Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bivši PRAVAŠ podržao bivšeg SKOJevca!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.05.2013. 23:42 
Naslov:  Bivši PRAVAŠ podržao bivšeg SKOJevca!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2013. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čak i Đapić zna prepoznati manje zlo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
JuraIzBunara
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2013. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to ti je sasvim prihvatljivo na lokalnoj razini gdje se odlučuje o cijeni vrtića i komunalnih doprinosa. Ne donosi gradonačelnik odluke o bilateralnim odnosima sa Srbijom Very Happy Kad smo već kod komunale, je li istinita priča da je nastala totalna panika u gradskim službama ako Bubalo ne bude gradonačelnik i da su već počeli tražiti plan B. Navodno da HDSSB planira uzeti Bilje pa Unikomovci, a osobito oni koji baš ne rade a primaju plaću, planiraju prelazak u biljsko Komunalno poduzeće :DDD Hoće li se tako i ostali preliti po općinama diljem OBŽ u kojima je HDSSB na vlasi? Pa sve u krugu 80 km je OK :DDD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zeko-peko
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2013. 11:42 
Naslov:  Re: Bivši PRAVAŠ podržao bivšeg SKOJevca!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuo sam za to, a i sam radim u Unikomu i znam za dvojicu kolega kojima je rečeno da je sigurno da prelaze u Komunalno Bilje ako HDSSB izgubi izbore u Osijeku, a dobije u Bilju, no pitam se što će biti s nama ostalima. Uvjeren sam da i ostali znaju za to, no da se ne usude tako što spominjati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.05.2013. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni najmanje ne volim dapica ali pokazao je hsp-u da su se doveli u poziciju da su nitko i nista bez njega. Zalosno za njih

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2013. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
Ni najmanje ne volim dapica ali pokazao je hsp-u da su se doveli u poziciju da su nitko i nista bez njega. Zalosno za njih

Slušam onog srba juče povodom rođenja a.starčevića, pa čovjek je toliko pukao da mu ni tablete nebi pomogle. potukao ih đapić do nogu, da ima obraza, dao bi ostavku i adio.

zeko-peko je napisao/la: ›
Čuo sam za to, a i sam radim u Unikomu i znam za dvojicu kolega kojima je rečeno da je sigurno da prelaze u Komunalno Bilje ako HDSSB izgubi izbore u Osijeku, a dobije u Bilju, no pitam se što će biti s nama ostalima. Uvjeren sam da i ostali znaju za to, no da se ne usude tako što spominjati.

Ako bubi izgubi izbore, svi koji su došli na onaj način u unikom, neka kupe prnje. A opet, znaju oni gdje su pozapošljavali svoje uhljebljenike, pa im velika razlika između dobivenih glasova i uhljebljenika, pa vas malo na vatricu da se roštiljate

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2013. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
mapatil je napisao/la: ›
Ni najmanje ne volim dapica ali pokazao je hsp-u da su se doveli u poziciju da su nitko i nista bez njega. Zalosno za njih

Slušam onog srba juče povodom rođenja a.starčevića, pa čovjek je toliko pukao da mu ni tablete nebi pomogle. potukao ih đapić do nogu, da ima obraza, dao bi ostavku i adio.

zeko-peko je napisao/la: ›
Čuo sam za to, a i sam radim u Unikomu i znam za dvojicu kolega kojima je rečeno da je sigurno da prelaze u Komunalno Bilje ako HDSSB izgubi izbore u Osijeku, a dobije u Bilju, no pitam se što će biti s nama ostalima. Uvjeren sam da i ostali znaju za to, no da se ne usude tako što spominjati.

Ako bubi izgubi izbore, svi koji su došli na onaj način u unikom, neka kupe prnje. A opet, znaju oni gdje su pozapošljavali svoje uhljebljenike, pa im velika razlika između dobivenih glasova i uhljebljenika, pa vas malo na vatricu da se roštiljate


Šta ćemo s onima koje su u Unikom doveli Bajto, Doležal, Đapić, Matković... gdje će oni ići raditi ako Bubalo izgubi grad.???
Nije mi jasna jedna stvar. I ovdje na forumu ljudi funkcioniraju kao političari (ili jesu svi političari) Zašto bi neko dobio otkaz ako je njena/njegova politička opcija izgubila vlast??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko-peko
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2013. 6:06 
Naslov: Bad ! Re: Bivši PRAVAŠ podržao bivšeg SKOJevca!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A vidi, očito je to način njihovog rada (HDSSB-a), prvo osiguraš svoje koje moraš a ostalima što ostane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2013. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
zeko-peko je napisao/la: ›
...

...

crna ruka je napisao/la: ›
Šta ćemo s onima koje su u Unikom doveli Bajto, Doležal, Đapić, Matković... gdje će oni ići raditi ako Bubalo izgubi grad.???

Oni koji su došli preko ove tvoje veličanstvene četvorke, ako nisu već otjerani iz Unikoma, vjerojatno su se prodali vladajućim i čuvaju mjesto.
crna ruka je napisao/la: ›
Nije mi jasna jedna stvar. I ovdje na forumu ljudi funkcioniraju kao političari (ili jesu svi političari) Zašto bi neko dobio otkaz ako je njena/njegova politička opcija izgubila vlast??

Naravno da bi trebao dobiti otkaz jer posao treba dobiti stručna i obrazovana osoba, a ne neki uhljebljenik koji prijepodne provodi po kafićima ispijajući kavicu sa političkim istomišljenicima, a ostatak vremena provodi u stranci uvlačeći se u dupe čelnicima te stranke.

zeko-peko je napisao/la: ›
A vidi, očito je to način njihovog rada (HDSSB-a), prvo osiguraš svoje koje moraš a ostalima što ostane.

sigurno imaš više informacija od mene, pa znaš za koga je u unikomu tko zvao da se prime određene osobe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: