Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Po prijedlogu katolibana Ustavni sud zabranio zdravstveni odgoj!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2013. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › koliko zatucanosti i primitivizma u jednom topicu Smile skolski primjer kromanjonaca


A ne da li... čim sam vidio riječ "katoliban" u naslovu i tko je autor, odmah mi je sve bilo jasno. A odmah sam pretpostavio i tko će nadovezati par postova u sličnom tonu.

Evo, školski primjer kako naša ekstremna ljevica diše, oni koji sebe vole nazivati tolerantnima, naprednima, civiliziranima i otvorenim za sva mišljenja, slobode i opcije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2013. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema fasistickim idejama ogranicavanja sloboda ne treba gajiti nikakvu toleranciju.

Nulta stopa tolerancije prema svakoj diskriminaciji!

Ne znam uopce kako se provukao taj konstrukt da se nasilje, mrznja i netolerancija trebaju tolerirati. Tko vas je poducio toj debilaniji, da ju sada tako papagajski ponavljate?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.05.2013. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
ja bi da djeca (citaj kceri) tih majmuna popuse klamidiju, i samo jednog dana kad budu htjele biti trudne cuju ne ne, ne polodni ste ili ste smanjene plodnosti... ili da se pojavi sto veci broj trudnih tinejderica koje ce odustati od skole da nam narod bude jos neobrazovaniji...


Ma ne,njihova djeca ne rade takve stvari,fuj seks prije braka...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2013. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Prema fasistickim idejama ogranicavanja sloboda ne treba gajiti nikakvu toleranciju.

Nulta stopa tolerancije prema svakoj diskriminaciji!

Ne znam uopce kako se provukao taj konstrukt da se nasilje, mrznja i netolerancija trebaju tolerirati. Tko vas je poducio toj debilaniji, da ju sada tako papagajski ponavljate?!

Koliko sam ja shvatio, ustavni sud je zabranio zdravstveni odgoj (ZO) zbog šlampavosti Jovanovića i njegove ekipe, neki bi rekli zbog procedure. Nigdje nisam pročitao da je Ustavni sud protiv samog ZO.
No to tebe i tvoje istomišljenike naravno nije obeshrabrilo da prozovete pak vaše neistomišljenike da su fašisti, skloni diskriminaciji, nasilju, mržnji i netoleranciji.

Ukratko, drago mi je da pokazujete svoje pravo lice, a u zadnje vrijeme je bilo nekoliko lakmus papira za takve "napredne": ZO, posjet J. Reisman i trenutno prikupljanje potpisa od udruge "U ime obitelji". Kažem, drago mi je da ste pokazali svoje pravo lice da sada i oni koji su eventualno sumnjali, točno znaju s kakvim "naprednima" imaju posla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2013. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Prema fasistickim idejama ogranicavanja sloboda ne treba gajiti nikakvu toleranciju.

Nulta stopa tolerancije prema svakoj diskriminaciji!

Ne znam uopce kako se provukao taj konstrukt da se nasilje, mrznja i netolerancija trebaju tolerirati. Tko vas je poducio toj debilaniji, da ju sada tako papagajski ponavljate?!

Koliko sam ja shvatio, ustavni sud je zabranio zdravstveni odgoj (ZO) zbog šlampavosti Jovanovića i njegove ekipe, neki bi rekli zbog procedure. Nigdje nisam pročitao da je Ustavni sud protiv samog ZO.
No to tebe i tvoje istomišljenike naravno nije obeshrabrilo da prozovete pak vaše neistomišljenike da su fašisti, skloni diskriminaciji, nasilju, mržnji i netoleranciji.

Ukratko, drago mi je da pokazujete svoje pravo lice, a u zadnje vrijeme je bilo nekoliko lakmus papira za takve "napredne": ZO, posjet J. Reisman i trenutno prikupljanje potpisa od udruge "U ime obitelji". Kažem, drago mi je da ste pokazali svoje pravo lice da sada i oni koji su eventualno sumnjali, točno znaju s kakvim "naprednima" imaju posla.

@mungos druge proziva za netoleranciju, a sam svoje neistomišljenike naziva pogrdnim imenima. Gdje je tu tolerancija?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: