Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



STV prekinuo live prijenos iz Burićevog stožera u trenu kad je nazvao Glavaš!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 15:58 
Naslov:  STV prekinuo live prijenos iz Burićevog stožera u trenu kad je nazvao Glavaš!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novi cirkus u Belišću... Burić drži pobjednički govor, u tom trenu zove Glavaš, Burić se javlja, govori "Volim te" a u dvorani se gase svjetla i prekida live prijenos STV-a! Slika govori više od 1000 riječi, pa pogledajte najnoviji sumrak demokracije u režiji HDSSB-a...


_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pjong jang....tv!

Zicer je mali od Brne mahnuo rukom i rekao - gasi, gasi....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Interesantno je kako se na snimci prvo gasi svjetlo STV-a, ono bočno kraj kamere, a onda i u cijeloj dvorani. Baš me zanima tko je naredio da se gasi.

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha dobro, možda se iz snimke može zaključiti da će Burić podržati Gay paradu u Osijeku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svjetlo su ugasili i prijenos prekinuli, jer je postalo jasno da ratni zlocinac u zatvoru moze telefonirati kad god pozeli i da ne bi bilo lijepo kad bi i drugi saznali za to, s tim da je upitno nalazi li se uopce u zatvoru, ili tamo povremeno dolazi.

Iz istog razloga je i trazio premjestaj u Mostar, gdje ga za razliku od Zenice dozivljavaju kao heroja, a ne ratnog zlocinca, ratnog profitera i ubojicu.

Naravno, impotentne pravosudne vlasti ove jadne drzavice ne smatraju da je potrebno reagirati.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roger
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja gledo jucer na tv-u i bilo osijek031.com smile evo ima i na netu (0:59)




još jedan fail novog zaposlenika gradske uprave Drage Hedla Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.06.2013. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roger je napisao/la: ›
ja gledo jucer na tv-u i bilo osijek031.com smile evo ima i na netu (0:59) http://www.youtube.com/watch?v=EMBME_-NEv0
još jedan fail novog zaposlenika gradske uprave Drage Hedla Very Happy


Šta taj može raditi u Gradskoj upravi?? Čitat novine??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2013. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što je fail? Sve što sam pročitao ima u videu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackle
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2013. 20:29 
Naslov:  Re: STV prekinuo live prijenos iz Burićevog stožera u trenu kad je nazvao Glavaš!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bitno je naglasiti kako je novi predsjednik Gradskog vijeća Andrej Bičak, koji je oženio Burićevu nećakinju (koju je Burić zaposlio kao med.sestru u Domu zdravlja Belišće) i koji je bio predsjednik izbornog povjerenstva na izbornom mjestu u vrtiću, jednom od dva gdje su ponovljeni izbori. Drugo, Slavko Milekić koji je iznio ove podatke je predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva koji je cjeli dan prebrojavao glasove, a čiji je otac Pavo Milekić novoizabrani potpredsjednik Gradskog vijeća. Gradsko izborno povjerenstvo uopće nije smjelo prebrojavati glasove, već se to trebalo obaviti isključivo u Županiji što je naglasio i Ustavni sud. Pavo Milekić je bivši HDZ-ovac koji je istupio iz HDZ-a nakon što je Dinko Huis izabran za predsjednika. Istupio je isključivo radi vlastitih neostvarenih ambicija koje je djelomično ostvario time što je predjsednik Stranke umirovljenika. Pametnom dosta. I onda se Burić usudi izjavit kako je on bio izložen podmetanjima, pa ja zaista ne znam gdje je obraz tom čovjeku! Čitavo Belišće bruji o isključivo njegovim potkupljivanjima. Ovo je samo dokaz kako jedan običan čovjek koji ima što za ponuditi jednostavno nema šanse pored ovako uigrane mašinerije. Najviše me brine čitava svita mladih koja je zaluđena HDSSB-om i u koji se učlanjuju zbog obećanja o poslu.

http://www.valpovstina.info/index.php?option=com_content&view=article&id=4060:andrej-biak-izabran-za-predsjednika-gradskog-vijea-grada-belia&catid=31:belie&Itemid=69

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2013. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackle je napisao/la: ›
Bitno je naglasiti kako je novi predsjednik Gradskog vijeća Andrej Bičak, koji je oženio Burićevu nećakinju (koju je Burić zaposlio kao med.sestru u Domu zdravlja Belišće) i koji je bio predsjednik izbornog povjerenstva na izbornom mjestu u vrtiću, jednom od dva gdje su ponovljeni izbori. Drugo, Slavko Milekić koji je iznio ove podatke je predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva koji je cjeli dan prebrojavao glasove, a čiji je otac Pavo Milekić novoizabrani potpredsjednik Gradskog vijeća. Gradsko izborno povjerenstvo uopće nije smjelo prebrojavati glasove, već se to trebalo obaviti isključivo u Županiji što je naglasio i Ustavni sud. Pavo Milekić je bivši HDZ-ovac koji je istupio iz HDZ-a nakon što je Dinko Huis izabran za predsjednika. Istupio je isključivo radi vlastitih neostvarenih ambicija koje je djelomično ostvario time što je predjsednik Stranke umirovljenika. Pametnom dosta. I onda se Burić usudi izjavit kako je on bio izložen podmetanjima, pa ja zaista ne znam gdje je obraz tom čovjeku! Čitavo Belišće bruji o isključivo njegovim potkupljivanjima. Ovo je samo dokaz kako jedan običan čovjek koji ima što za ponuditi jednostavno nema šanse pored ovako uigrane mašinerije. Najviše me brine čitava svita mladih koja je zaluđena HDSSB-om i u koji se učlanjuju zbog obećanja o poslu.

http://www.valpovstina.info/index.php?option=com_content&view=article&id=4060:andrej-biak-izabran-za-predsjednika-gradskog-vijea-grada-belia&catid=31:belie&Itemid=69



Ovo ja zovem kvalitetnim postom. Bravo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: