim, sebicnim interesima koje nastojim realizirati prijevarom i podloscu, a u nekim slucajevima agresijom i silom. Takvo je ponasanje postalo standard: u hrvatskoj sasvim sigurno, a sve vise i u drugim europskim zemljama koje su nekada prednjacile u propagiranju civiliziranog i uljudnog - pa ako hocete i krscanskog - svjetonazora koji je, barem nominalno (ako ne uvijek i u praksi) za osnovu imao pojedinca koji kontrolira svoje primitivne porive i prilagodjava se zivotu u zajednici.

U ovim je krajevima posebna otegotna okolnost iskustvo visegodisnjeg rata koji je zatro i ono malo kulture ponasanja koju su nam u naslijedje ostavili habsburgovci (for better or for worse...). Trenutno se hrvati pozivaju na 7. stoljece, a citam bas danas da je d. primorac odlucio da su hrvati u ovim krajevima starosjedioci vec 25000 godina: mora da smo od te silne starine postali toliko senilni da se vise ne mozemo kolektivno sjetiti sto to znaci biti civiliziran, uljudan, pristojan i posten...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2011. 12:13 
Naslov:  Re: Što se to dogodilo s ljudima...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): › Što se to događa s ljudima, gdje je nestao odgoj, karakter, zašto je sve više ljudi na isti kalup, furaju se jedni na druge, na primitivizam, alkoholizam, agresivu?


Ne znam, to se često i ja pitam....i čini mi se da sam kao neki marsovac, jer meni to nije normalno,a čini se da drugima je....
ono što je jasno kao dan-fali kućnog odgoja i općenito više stege...
u svemu...
nemogu ni djeca biti bolja dok god su odrasli ti koji nevide ili ne žele vidjeti da to nije u redu....i dok ne počnu mijenjati neke stvari....
i ono što mi posebno ide na živce je što svi imaju samo prava,a nitko ne misli da ima i nekakve obaveze....
sve je postalo umjetno, iskrivljeno, lažno, plastično........samo se juri za materijalnim....ljudi su toliko hladni, bez osjećaja za druge...sebični....
no ipak nije sve tako crno Wink ima i pozitivnih i stvari i ljudi,ali su nažalost u manjini....
e sad ono što mene zanima je hoće li se išta promijeniti..odn hoćemo li mi išta mijenjati kod svoje djece...obzirom da se dosta ljudi s kojima pričam žali kako je ovo danas katastrofa....i općenito može li se išta promijeniti..i hoćemo li?

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2011. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kultura govora i razgovora srozala se na sramotnu razinu. Ulični rječnik ušao je, između ostalog, na velika vrata i u obazovne institucije i to ne samo zahvaljujući djeci nego nažalost i obrazovanim pojedincima. Radim u sustavu obrazovanja pa nerijetko imam priliku čuti psovku koja je postala stil razgovora koji ne poznaje granice čak ni u razredu. Jedno od objašnjenja koje sam čula je i to da je to ležerniji, neformalniji pa čak i moderniji način razgovora i predavanja učenicima koji je sredstvo pridobivanja učenika.

Smatram da je tomu uzrok, osim nedostatka kulture i odgoja, manjkavost rječnika pa osoba poseže za vulgarnim riječima. Postoji način da se iskaže nezadovoljstvo, protest i dr. na prihvatljiv način.


Zadnja promjena: josephine01; 30.11.2011. 14:51; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.11.2011. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Ja živim za dan kad ću osobno vidjeti da netko curi lupa šamarčinu... onda ću i ja biti u novinama....


ti mislis da u tim krugovima muskih balkanoidnih seljacina obitavaju cure drugacijeg mentalnog sklopa ???

njima je isto tako bitno dobro se ubiti alkoholom, poseviti se s nekim popularnim deckom, naci sponzora, potuci se, ugraditi najnoviji model sisa ...

to je valjda ta cajkaroska kultura koju poneki od nas ne razumiju Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2011. 13:04 
Naslov:  Re: Što se to dogodilo s ljudima...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Imam puno prijatelja i poznanika...kad se nalazim s njima na cugi vrlo često slušam "U kako sam se razbio jebote", "uu kako smo se razbili) itd..
Jel moguće da im je razbijanje highlight tjedna?! Gdje im je život?

O dolaženju na posao u pijanom stanju da ne pričam, isto kao i o nedolaženju na posao zbog pijanstva.
O vožnji u pijanom stanju da i ne govorim.

Što je s tim alkoholom, zašto sve veće mase postaju tipični tradicionlani primitivni hrvati?

Problem s alkoholom je (isto kao i sa cigaretama):
1. Nepostivanje zakona
2. Ignoriranje nepostivanja zakona
3. Preniska cijena!!
4. U mladim populacijama je postao drustveno prihvatiljiv, cak stovise pozeljan i neophodan

Dok se ne pocnu postivati zakoni o zabrani prodaje alkohola i cigareta maloljetnicima u trgovinama i kaficima, nece biti pomaka sigurno.

Isto kao sto mi nije jasno sta rade inspekcije koje bi to trebale nadzirati?

Pa onda razna usupkavanja ugostiteljima (npr. milijun izmjena zakona o zabrani pusenja da bi se na kraju sad sve svelo da se u svakom kaficu pusi jer su svi za 3 tisuce kuna kupili neke fejk ventilacije koje nikad ne rade).

Litra pelina je 60 kn?! Daj molim te! Maznit poreze od 100% na alkohol i cigarete...

Unistavanja u alkoholu dvaput tjedno?! Onda je bas cudno kad covjek od 30 godina umre od ciroze jetre.
Ako pije dvaput tjedno, bas me zanima za cega je taj ucenik, student ili radnik? O prouktivnosti podaci govore sami za sebe...
Nikada mi ta unistavanja u alkoholu dvaput tjedno nisu bila jasna... Pogotovo kod mladih 21-26 godina? Jel stvarno zivot toliko ocajan da ti je to vrhunac?! A ako netko ne pije onda je on sonjo, pickica, ignoriran u drustvu...
Izaci dvaput tjedno-ok. Popit pivo, dva, tri-ok. Ali da izlazak nije ako se ne unistis, e jebemti zivot... Jel nije dosta izaci jednom mjesecno kad se bas onako pije? Zar to stvarno mora biti svaki vikend?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2011. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mediji danas odgajaju djecu, a u medijima prođu imaju vijesti koje izazivaju trenutni učinak kod čitatelja/gledatelja/slušatelja. s naslovnica vrište mamići, rozge i slična bagra koja ne pruža ništa pametno i konstruktivno, već zabavlja raju na pet minuta do nove vijesti. za smislenije tekstove, kolumne ili komentare ljudi jednostavno nemaju vremena, jer tu se mora uključiti mozak, a vremena je malo. već iza ćoška vrište novi mamići i rozge.

društvene mreže su posebna priča, prestale su biti sredstvo, a postale cilj. same sebi svrha. puno je lakše danas, ljudi se ne trebaju truditi oko ničega. niti oko partnera, niti oko prijatelja. jer ako se već niste vidjeli i porazgovarali o svojim životima godinu dana, uvijek ćete imati fejsbać na kojem možete popiti pivo.

sve je danas puno jednostavnije i lakše, ali cijenu su platili međuljudski odnosi, kultura ophođenja i komunikacije

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AnneBoleyn
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2013. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
Odrađujem trening u teretani u slušam ljude kako pričaju (vro glasno). Ekpica, prosjek godina oko 40...
"Bio sam vani, razbio sam se ko guzica jebo te bog, i onda mi se u lice unosi ovaj kreten pa sam ga skoro ispizio jebo te bog, boli me kurac što mu je cura..." itd.
Ekipa kao oni likovi u filmu 300..."auuu, argrrrr, u u u, trebo si ga ispiszdit ko mu jebe mater..."
Isto tako slušam picane 16,17 god..."Bio sam vani, razbio sam se, bla bla bla, jebo te bog"

Znači 40 godišnjaci su na razini 16 godišnjaka? WTF?
Zašto sve više ljudi govori "jebo te bog"..jel to fora neka? To samo face govore ili?

Imam puno prijatelja i poznanika...kad se nalazim s njima na cugi vrlo često slušam "U kako sam se razbio jebote", "uu kako smo se razbili) itd..
Jel moguće da im je razbijanje highlight tjedna?! Gdje im je život?

O dolaženju na posao u pijanom stanju da ne pričam, isto kao i o nedolaženju na posao zbog pijanstva.
O vožnji u pijanom stanju da i ne govorim.

Što je s tim alkoholom, zašto sve veće mase postaju tipični tradicionlani primitivni hrvati?

Hodam ulicom, ispred mene 3 dečka, 20-25 godina..pričaju glasno, "jebo te bog ovo, jebo te bog ono" pa hraćne na ulicu i onda opet "jebo te bog što smo se razbili, jebo te bog nisam mogo stajat"...

Što se to događa s ljudima, gdje je nestao odgoj, karakter, zašto je sve više ljudi na isti kalup, furaju se jedni na druge, na primitivizam, alkoholizam, agresivu?


Ovdje sam pročitala više psovki nego što sam ja u životu izgovorila!!

_________________
Prosvijetljen je onaj, tko spozna da je sve na svijetu onakvo kakvo je, u biti savršeno!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2013. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AnneBoleyn je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
Odrađujem trening u teretani u slušam ljude kako pričaju (vro glasno). Ekpica, prosjek godina oko 40...
"Bio sam vani, razbio sam se ko guzica jebo te bog, i onda mi se u lice unosi ovaj kreten pa sam ga skoro ispizio jebo te bog, boli me kurac što mu je cura..." itd.
Ekipa kao oni likovi u filmu 300..."auuu, argrrrr, u u u, trebo si ga ispiszdit ko mu jebe mater..."
Isto tako slušam picane 16,17 god..."Bio sam vani, razbio sam se, bla bla bla, jebo te bog"

Znači 40 godišnjaci su na razini 16 godišnjaka? WTF?
Zašto sve više ljudi govori "jebo te bog"..jel to fora neka? To samo face govore ili?

Imam puno prijatelja i poznanika...kad se nalazim s njima na cugi vrlo često slušam "U kako sam se razbio jebote", "uu kako smo se razbili) itd..
Jel moguće da im je razbijanje highlight tjedna?! Gdje im je život?

O dolaženju na posao u pijanom stanju da ne pričam, isto kao i o nedolaženju na posao zbog pijanstva.
O vožnji u pijanom stanju da i ne govorim.

Što je s tim alkoholom, zašto sve veće mase postaju tipični tradicionlani primitivni hrvati?

Hodam ulicom, ispred mene 3 dečka, 20-25 godina..pričaju glasno, "jebo te bog ovo, jebo te bog ono" pa hraćne na ulicu i onda opet "jebo te bog što smo se razbili, jebo te bog nisam mogo stajat"...

Što se to događa s ljudima, gdje je nestao odgoj, karakter, zašto je sve više ljudi na isti kalup, furaju se jedni na druge, na primitivizam, alkoholizam, agresivu?


Ovdje sam pročitala više psovki nego što sam ja u životu izgovorila!!



još ako ostaneš trudna po duhu svetom....eto nama nove svetice....i neradnog dana

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
AnneBoleyn
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2013. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
AnneBoleyn je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
Odrađujem trening u teretani u slušam ljude kako pričaju (vro glasno). Ekpica, prosjek godina oko 40...
"Bio sam vani, razbio sam se ko guzica jebo te bog, i onda mi se u lice unosi ovaj kreten pa sam ga skoro ispizio jebo te bog, boli me kurac što mu je cura..." itd.
Ekipa kao oni likovi u filmu 300..."auuu, argrrrr, u u u, trebo si ga ispiszdit ko mu jebe mater..."
Isto tako slušam picane 16,17 god..."Bio sam vani, razbio sam se, bla bla bla, jebo te bog"

Znači 40 godišnjaci su na razini 16 godišnjaka? WTF?
Zašto sve više ljudi govori "jebo te bog"..jel to fora neka? To samo face govore ili?

Imam puno prijatelja i poznanika...kad se nalazim s njima na cugi vrlo često slušam "U kako sam se razbio jebote", "uu kako smo se razbili) itd..
Jel moguće da im je razbijanje highlight tjedna?! Gdje im je život?

O dolaženju na posao u pijanom stanju da ne pričam, isto kao i o nedolaženju na posao zbog pijanstva.
O vožnji u pijanom stanju da i ne govorim.

Što je s tim alkoholom, zašto sve veće mase postaju tipični tradicionlani primitivni hrvati?

Hodam ulicom, ispred mene 3 dečka, 20-25 godina..pričaju glasno, "jebo te bog ovo, jebo te bog ono" pa hraćne na ulicu i onda opet "jebo te bog što smo se razbili, jebo te bog nisam mogo stajat"...

Što se to događa s ljudima, gdje je nestao odgoj, karakter, zašto je sve više ljudi na isti kalup, furaju se jedni na druge, na primitivizam, alkoholizam, agresivu?


Ovdje sam pročitala više psovki nego što sam ja u životu izgovorila!!



još ako ostaneš trudna po duhu svetom....eto nama nove svetice....i neradnog dana


Da, to će posebno razveseliti sve vas koji pljujete po katoličkim (i svim ostalim) blagdanima i svetkovinama, ali vam odgovaraju neradni dani. Pa što onda ne radite taj dan kad i ovako ništa ne slavite!! Isto je i sa Tjelovom!

_________________
Prosvijetljen je onaj, tko spozna da je sve na svijetu onakvo kakvo je, u biti savršeno!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2013. 14:40 
Naslov:  Re: Što se to dogodilo s ljudima...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobno radim svaki blagdan i svaku subotu, i šta se tu može? Život je takav, dok većina odmara, mnogi od nas rintaju.
No, odskočili smo od teme.
Inače sam daruvarčanka, i vjerujte, nemate pojma kako je živjeti u ovakvoj maloj sredini super trooper balkanoidnih nazadnjaka gdje te osuđuju za svaki potez koji se ne slaže sa nekim "protokolom" života u malom gradu.
Ista stvar je sa doseljenicima koji u proteklih 22 godine nisu naučili ni pričati hrvatski jezik, kamoli se ponašati bar donekle pristojno.
Vozim dijete u kolicima i naleti mali na biciklu i zabije se u kolica i još se on ljuti i vrijeđa što sam ja na pješačkoj stazi (ne biciklističkoj) i odgovara na svaku moju riječ. Kako on razgovara sa svojim roditeljima? Ili, kako oni razgovaraju sa njim?
Radim sa ljudima i moj svaki odlazak sa posla popraćen je ptsp-om kojeg se rješavam dobrih pola sata u tišini svoga doma.
Kako vrijeme odmiče, vidim da zaista agresivnost jedino pali, jer te se tada ljudi očito bolje i neće se suočavati sa tobom.
Nikada neću naučiti biti zmaj, a to bih jako voljela, jer uvijek izgubim bitku sa rogatima.
Obrazovana sam za rad u školi, ne radim taj posao, ali je taj posao krvava borba, slušavši one koji rade sa tom djecom koja kao što Mladjo kaže vide samo guzice i sise, alkohol i sprdačinu kao izvor sreće i zadovoljstva.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2013. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....da je napad najbolja obrana, to sam davno naučila....kao što sve više učim da manje držim jezik za zubima, a više kažem ljudima što ih slijedi - bilo komplimentom ili pozitivom, bilo istinom ili negativom.....jer ono što sam ja shvatila da većina ljudi nema više morala i da su vrijednosti drugačije, da je društvo postalo vrlo izvitopereno i da se ja sve manje snalazim među takvima.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2013. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2013. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.vecernji.hr/vijesti/cijelo-je-susjedstvo-slusalo-kako-vriste-nitko-nije-reagirao-clanak-605655


Ovo dvoje zadrana su se do jučer držali pod ruku kao "savršen bračni par", gdje je okidač pukao ne znam. Ali problem današnjice je što nikoga nije briga, i smatra da nije njegova stvar pozvati policiju, što je jako žalosno. I poptuno sam sigurno da danas više nema ni 10% ljudi koji su spremni pomoći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: