Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bijeda opozicije. Ili zašto ću poništiti glasački listić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 9:54 
Naslov:  Bijeda opozicije. Ili zašto ću poništiti glasački listić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, čovjek je to mogao i jednostavnije sročiti. Smile

Tko god da osvoji većinu, neće ništa promijeniti, sve će i dalje ostati ista pušiona kao i sada.
Imaju Ameri pravu kovanicu za to, "Hopium" Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je u tekstu točno, i potpuno bih se složio, da autor nije zaboravio neke druge kandidate. Nisu Vrkić i Pecnik jedini, srećom.

Da rušenje Hdssb-a radi rušenja nije velika sreća, i to je jasno. Da navedena dvojica nemaju program, nego hrpu lažnih obećanja, i to je jasno. No ne treba križati listić, i tu je autor potpuno u krivu. Ima i drugih, osobno ću glasati za Šimića i GOGO.

Križanje listića je potez koji povlače umišljene frajle, koje same sebe postavljaju iznad politike, kao da je politika neko strano tijelo, a ne rezultat općeg stanja u društvu i prava slika samih građana. Oni koji križaju listiće postavljaju drugima zahtjeve koje sami sebi ne bi nikad postavili, od drugih očekuju standarde koje sami ne mogu ispuniti, i naivno vjeruju da će se jednom pojaviti kandidat kojeg će iskreno voljeti.

Potrebno je, ako ništa drugo, poslati poruku velikim strankama, koje su nam podvalile ove polu-kandidate, da griješe, i da ostvare loše rezultate, pa će do slijedećih izbora možda promijeniti strategiju i pronaći prave ljude. I to je demokracija. Novi će izbori biti vrlo brzo, sve ukazuje na to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja količina samozaljubljenog, subinteligentnog preseravanja.

Ovakvi govnari i ne zaslužuju biti prenošeni. A na nesreću građana svojim relativiziranjem izravno pomažu opstanak najgorih opcija.

Gade mi se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 13:31 
Naslov: Bad ! Re: Bijeda opozicije. Ili zašto ću poništiti glasački listić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Salonski hiperljevičar koji živi na oblaku i mašta o direktnoj demokraciji.. Kojima će referendumi zabranjivat gej brakove i gradnju minareta :duh:

Tako sam i ja razdragano općio sa inteligentnim, snošljivim, ljubaznim i nasmiješenim sugrađanima koji su svi imali živote ispunjene na sve zamislive materijalne i duševne načine.. A onda sam se probudio.
Jebote, to što su oni koje se ne spominje privatna stranka ratnog zločinca nije bila dovoljna motivacija biračima da ih pošalju u ropotarnicu povijesti i sad kad su zaredali afere to ne treba iskoristit jer.. Godot is just around the fuckn corner.
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 13:52 
Naslov:  Re: Bijeda opozicije. Ili zašto ću poništiti glasački listić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najlakše je reći "nitko ne valja" i ne izaći na izbore..ili namjerno poništit listić..ok, to je demokratsko pravo svakog birača..ali..ljudi moraju shvatiti jednu stvar..svi mi koji nismo ni u jednoj stranci, kojima nisu isprani mozgovi, koji ne mašemo euforično sa stranačkim zastavama i u političare svoje stranke ne gledamo kao bezgrešne idole imamo jedan zadatak..iskorigirati i kontrolirati ove grupacije koje to rade..a to možemo samo na jedan način..izlaskom na izbore i davanjem glasa nekoj od opcija..mi smo ta velika većina koja odlučuje a ne oni...ako mi ne iskoristimo svoje pravo, ne izađemo na izbore, ili izađemo i namjerno sjebemo listić, s tim smo samo napravili veliku uslugu ovima koji manipuliraju svojim sljedbenicima nebitno o kojoj se stranci radi..jer ako netko iz tvoje stranke svako malo upada u neku aferu, u nešto što je protivno zdravom razumu, dobrom građanskom odgoju, ako se kosi sa nekim moralnim načelima i što je najgore sa zakonom, a oni im i dalje slijepo daju glasove na izborima, onda je na nama zadatak da to iskorigiramo i kažemo..to nije u redu! niste dobili glasove na izborima i vlast da bi sebe i svoje okoristili nego da bi koristili cijeloj svojoj zajednici..jer gradonačelnik Osijeka nije gradonačelnik samo svojih stranačkih istomišljenka, ili onih koji su mu dali glasove..gradonačelnik je svih građana, od prvog do zadnjeg čovjeka u Osijeku i svi mu trebaju biti jednaki..
i zato mi moramo korigirati bilo koga tko je na vlasti..nebitno kojoj opciji pripada..jer to ne možemo očekivati od stranačkih poslušnika..oni su tu da služe i klimaju glavom na sve što im se kaže...mi smo ti koje stranačke stege ne pritišću, nitko nam ne može naređivati ili nas uvjeravati da je sunce plavo a nebo žuto zato što vrh stranke tako kaže..ako mi ne izađemo na izbore, onda idemo na mlin ovima sa iskaznicama jer što je manja izlaznost, to su sigurniji u svoju pobjedu..i mogu opet po starom do novih izbora..ako vlast nije dobra, smijenimo ih! bilo koja vlast, nebitno kojim su stranačkim bojama obojani....


Zadnja promjena: Osječanin; 17.05.2013. 14:11; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala vam svima koji nam namjeravate dati svoj glas. Nadamo se da ćemo ući u Gradsko Vijeće a nakon toga i opravdati povjerenje koje nam pružate.

I nadam se da ćemo u nedjelju skupa moći podići čaše, ne iz razloga što smo došli na vlast (kao što feštaju inače pobjednici izbora), nego iz razloga što ćemo dobiti rezultate koji nam govore da nam građani vjeruju i da ovaj naš trud nije uložen bez veze.

Mi nismo imali mladež koja će nam skupljati potpise, mi nismo imali noćnu patrolu koja se voza gradom i kada vidi da negdje nisu njihovi plakati, njih kida, te lijepi svoje preko toga, nismo imali plaćene ljude koji za nas dijele letke, kako na javnim mjestima, tako i po poštanskim sandučićima. Mi nismo organizirali velike koncerte, častili ljude sa kobasicama, fiševima i sl. (koje su de facto ti isti ljudi i platili).
Mi smo cijelu kampanju odradili sami. Nas 35 kandidata sa liste, te nekoliko prijatelja. Sve to volonterski jer volimo ovaj grad. I nadamo se da će te to cijeniti, te nam se zahvaliti svojim glasom na nedjeljnim izborima, a mi ćemo onda u vijeću biti vaš glas. Jer GOGO je lega Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za sve one koji će glasati za HDSSB neka pročitaju ovo, pa nek se zamisle



Veće slike : Slika 1 Slika 2

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lovrekivek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedini koji ne obečava brda i doline je gospodin pecnik...dok svi mašu sa raznoraznim ponudama kako će od osijeka napraviti pariz ili london....zaboravljaju na gladne,na nezaposlene,na radnika,na sirotinju.....e upravo tu laburisti kažu....potrebna je pomoć njima a ne nerealne gluposti....moj glas ide laburistima Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lovrekivek je napisao/la (Pogledaj post): › jedini koji ne obečava brda i doline je gospodin pecnik...dok svi mašu sa raznoraznim ponudama kako će od osijeka napraviti pariz ili london....zaboravljaju na gladne,na nezaposlene,na radnika,na sirotinju.....e upravo tu laburisti kažu....potrebna je pomoć njima a ne nerealne gluposti....moj glas ide laburistima Wink


osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: