Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Visoka cijena limuna - uzrok?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeki12
Offline
Ukupno postova: 105
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.05.2013. 14:55 
Naslov:  Visoka cijena limuna - uzrok?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije par dana prijatelju u kafiću ponestalo limuna i ja odem kupiti prvo u Lidl a ono nema ga,pa krenem u Konzum u centru kad ni tamo,kao naručili al još nije stigla pošiljka,pošizim i odem na našu glavnu tržnicu i tamo ga kupim po 15kn kg.Kaže mi simpa teta da su u trgovačkim lancima digli limun na 20kn za kg i da će u sezoni biti i skuplji.Sramota!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2013. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučrer u konzumu 7 kn za pola kg. I ja sam primjetila da ga nije bilo nekih tjedan dana, valjda imaju iste dobavljače koji su kasnili sa isporukom. Na gornjogradskoj tržnici ga ima uvijek po toj cijeni tj nema bitne razlike u cijeni ovog proizvoda izmedju tržnice i drugih prodavača-
Ne bih rekla da su poskupjeli, samo što ponekad bude neka akcija pa se moglo naći i za 10 tak kn po kg (Plodine, Lidl,Kaufland). Limun u frižideru može stajati dosta dugo, meni čak i mjesec dana a da se ne pokvari (istrune), dobro su ga tretirali kako se ne bi kvario.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2013. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to digli cijenu zbog povećanje kupnje, treba bakicama za sok od bazge

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: