Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Politika i mediji: slučaj Bubalo i rad na crno

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2013. 23:06 
Naslov:  Politika i mediji: slučaj Bubalo i rad na crno
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zvjerinjala sam okolo tražeći programe stranaka i na stranici laburista naletila na ovaj video.

Koliko je utjecaj medija važan najbolje kužim nakon ovog priloga. Do sada sam informacije o ovom slučaju uglavnom dobivala iz Glasa i mislila da su stvarno novinari upali na posjed i tamo njuškali, a ono Bubalovi zapošljavali na crno, a otac Bubala pustio novinara i s njim popričao. Potpuno suprotno od onoga što su prodali meni i sigurno tisućama Osječanki i Osječana.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2013. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodali su ti jer čitaš Glavaš Slavoniju najgore smeće na kugli zemaljskoj. To tv pjongjang i republika. eu Ribićev kvazi portal treba zakonom zabraniti.. Evo digli se na noge, imaju "genijalan" članak o Vrkiću. Sami sebe zabijaju u tlo. Odi na njihovu facebook stranicu i čitaj komentare na link sa STV-a(cca 70 komentara) i sve vezano za Glavu.... Ljudi ih pljuju ajme, a oni mali balavci njihovi se stisli i ne komeniraju.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2013. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ukembačila se ekipa pa brže bolje napravi spin.
A Vrkika im najveća konkurencija pa opet brže bolje pljuc pljuc metoda.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2013. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pljuc pljuc metoda koja ide:,, ja sam mu ispunio želju, ja sam doveo Ivu Sanadera na vlast, podržavam Linića i Čačića" B.G.

Ovi poludili što podržava neke ministre iz Vlade i to one koje oni ne mogu smisliti;)))

Ode kompas i to već davnih dana, samo ne kontaju da što više prave budale od sebe drugima bolje

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: