Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vodič za nezaposlene

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2013. 14:30 
Naslov:  Vodič za nezaposlene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako prepoznati namješten natječaj

evo jedan takav natječaj

U ovih nekoliko mjeseci koliko sam među nezaposlenima prvi puta vidim da netko traži da se dostavi izvornik ili ovjerovljeni preslik za javni natječaj. Priloženi dokumenti se ne vraćaju što znači da treba ovjera kod javnog bilježnika ??!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.07.2013. 14:46 
Naslov:  Re: Vodič za nezaposlene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › kako prepoznati namješten natječaj

evo jedan takav natječaj

U ovih nekoliko mjeseci koliko sam među nezaposlenima prvi puta vidim da netko traži da se dostavi izvornik ili ovjerovljeni preslik za javni natječaj. Priloženi dokumenti se ne vraćaju što znači da treba ovjera kod javnog bilježnika ??!


...da, davnihh sam dana se prestala javljati na natječaje ovakve vrste, jer koštaju previše......ovo se lako da povezati s obećanjem gradskih otaca da će se objavljivati javni natječaji za takva radna mjesta.....i hoće - sve to stoji, samo takvi su natječaji za one dubljeg džepa + ono što sam na drugoj temi spomenula i @Evilu.....pošteni natječaji su utopija.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.07.2013. 0:13 
Naslov:  Re: Vodič za nezaposlene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U konkretnom primjeru to trošak od cca 150 kn, uistinu poticajno za nezaposlene.
Istina ovakav način nije učestal bar koliko pratim oglase ali je toliko očito i jasno dano na znanje da se ne treba ni javljati na takav natječaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2013. 8:23 
Naslov:  Re: Vodič za nezaposlene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › U konkretnom primjeru to trošak od cca 150 kn, uistinu poticajno za nezaposlene.
Istina ovakav način nije učestal bar koliko pratim oglase ali je toliko očito i jasno dano na znanje da se ne treba ni javljati na takav natječaj.


....sve javne službe zahtijevaju brdo dokumentacije, do nedavno su tražili i ovjerene sve stranice kopije radne knjižice......tvoja zadnja rečenica govori sve - odmah u startu se odbije 50% eventualno zainteresiranih.....recimo, ja se dosta javljam na razne međunarodne oglase na koje sama naiđem - postupak prijave na takvo što traje otprilike nekoliko minuta, koliko je potrebno za upload CV, motivacijskog pisma i preporuka.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2013. 9:23 
Naslov:  Re: Vodič za nezaposlene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › kako prepoznati namješten natječaj



     Ima li i ne namještenih natječaja?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2013. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...dakle, evo kako lokalna vlast drži obećanje o povećanju broja zapooslenih, te otvara gomilu radnih mjesta za koje ne mora kao poslodavac dati niti lipe, pa izvolite:
http://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: