Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tegle za med

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2013. 10:42 
Naslov:  Tegle za med
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije nekoliko godina se s pčelarima moglo zamijeniti prazne tegle za njihove proizvode. Ima li još takve mogućnosti i trebaju li nekom čiste tegle od 720 ml?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2013. 13:31 
Naslov:  Re: Tegle za med
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nekoliko godina se s pčelarima moglo zamijeniti prazne tegle za njihove proizvode. Ima li još takve mogućnosti i trebaju li nekom čiste tegle od 720 ml?


Koliko bi praznih tegli trebalo za jednu punu meda Rolling Eyes
Ja sam ih isto skupila dosta.
Ove godine zbog viška slobodnog vremena sam ih napunila raznim džemovima.
Neke staklenke sam i kupila jer su mi praktičnije one upola manje za moje potrebe
Ako imaš takvih (manjih) sa metalnim poklopcem mogu ih zbrinuti Wink

Ostalo mi je nekoliko staklenki raznih veličina od nesica gdje su poklopci nestandardni i plastični .
Takve staklenke su neupotrebljive za zimnicu koja se uglavnom pasterizira sa poklopcem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2013. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije sam mijenjala 25 praznih za 1 punu meda. Sad bi to bilo valjda 30 ili 35 kom.

Budući je nas sada samo dvoje i ja koristim manje staklenke, a one od kava nosim u reciklažno dvorište.
Višak su mi i one staklenke od 2 litre, a i pollitrene boce od infuzija sa gumenim čepovima. U njima se sokovi i rajčica najbolje čuvaju. Sve čisto, bez etiketa i u kutiji.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: