Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ombre pramenovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Maary5
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 11:03 
Naslov: Funny Ombre pramenovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Želim već neko vrijeme napraviti ombre pramenove, pa molim da mi preporučite najbolje mjesto. Hvala! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki bi frizer bi trebao znati napraviti ombra pramenove, princip je isti kao i kod običnih - sve ovisi o tvojoj prirodnoj boji kosi
na svijetloj kosi je moguće izvesti sve nijanse dok na tamnoj/tamnijoj puno teže ako želiš neki veći kontrast
najbolje ti je da sama obiđeš nekoliko frizer.salona i kažeš što bi htjela pa ćeš čuti odgovor iz prve ruke, sama preporuka ne mora značiti da će i na tvojoj kosi biti željeni efekt

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maary5
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina, ali viđala sam po gradu jako dobro napravljene ombre pramenove a u drugu ruku katastrofalne. Zanimalo me ako netko ima iskustva, jer stvarno ne znam gdje bi mogla otići, a sama nikako ne želim Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sama nikako
pa kad vidiš nekog sa takvim pramenovima pitaj, neće te ugrist Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2013. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la: ›
sama nikako
pa kad vidiš nekog sa takvim pramenovima pitaj, neće te ugrist Very Happy

Najpametniji savjet Smile
Lijepo se kaže: Tko pita - ne skita.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maary5
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahah, ili to Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
okruglic
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maary5 je napisao/la: ›
istina, ali viđala sam po gradu jako dobro napravljene ombre pramenove a u drugu ruku katastrofalne. Zanimalo me ako netko ima iskustva, jer stvarno ne znam gdje bi mogla otići, a sama nikako ne želim Smile


evo ja cu ti dati preporuku za dobar ombre, ana iz salona marina u rokovoj. ja sam bila dva puta i odlično mi je napravila. radi više flamboyage tehniku pa stvarno fino ispadne i dosta prirodno. za razliku par "ombrea" koje sam vidjela gdje je frizerka samo nabacila u ravnoj crti blanš pa to užasno izgleda i narančasto je na tamnoj kosi :/ ( to sam vidjela kod cura koje su bile kod neke u donjem gradu ali ne znam ime Smile
ja imam jako tamnu kosu pa nije išla puno svjetlije prvi puta, sada je poprilično, i uvijek mi stavi i preljev pa se to stopi lijepo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maary5
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odlicno, kolko si platila to?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
okruglic
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sa šišanjem i feniranjem je bilo ja mislim oko 270kn... uglavnom do 300kn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maary5
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš slučaajno možda sliku? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
okruglic
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da nebi sada Very Happy
evo prvi puta je ovo identično ispalo : http://www.seventeen.com/cm/seventeen/images/rachel-bilson-ombre-hair.jpg
a drugi puta ovako : http://1.bp.blogspot.com/-vt7KvbFQ0Q8/TuaSgljht5I/AAAAAAAABOU/CwYCchfv7yk/s1600/Rachel+Bilson+Ombre.jpg

imam tamnu kosu koji nikad nisam frabala u svijetlije prije toga ( nikad nije vidjela blanš Very Happy ) pa sam se bojala previše prvi puta riskirati kako će mi pigment kose reagirati , i nisam išla visoko da mogu odrezati ako bude katastrofa Very Happy
ali bilo je super pa sam drugi puta išla naprijed više uz lice i svijetlije pa izgleda kao na drugoj slilci. znači dio je bio dvaput posvijetljen a dio jednom pa imam više nijansi sada.

ništa se ne brini da će ti zbrljati ana, objasni joj, ponesi koji sliku i skontat će koji efekt želiš postići i sama ti predložiti šta bi bilo bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maary5
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jako lijepo Smile Moja je dosta svjetlija kosa, s tim da imam pomalo i "prirodni" ombre zbog sunca a i takva mi je kosa cudna haha. Nakon kolko vremena si isla drugi put raditi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
okruglic
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razmak je bio nekih 6 mjeseci mislim Very Happy
dosta se s vremenom samo posvijetlilo, dijelom zbog sunca a dijelom jer se preljev ispirao...pa mi se dosta mijenjalo.
no, ja sam bila zadovoljna izgledom pa sam išla kad sam trebala šišanje ponovno Smile
ona mi je rekla nakon prvog puta da pričekam nekih mjesec dana da vidim kak ću biti zadovoljna sa ispiranjem i da dođem za mjesec dana još posvijetliti ako hoću. to je bio plan. al ja sam bila ful zadovoljna pa sam se strpila nekoliko mjeseci.
mogla je i puno svijetlije otprve ali ja nisam htjela. tak da ne misliš da se nemože odmah ova druga postići ako ti je to želja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maary5
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja sam htjela sad preko ljeta i to al budem vidla, najviše me strah da mi nece stajati Sad Kad sam mal trazila preko fejsa, nasla sam jos jedan divan ombre, mislim da se frizerski zove "Nice" E sad ja bi nešto slicno, al mozda da je malkoc svjetlije Very Happy https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/253348_693979740628286_685194416_n.jpg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
okruglic
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa zato sam se ja za prvo eksperimentiranje s bojom odlučila za ombre - ak ne stoji samo otfikariš taj dio! Very Happy

ne znam...ovi koji se meni sviđaju dosta su prirodni pa prema tome nema šta " ne stajati".
pa ako znaš za taj salon i sviđa ti se šta rade zašto ne odeš tamo i objasniš sve što želiš? bitno je da znaju tehniku, da ti ne bude jednolična crta, a što se tiče svijetline to sama pokažeš koliko hoćeš i vremenom blanša i preljevom ti mogu pogoditi točno što želiš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: