Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kutak za ljubitelje elektronske glazbe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 15:12 
Naslov: Hehehe ! kutak za ljubitelje elektronske glazbe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pisite sta god vam padne na pamet....od novih house techno...ili trance stvari....bla bla
ako nekog zanima gdje se sta moze skinut i td.

evo recimo jedan koristan link za house chartove u Engleškoj....
www.trugroovez.com/house-music-charts.htm

naravno tu je jos i www.radiodeejay.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo nešto što ja trenutno slušam. Ovo mi je trenutno omiljena lista stvari. Ima dosta novih, dosta remixeva. Uglavnom vrlo kvalitetan house. Sve se može na LIme Wire-u
skinut. Inače slušam Martina Solveiga, Axwella, Tocadisco, David Guetta, Lexy & K-Paul, Benny Benassi, Roger Sanchez, Deep Dish, Joachim Garraud...

My Playlist:

-Antoine Clamaran - Take Off (Dave Spoon Remix)
-Axer '1.2.3 (Axwell Underworld Edit)' (Pryda Friends
-Nelly Furtado 'Promiscuous (Axwell Remix)' (Geffen)
-Steve Angello & Sebastian Ingrosso - Click
-Roger Sanchez - Lost (Eddie Thoneick mix)
-Felle le Grande - Put your hands up for Detroit
-Axwell And Sebastian Ingrosso - Together (Tocadisco Mix)
-Justin Timberlake - Sexy Back (Not Profane Remix)
-Digitalism - Zdarlight (Axwell Remix)
-Erick Morillo - Dancin' ( Antoine Clamaran remix)
-Antoine Clamaran - Keep On Trying (original club mix)

House Music, My Music!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 4:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

quote="cane"]
Evo nešto što ja trenutno slušam. Ovo mi je trenutno omiljena lista stvari. Ima dosta novih, dosta remixeva. Uglavnom vrlo kvalitetan house. Sve se može na LIme Wire-u
skinut. Inače slušam Martina Solveiga, Axwella, Tocadisco, David Guetta, Lexy & K-Paul, Benny Benassi, Roger Sanchez, Deep Dish, Joachim Garraud...

My Playlist:

-Antoine Clamaran - Take Off (Dave Spoon Remix)
-Axer '1.2.3 (Axwell Underworld Edit)' (Pryda Friends
-Nelly Furtado 'Promiscuous (Axwell Remix)' (Geffen)
-Steve Angello & Sebastian Ingrosso - Click
-Roger Sanchez - Lost (Eddie Thoneick mix)
-Felle le Grande - Put your hands up for Detroit
-Axwell And Sebastian Ingrosso - Together (Tocadisco Mix)
-Justin Timberlake - Sexy Back (Not Profane Remix)
-Digitalism - Zdarlight (Axwell Remix)
-Erick Morillo - Dancin' ( Antoine Clamaran remix)
-Antoine Clamaran - Keep On Trying (original club mix)

House Music, My Music!!!
[/quote]

Pa evo bas tu gledam neke stvari koje nemam...naime imam neka 3 dvd-a house glazbe...ajmo rec da pravim kolekciju....e sad sto se tice setova imao sam ih negdje preko tisucu ,ali sam nazalost ostao bez tog spindla od nekih 80 cd-ova....gore navedene dj*e takodjer slusam, ali nekako ove remixe tipa---kad obrade nesto od justina timberjezera i td nevolim bas previse...sto je naravno stvar svacijeg ukusa pa me nemoj shvatit krivo..isto tako ako nekom treba odredjena stvar ,a ja je slucajno imam dogovorit cemo se za shipment i td...a nisu osjecani od osjecana tako daleko

House je zakon!!!!!
Steta samo sto je cijela ta scena u Hr osla u k. a i starija ekipa se uvijek prije ili kasnije ohladi od partija:))

p.s lime-wier je neki p2p program ili torrent?

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lime wire je p2p

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
lime wire je p2p


fala fala:)

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima sad u subotu party na bazenima u bizovcu. ja idem naravaski, hehe. ma u osijeku je scena u kurcu. dok u zg imaju gallery club (inače vlasnik haciende iz vodica drži) koji ugoščuje najjače dj-e trenutno. a nije ni zg na kraj svijeta pa se može za nekih 100kn otići poslušat Axwell, Solveig ili Guetta. Evo baš će sad doći i Morales. evo ti link:

www.gallery.hr


a imam ja još hrpu stvari. samo ovo mi je trenutna lista. a skidam redovito neke nove a i stare dobre stvari. imam sigurno nekih 30-40 GB House glazbe.
a ovaj rmx od timberlejka je zakon. skinio sam s neke švapske stranice. e stvar je mrak. a i Axwellov rmx Madonnionog Jumpa je zakon. inače u zadnje vrijeme mi dogovara neki House u smjeru Electra. pa eto ako neko ide na bazene u subotu vidimo se tamo.

p.s. bio sam u petak u Quo Vadisu na DJ Divi. mala dobro mrda, hehe. ali Sly je bio zakon!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
ima sad u subotu party na bazenima u bizovcu. ja idem naravaski, hehe. ma u osijeku je scena u kurcu. dok u zg imaju gallery club (inače vlasnik haciende iz vodica drži) koji ugoščuje najjače dj-e trenutno. a nije ni zg na kraj svijeta pa se može za nekih 100kn otići poslušat Axwell, Solveig ili Guetta. Evo baš će sad doći i Morales. evo ti link:

www.gallery.hr


a imam ja još hrpu stvari. samo ovo mi je trenutna lista. a skidam redovito neke nove a i stare dobre stvari. imam sigurno nekih 30-40 GB House glazbe.
a ovaj rmx od timberlejka je zakon. skinio sam s neke švapske stranice. e stvar je mrak. a i Axwellov rmx Madonnionog Jumpa je zakon. inače u zadnje vrijeme mi dogovara neki House u smjeru Electra. pa eto ako neko ide na bazene u subotu vidimo se tamo.

p.s. bio sam u petak u Quo Vadisu na DJ Divi. mala dobro mrda, hehe. ali Sly je bio zakon!


nice nice...moram ti priznat da sam se odvikao odlazaka na prty-e ....zbog razno raznih sranja(ako me kontas) ,a i nije mi to vise neki gust...kad bih imao pravu ekipu mozda i bi..ali ovi moji svi tudumi hoce na neka druga mjesta tak da ono...a sto se tice partija odradio sam ih poprilicno...el sly udara onaj svoj electro još ili?

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma udara Sly i electro al i komercijalni house je puštao. sluašo sam ga i prije Dine Dvorika u OBP-u i bio je odličan. čim je Dino počeo puštat house sve se ispraznilo...
a šteta što ne ideš na bazene. bit će Phile Kieran. nisam ga imao prilike uživo slušat. al navodno je strašno dobar. a meni nikad dosta partya. zadnje 2 godine ljetujem u Vodicama zbog Haciende. strava dobar club, a DJ-evi koji dođu the best of tehe best

www.hacienda.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
ma udara Sly i electro al i komercijalni house je puštao. sluašo sam ga i prije Dine Dvorika u OBP-u i bio je odličan. čim je Dino počeo puštat house sve se ispraznilo...
a šteta što ne ideš na bazene. bit će Phile Kieran. nisam ga imao prilike uživo slušat. al navodno je strašno dobar. a meni nikad dosta partya. zadnje 2 godine ljetujem u Vodicama zbog Haciende. strava dobar club, a DJ-evi koji dođu the best of tehe best

www.hacienda.hr


hvala za link...ma znam,,,i meni nekad dodje da odletim na neku good partyanu, ali jebiga...a u haciendi nisam bio.a li ti naravno vjerujem na rijec i td da je ludnica...ajde dobar provod pa napiši kak je bilo...na bazenima...Smile

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marin.chy
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2006. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HOUSE JE ZAKON .SAMO TO SLUŠAM I ZAISTA MI JE ŽAO ŠTO MALO LJUDI TO VOLI.PIŠEM IZ MOSTARA I MOGU VAM REĆI DA OVDJE SAMO NARODNJACI FURAJU .TO JE ZA POLUDIT . NAMJERAVAM ZA NOVU DOĆI U OS IPAK MISLIM DA JE TU SCENA HOUSE GLAZBE MNOGO BOLJA . A AKO NISTE ZNALI U DUBROVNIKU JE ZA NOVU SILICON SOUL PA AKO STE U MOGUĆNOSTI SVAKAKO OTIĐITE .PUSA SVIMA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2006. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin.chy je napisao/la: ›
HOUSE JE ZAKON .SAMO TO SLUŠAM I ZAISTA MI JE ŽAO ŠTO MALO LJUDI TO VOLI.PIŠEM IZ MOSTARA I MOGU VAM REĆI DA OVDJE SAMO NARODNJACI FURAJU .TO JE ZA POLUDIT . NAMJERAVAM ZA NOVU DOĆI U OS IPAK MISLIM DA JE TU SCENA HOUSE GLAZBE MNOGO BOLJA . A AKO NISTE ZNALI U DUBROVNIKU JE ZA NOVU SILICON SOUL PA AKO STE U MOGUĆNOSTI SVAKAKO OTIĐITE .PUSA SVIMA


pozdrav Mostaru i tebi...a nemoj dolazit u os ako nebude neki house party jer ga neces imat gdje slusat...neka me netko ispravi ako nisam u pravu...BPM je ok sa idejom ali je prostor katastrofa...

P.S ova nova stvar od Eric Prdyz-a je do jaja...obrada stare nam stvari od Pink Floyda...zvuči ajmo (Positiv education)

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2006. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za novu godinu će u slaviji bit party. ulaz je 100 kn a bit će B-orut i neka DJ-ica iz njemačke i još neki dj-i.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2006. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
za novu godinu će u slaviji bit party. ulaz je 100 kn a bit će B-orut i neka DJ-ica iz njemačke i još neki dj-i.


cane čuo sam od lege da na bazenima i nije bilo baš nešto...za ziku neznam...kak je odsvirao PHIL?

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2006. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
za novu godinu će u slaviji bit party. ulaz je 100 kn a bit će B-orut i neka DJ-ica iz njemačke i još neki dj-i.


cane čuo sam od lege da na bazenima i nije bilo baš nešto...za ziku neznam...kak je odsvirao PHIL?

zbog bolesti sam propustio party. ali su bili moji legosi. kažu bilo je ok. samo malo previše techna. a premalo housa

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2007. 18:13 
Naslov:  Re: kutak za ljubitelje elektronske glazbe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel će dolaziti tko na dejana za uskrs?

vidim da ovdje svi koju su pisali slušaju house, od svih vrsta i podvrsta edm house najmanje slušam, jednostavno mi se nesviđa, dok electro-house mogu poslušati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: