Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2013. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›


Lakrdija od istraživanja!!
Biti će da laburisti i HDZovci dati glas Vrkiću a ne svojim kandidatima. Puj Nova TV, za vas sam mislio da ste neovisni ali novcem se moze izgleda sve kupiti!


Od kada si ti muško? Troll Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2013. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Naravno da nemaš argumente nego se tvoj post svodi na uvrede tipa debil i glup... Ako je to vokabular laburista nećete dobro završiti. Iskreno, mislim da Pecnik ne odobrava način komunikacije na koji ti komuniciraš. Vrkić je stavio linak na debatu (mislim facebook) jer tamo objavljuje i spotove, slike itd. Uglavnom daleko više nego na webu. Ovo sa vokabularom je totalno promašena fora i loš pokušaj diskreditacije. Vrkić je čovjek koji je za razliku od tebe i velike većine pročitao knjiga i knjiga. Ljudi koji se bave kulturom, pišu knjige i pjesme imaju jako široki vokabular( ne Nives Celzijus ne bavi se kulturom ako ti je to "argument", pogledaj popis vrkićevih gostiju Matineje Iz Hotela Osijek).Vrkić je jedan od njih. Da se nađete na kavi ubio bi te u pojam, zašutio bi i razbio laptop. Toliko o vokabularu!Ako ćeš već biti toliko nizak, Pecnik ima daleko najviše problema od svih protukandidata sa stilom komunikacije i govorom, ali njega ne diskriminiraš po tom pitanju.
I da zaključim s tobom jer si gori od hdssb-ovaca.... Hdssb, promašenom kampanjim koja ide Vrkiću u korist, pljuje po njemu jer ga se jako,jak ali istinski boje. Vide kakvo je ozračje, kako ljudi dišu. Laburisti ga pljuju jer vide da je daleko ispred njih, te da gube drugi krug. Prijatelju moj jedva ste potpise skupili. Za Vargu je bilo jako upitno kako ćete skupiti, Pecnik je skupio neki jadni minimum. O čemu ti pričaš? Ne čujem Đapića da pljue po Vrkiću, Vidovića, Šimića. Samo vi i hdssb koji se boji.

Ako si i član stranke koja nema veze sa radom onda se srami jer takvi pojedinci vam ruše i ono malo ugleda što imate.


P.s. post se odnosi na kolegu HDSSB-L koji je na sebi svojstven, primitivan način, vrijeđao i blatio. Čisto da se zna


Ja sam jedna koja je bila u SDP i izasla samo zato sto smo(ste) podrzali Vrkica, budi iskren koliko clanova je izaslo ili se sukobilo zbog Vrkica koji je iskreno nesposoban. Hvala lijepo. I naravno da sam se ja i svi moji istomisljenici iz SDP_a priklonili jedinom pravom lijevom kandidatu profesoru Jaroslavu Pecniku.


Da ne bude zabune kolega hdssb-l, pardon pozerica...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2013. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›


Lakrdija od istraživanja!!
Biti će da laburisti i HDZovci dati glas Vrkiću a ne svojim kandidatima. Puj Nova TV, za vas sam mislio da ste neovisni ali novcem se moze izgleda sve kupiti!


Od kada si ti muško? Troll Laughing


Sada kreće izmotavanje... Tipa.... Tipfeler... Misli+o je bitno različito od misli+la, ali PISAO lik u 6 ujutro pa se nije ufurao u pozericu jošSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2013. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@audiworld

Bio je toliko bijesan da je mislio da piše pod muškim nickom hehe.
Ne, još bolje. "Pa to je moj dečko pisao". Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2013. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je kolega hdssb-l 90%!...

Isti, bijedni, način pisanja.... To već iz očaja radi:)
Katastrofa. Toliko jadno da ni sam nije mogao izdržati....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2013. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Naravno da nemaš argumente nego se tvoj post svodi na uvrede tipa debil i glup... Ako je to vokabular laburista nećete dobro završiti. Iskreno, mislim da Pecnik ne odobrava način komunikacije na koji ti komuniciraš. Vrkić je stavio linak na debatu (mislim facebook) jer tamo objavljuje i spotove, slike itd. Uglavnom daleko više nego na webu. Ovo sa vokabularom je totalno promašena fora i loš pokušaj diskreditacije. Vrkić je čovjek koji je za razliku od tebe i velike većine pročitao knjiga i knjiga. Ljudi koji se bave kulturom, pišu knjige i pjesme imaju jako široki vokabular( ne Nives Celzijus ne bavi se kulturom ako ti je to "argument", pogledaj popis vrkićevih gostiju Matineje Iz Hotela Osijek).Vrkić je jedan od njih. Da se nađete na kavi ubio bi te u pojam, zašutio bi i razbio laptop. Toliko o vokabularu!Ako ćeš već biti toliko nizak, Pecnik ima daleko najviše problema od svih protukandidata sa stilom komunikacije i govorom, ali njega ne diskriminiraš po tom pitanju.
I da zaključim s tobom jer si gori od hdssb-ovaca.... Hdssb, promašenom kampanjim koja ide Vrkiću u korist, pljuje po njemu jer ga se jako,jak ali istinski boje. Vide kakvo je ozračje, kako ljudi dišu. Laburisti ga pljuju jer vide da je daleko ispred njih, te da gube drugi krug. Prijatelju moj jedva ste potpise skupili. Za Vargu je bilo jako upitno kako ćete skupiti, Pecnik je skupio neki jadni minimum. O čemu ti pričaš? Ne čujem Đapića da pljue po Vrkiću, Vidovića, Šimića. Samo vi i hdssb koji se boji.

Ako si i član stranke koja nema veze sa radom onda se srami jer takvi pojedinci vam ruše i ono malo ugleda što imate.


P.s. post se odnosi na kolegu HDSSB-L koji je na sebi svojstven, primitivan način, vrijeđao i blatio. Čisto da se zna


Ja sam jedna koja je bila u SDP i izasla samo zato sto smo(ste) podrzali Vrkica, budi iskren koliko clanova je izaslo ili se sukobilo zbog Vrkica koji je iskreno nesposoban. Hvala lijepo. I naravno da sam se ja i svi moji istomisljenici iz SDP_a priklonili jedinom pravom lijevom kandidatu profesoru Jaroslavu Pecniku.


Da ne bude zabune kolega hdssb-l, pardon pozerica...


Ne smije se suprug koristiti profilom???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2013. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedino način za dokazati da to nije multiple profil je taj da, kao neki ovdje, otkrijete svoj identitet Razz

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne smije se suprug koristiti profilom???


...to je potpuno bezveze i može te dovesti baš u ovu situaciju u kojoj si sad (ako je točno to što si napisao/la....uostalom, da si mi zanimljiv/a i da redovno pratim tvoje postove, jako bi me živciralo da ne znam jel tipkam s tobom ili suprugom...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: