Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2013. 0:17 
Naslov:  GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kopam po njuškalu i naiđem na reklamu gogo.hr, i vidim ja Građanska Opcija Grada Osijeka. Miroslav Šimić, novi predsjednik GV, osnovao opciju. I sada se ja pitam, da li smo mi to već doživjeli sa matkovićem i njegovom NOP ili se dešava nešto novo, poštenije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JuraIzBunara
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2013. 13:34 
Naslov:  Re: GOGO ili Nova Osječka Priča
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko vidim nije Matković u ovoj ekipi, on je sad s Ružom i Karamakrom... taj GOGO su nekakvi nepoznati ljudi, nepoznati na političkoj sceni Osijeka... meni su dobri oni njihovi papiri, samo su dali posla HDSSBu da ih moraju skidati Very Happy barem nisu napravili smeće po ulici kao oni Đapićevi letci iz prošle kampanje, iako su mi i oni bili fora... u stvari su ti Đapićevi letci govorili 2009. ono što sad svi govore Very Happy ajde da vidimo što će Šimić napraviti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 11:52 
Naslov:  GOGO - tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Glasat ću za GOGO, pa barem da gledamo neka nova lica, iako i tu nema nikakvih garancija, samo prilika.
Jesu li ti iz GOGO-a doista novi ljudi?

Imena su mi nepoznata, ali mozda su samo bili stranacki marginalci. Ili nisu bili?!

Tko pozna te ljude?

Ovako na prvu mi djeluju ok, mladi ljudi, sposobni, obrazovani, a ako nemaju tu mrlju iz proslosti - onda bih mogao ozbiljno razmisliti o glasanju za njih (bar kad je Gradsko vijece u pitanju).

Ono sto mi se svidjelo je Simiceva proaktivnost i odlucnost oko cirkusa koji je izbio kad HDSSB nije priznao smjenu Vrbosica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2013. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to samo njegova zasluga. Da se ostali vijecnici nisu zdusno pridruzili, pritom riskirajuci tj gubeci svoje pozicije u nadzornim odborima, ne bi od tog bilo nista.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: › Nije to samo njegova zasluga. Da se ostali vijecnici nisu zdusno pridruzili, pritom riskirajuci tj gubeci svoje pozicije u nadzornim odborima, ne bi od tog bilo nista.
Istina. Svima ide zasluga za dogovor i rusenje predsjednika ogrezlog u nepotizam.

No, Simic nije na tome stao. Nastavio je borbu, odrzavao pressice, cak podigao i kaznenu prijavu, ako sam dobro skuzio.

Jel' on bio u nekoj stranci prije? Kojoj? Sto je s ostalima s GOGO liste?


Meni su ti ljudi nepoznati (osim mozda iz vidjenja), ali to nije nuzno losa stvar. Mozda cak i dobra... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah i ja sam lamer... k'o da internet ne postoji ;-)

www.gogo.hr - pri dnu je popis ljudi s osnovnim informacijama... prije par dana niej bilo toga...

Uglavnom, dosta zanimljivo sve to djeluje. Vrlo, vrlo zanimljivo. Treba malo vise akcije i aktivnosti, program, ideje. Cekamo...

Za sada ovo ulijeva nadu...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2013. 13:15 
Naslov:  Re: GOGO - tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako na mojoj temi nema novih postova http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=44375 prebacit ću komentiranje ovdje.


Leteci mungos je napisao/la: ›
No, Simic nije na tome stao. Nastavio je borbu, odrzavao pressice, cak podigao i kaznenu prijavu, ako sam dobro skuzio.

Jel' on bio u nekoj stranci prije? Kojoj? Sto je s ostalima s GOGO liste?
Meni su ti ljudi nepoznati (osim mozda iz vidjenja), ali to nije nuzno losa stvar. Mozda cak i dobra... ;-)


Ako sam dobro pratio dosadašnja politička previranja, bilo je riječi da su Šimić kao i Bubalo bili mlade snage HDZ-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Uglavnom, dosta zanimljivo sve to djeluje. Vrlo, vrlo zanimljivo. Treba malo vise akcije i aktivnosti, program, ideje. Cekamo...

Za sada ovo ulijeva nadu...


Savjet za listu GOGO unaprijed. Nemojte praviti listu ideja, odnosno želja, koju ćete lažno nazvati "program". To su napravili svi ostali kandidati. Nitko, ali baš nitko, nije napisao kako misli financirati te ideje, recimo Đapić, Pecnik, itd.
Vrkić nije objavio nikakav program, ali ima nekakve prezentacije ideja po četvrtima, koje su urnebesno smiješne, ili žalosne, kako kome. Ili bare nemojte napisati "financirat ćemo iz EU fondova" (tamo dijele lovu svakakvim budalama, pa i u Osijeku), jer je i to smiješno ili žalosno, kako kome.

Grad Osijek raspolaže sa 350-400 milijuna kuna godišnje, od čega je barem 3/4 unaprijed potrošeno (kao i na državnoj razini, nikada se nismo odmaknuli od komunizma). Prema tome, laprdanje o fondovima godpodarske pomoći, ulaganjima u oronule zgrade, high tech digitalnom gradu i slične stvari, to je ispod svake razine. Ponovit ću, bolje nikakav program nego hrpa gluposti.

milo_moje je napisao/la: ›
Ako sam dobro pratio dosadašnja politička previranja, bilo je riječi da su Šimić kao i Bubalo bili mlade snage HDZ-a.


Što se može saznati iz medija, Šimić je jedini politički aktivan u prošlosti, i to loše. Međutim, ako ništa drugo, bio je uvijek sporedan lik, nije se (barem koliko znamo) okoristio politikom, a pretpostavljam, da se htio uhljebiti, ostao bi na Hdz-ovoj listi, ili već nekoj drugoj, po potrebi. Za ovaj potez ipak je potrebna stanovita hrabrost i rizik. Objašnjenje je možda u tome što čovjek, koliko možemo saznati na njihovoj stranici, nije ovisan o politici, jer ima neovisnu poduzetničku karijeru.

Ljudi iz Gogo potenciraju činjenicu da ne ovise o plitici, strankama, da su novi, afirmirani u svojim poslovima, i to je dovoljno da se istaknu ispred drugih kandidata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2013. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, po imenima za većinu nikad nisam čuo. Vidim da su po godištu dosta njih blizu, '74.-'76., moguće neka ekipa. Generalno su dovoljno stari da su se već davno mogli negdje politički uhljebiti, da im je to bio cilj. U svakom slučaju, treba ih držati na oku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2013. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poznajem ovog Sasu Lalica, vrijedan i poduzetan.
Od rijeci. Pragmatican. Moje preporuke.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2013. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: "..sigurni u svoju viziju Osijeka i ideje kako riješiti probleme u općem interesu građana.."
"..kad gradskim službama bude upravljao menadžer s jasnom vizijom razvoja Osijeka.."
Ne bi bilo lose da podijele s nama tu viziju..
Koje probleme su prepoznali i kako ih misle riješiti?
Trenutno im je prica prilicno suplja i/ili mistificirana..
Njihova kampanja svodi se na to da oni jos nisu blatnjavi..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
JuraIzBunara
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2013. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trenutno im je prica prilicno suplja i/ili mistificirana..
Njihova kampanja svodi se na to da oni jos nisu blatnjavi..[/quote]

Meni je za sada dovoljno da nisu blatnjavi...i slažem se da ni ne trebaju pretjerivati s programima, ovo što drugi pričaju je često tragikomično... fora bi bila da uđu u Gradsko vijeće da vidimo jesu li stvarno tako vjerodostojni i dosljedni... Šimić je na kraju mandata pokazao da mu je naraslo nešto među nogama, bilo bi super da tako i ostane

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2013. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka nova opcija je dobrodošla pa tako i ovaj Gogo...no, obzirom da je gospodarstvo do temelja razrušeno, sumnjam da bilo koja opcija koja pobijedi može nešto napraviti...Oporavak Osijeka u gospodarskom smislu nije moguć bez proteka cca 20-tak godina intenzivnog rada i rasta....samo, pitam se - rada na čemu, u čemu, gdje? Da nije kojim slučajem Gogo - plasačica Gogo?..Smile No, kako god, pozdravljam ideju kao pojavnost nečega novog.

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.04.2013. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje se Glavni GOGO nalazi u priči o osječkoj STAmbenoj zadruzi ili je dečec investirao na obalnom pojasu, hehehehhe.. Natovaren je do bola...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: