Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lifestyle? Osijek kakvog se stidim!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 9:34 
Naslov:  Lifestyle? Osijek kakvog se stidim!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljutiti i revoltirani bili su osječki studenti medicine kada su doznali da je njihov fakultetski kolega, 23-godišnji Namibijac Hendrik Muremi, napadnut i udaren u Tvrđi!


Ovaj postupak 19-godišnjeg mladića koji je ničim izazavan udario stranog studenta je za svaku osudu! Strah me je i pomisliti da se pretvaramo u iznimno homofobnu sredinu, bez imalo tolerancije i friendship pristupa prema onima koji su druge boje kože, vjeroispovjesti, nacije, sexualne orijentacije..iskreno želim vjerovati da se radi o izoliranim slučajevima.

http://www.glas-slavonije.hr/202014/8/U-Tvrdji-bez-razloga-udario-studenta-medicine-iz-Namibije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.06.2013. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da ce za primjer ostalima dobiti maximalnu kaznu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2013. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › nadam se da ce za primjer ostalima dobiti maximalnu kaznu


...sori, Ingo ali moram: osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
....i ja se nadam, al' nada je ku**va, jel'te???


Zadnja promjena: anakonda; 17.06.2013. 13:08; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa zbog ponekog mentalno prikraćenog idota ne bih građane jednog grada nazivao homofobima. Budala je uvijek bilo, i bit će.Nekad smo imali i policiju koja se smjela i znala obračunati sa takvim idiotima, što nam danas očito fali.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki se tjedan pijane budale u tvrdji mlate, cesto se i izivljavaju na slucajnim prolaznicima, konobarima i zenama , policija to vecinom promatra iz one marice kod Big Bena, ako im se da i ako stvari izmaknu kontroli nekada i interveniraju ali evo vidim da nakon par godina proradila i policija i mediji...

ocito su neki nevini prolaznici vazniji od drugih Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2013. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
svaki se tjedan pijane budale u tvrdji mlate, cesto se i izivljavaju na slucajnim prolaznicima, konobarima i zenama , policija to vecinom promatra iz one marice kod Big Bena, ako im se da i ako stvari izmaknu kontroli nekada i interveniraju ali evo vidim da nakon par godina proradila i policija i mediji...

ocito su neki nevini prolaznici vazniji od drugih Very Happy

Eh, stara priča, još uvijek ima jednakih i jednakijih Sad

Opet ću dobiti "jezikove juhe" od nekih ovdje, ali pročitajte komentar jednog čitaoca GS koji ne misli da je mladac baš nevinašce:

Ivo Dubravac · Česti komentator · Pedagoški fakultet
slučajno sam upoznao ovog momka iz te zemlje namibije i mali je vrlo bezobrazan i nekulturan te su mu svi glupi ako ga nešto pitaju i bijelkinje mu služe samo za (k.......) jednom riječju vrlo ogavan stav ima jer su mu starci tamo malo moćniji pa se valjda doma ponaša ..tako nisam za tuču ali dečko je vrlo loš čovjek i o nama nema baš neko mišljenje

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2013. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, da, još nešto važno:
Ne stidim se što sam osječanka, dapače !!
Ne dijelim ljude prema boji kože, vjeri i sl. nego prema tome jesu li ljudi ili neljudi.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Ne stidim se što sam osječanka, dapače !!

ja se stidim što jesi..Sad

ma tebe treba ignorirat, ali ajd za svaki slučaj, možda se tračak zdravog razuma ne odbije od tvojih supermoćnih mentalnih deflektora:
među komentarima ima i dijametralno suprotnih opisa dotičnog dečka. zašto si se odmah svrstala među pljuvače kad ga već nepoznaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2013. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz aviona je jasno da je onaj komentar onog nekog Dubravca hrpa izmišljotina i laži. Po rečeničnim konstrukcijama se vidi izmišljanje činjenica, a sve s ciljem opravdavanja ovog napada. A tek ona priča da su mu roditelji u Namibiji "malo moćniji". Vjerodostojno koliko i to da bi slučajni prolaznik, pd uvjetom da i to nije slagao, znao koliko ovaj mijenja cure.

Netko tko bi doista imao sve te informacije i netko tko bi doista bio svjedok nepodopštinama ovog dečka sigurno to ne bi napisao riječima kojima je napisao onaj komentator.

Prozirno do bola.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2013. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao sto sam Hendrik kaže, napadi su rijetki, i ne smijemo dozvoliti da izolirani slučaj baca sjenu na sve građane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.06.2013. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar mi nemamo dovoljno svoje djece ciji su roditelji 'malo mocni' ... da njih udaramo ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2014. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tema je atraktivna i ne mogu vjerovati da je gornji događaj jedini kojega se Osječani srame.
Ovo što se nama dogodilo je za rubriku "Nevjerojatno!"

Ukraše nam ispred zgrade dvije kante i to pune običnog kućnog smeća.

Ajde, dok su nam provaljivali u podrum i krali bicikle ili na tavan krali alat, to mi je bilo razumljivo jer je "atraktivna" roba za utopit, ali kante za smeće, pa kome to još treba?!


Zadnja promjena: Jošava; 31.01.2014. 16:53; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2014. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava, ne brini se to sigurno ne rade iz koristi, već iz obijesti. Danas, većina 'huligana' ajmo ih tako nazvati, su obični jebivjetri koji žive na mamin i tatin račun, a pošto pametnijeg posla u životu nemaju, idu okolo dangubiti i uništavati sve oko sebe. I još je dobro, dok ne krenu na druge ljude...

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2014. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zbog ponekog mentalno prikraćenog idota ne bih građane jednog grada nazivao homofobima. Budala je uvijek bilo, i bit će.Nekad smo imali i policiju koja se smjela i znala obračunati sa takvim idiotima, što nam danas očito fali.
HOMOfob sama riječ kaže kaže da je osoba koja ima fobiju prema homoseksualnoj orijentaciji, crnci nemaju s tim veze.
Naravno u taj termin se onda trapju svi koji su i fobični prema toj skupini ili pak i oni koji im ne odobravaju sve i svašta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2014. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): › Jošava, ne brini se to sigurno ne rade iz koristi, već iz obijesti. Danas, većina 'huligana' ajmo ih tako nazvati, su obični jebivjetri koji žive na mamin i tatin račun, a pošto pametnijeg posla u životu nemaju, idu okolo dangubiti i uništavati sve oko sebe. I još je dobro, dok ne krenu na druge ljude...

A kako da onda ne brinem jer je samo pitanje vremena kad će nasrnuti na mene ili nekoga od moje fmilije. U biti već jesu, ali sam im se valjda učinio prevelikim zalogajem pa su odustali.
Ovaj grad je totalno u kurcu po svim pitanjima, od gospodarskih do moralnih. Upali smo u glib iz kojega se nećemo tako lako izvuči, ali bitno da se drvi o slučaju jednog "crnca" dok slučajeva prema domaćim, običnim ljudima ima daleko više.
Još malo pa nećemo nos smjeti pomoliti van tamo iza 9 uvečer.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: