Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



nakon Zg i Os je na redu sa nebulozama tzv. novinara...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2006. 18:10 
Naslov:  nakon Zg i Os je na redu sa nebulozama tzv. novinara...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle...naslov iz vecernjeg...mlada dama si je dala oduska ispisavsi hrpu gluparija...odakle znam ? Zato sto sam jedan od tzv. streetracera sa OMV-a...

eto clanak...

"Pijani u autima divljaju gradom

Osijek - Uvijek ista "ekipa" tzv. street racera redovito se okuplja na OMV benzinskoj crpki u Ulici Sv. Leopolda Bogdana Magdica a kasnije se naganja kroz grad i na zaobilaznici. Najprije piju na benzinskoj a onda šlajdraju, divljaju, dolaze u grupicama i odlaze vrlo bucno - otkrio nam je u pismu zabrinuti Osjecanin, koji je zelio ostati anoniman.

Buduci da radi u blizini toga okupljalista street racera, opisane prizore tvrdi, vidja vrlo cesto, a najvise je poklonika takve zabave petkom i subotom.

- Prijavio sam vec policiji to divljanje i cak sam ih jednom pratio do jedne pizzerije na Jugu i policajac mi je rekao da oni ne mogu nista dok ih ne uhvate dok to rade - otkriva nas citatelj.

Dostavio nam je i marke te registarske oznake sest vozila ciji vlasnici najcesce divljaju. Da takvi susreti nisu rijetkost, i to ne samo vikendom, potvrdili su nam djelatnici na crpki.

- Dodju oko 20 sati, bude ih desetak, popiju kavu ili neku "zescu" cugu - ispricao nam je jedan djelatnik, moleci da ni njegovo ime ne navodimo, kako bi izbjegao neugodnosti.

Takvo devijantno ponasanje, kazu u policiji, problem je vec dvije godine, a vozaci se skupljaju i u Tvrđi te benzinskoj crpki kod Bille.

- Nesluzbeno smo doznali i za organizirano trkanje Vukovarskom ulicom te cemo u skladu i s tim i postupati - upozorava Berislav Vukusic, nacelnik policijske postaje Osijek te poziva gradjane da dojave slicne inicidente.

Kombinacija alkohola i "astronomskih" brzina, koja doseze i do 170 km/h na cestama gdje je ogranicenje 50 do 80, istice, pogibeljna je ne samo za sudionike takvih ludorija nego i za druge osobe na cesti.

- Vozaci u takvom psihofizickom stanju saraju cestom pa ih nitko ne zeli susresti, uplaseni su nam se gradjani cesto sami javljali - prica nacelnik Vukusic.

Jednog je takvog ljubitelja brzina policija nedavno kaznila, a ista bi sudbina mogla zateci i druge koji podizu adrenalin ugrozavanjem tudjih zivota."

by Suzana Lepan

nekakav komentar ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2006. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oni koji su upoznali mladu "damu" (arrgghhh) nemaju što komentirati! oni koji nisu vjerojatno mogu shvatiti o kakvoj je "devijantnoj" (kako sam kaže) spodobi riječ!

"najprije piju na benzinskoj a onda šlajdraju, divljaju, dolaze u grupicama i odlaze vrlo bucno"

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2006. 20:17 
Naslov:  Re: nakon Zg i Os je na redu sa nebulozama tzv. novinara...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe...gaap jel vrijedi poslić na ljeto za mene?? osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2006. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c/p..nije bitno...ali tko je mlada gdjica ?

"Novinarki koja je do jučer prodavala djeci drogu po partyjima u Oxu, Slaviji i Tvrđi ne želim posvetiti ni najmanji gram svoje dragocjene pažnje, Suzy je bila ili napušena ili na bjelom dok je pisala ovu hrpu sranja."

bas me interesira...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2006. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"izvinite, da vi niste novinar............"

to upravo bilo na tv. naime, na HTV2 prikazuju legendarni "Tko to tamo peva".

ne cijenim naročito spomenutu profesiju, da prostiš, @gaap. što bi moja mama rekla, suncokreti....... okreću se kako......

kao i u svim zvanjima, čast rijetkim izuzecima.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2006. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedno su novinari, drugo izvjestitelji, a treće piskarala.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2006. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ovo nist ne razumijem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2006. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zloco_os je napisao/la: ›
c/p..nije bitno...ali tko je mlada gdjica ?

"Novinarki koja je do jučer prodavala djeci drogu po partyjima u Oxu, Slaviji i Tvrđi ne želim posvetiti ni najmanji gram svoje dragocjene pažnje, Suzy je bila ili napušena ili na bjelom dok je pisala ovu hrpu sranja."

bas me interesira...

zašto se zamaraš s njom, ako znaš tko je u pitanju?ne gledaj što je rečeno,nego tko je rekao.
Nisam za takve ludorije po cesti,za to postoje druga,primjerenija mjesta,ali zanimljivo da sam stalno u autu i nisam srela takvu ekipu osim parkiranih auta na benzi kod Bille.Nema cura o čemu pisati,ne zamaraj se.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2006. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2 Ela:
inace sam pobornik ajmo rec sigurnije voznje...i zapravo ljudi koji poznaju tu ekipu o kojoj se pise znaju gdje i sto se desava i radi...ali velika vecina ljudi koji citaju dnevni tisak nisu upuceni u stvarno stanje stvari i naravno tu je i policija koja ajmo rec,nakon nekoliko godina i posjeta,odobravanja za ono sto se radi ako se radi i jer se radi na za to ok lokacijama,sada pravi zasjede i trazi dlaku u jajetu...a do prije njenog clanka nije bilo tako...
uglavnom,mladu damu ne poznam,i samo navodim citate ljudi kojih ju ocito jako dobro znaju...i kao sto rekoh negdje prije,"curo,mani se krivih tematika" vec se sredi i zivi svoj zivot...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2006. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zloco-uvjek je lakše baviti se tuđim životima nego svojim,to je ne ovim prostorima uvjek bilo tako.A ovo sa policijom mi je inače hit u svim segmentima da njima novinar može baciti bubu u uho,da su imalo realni,provejrili bi pravo stanje i donjeli nekakav realan zaključak.
Pa ti stoga ponovo kažem da cura nije imala o čemu pisati,na sto drugih tema,u koje se ruku na srce treba uživiti,ovako je lakše pljuvati po nekome.Žao i je što vam se to dešava ali se nadam da će vrijeme pokazati svojei izkristalizirati pravu sliku.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2006. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
hehe...gaap jel vrijedi poslić na ljeto za mene?? osijek031.com smile osijek031.com smile



nepotrebno pitanje. to je već riješena stvar!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2006. 19:41 
Naslov:  Re: nakon Zg i Os je na redu sa nebulozama tzv. novinara...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: ›
hehe...gaap jel vrijedi poslić na ljeto za mene?? osijek031.com smile osijek031.com smile



nepotrebno pitanje. to je već riješena stvar!


eeee gaap baš si super Embarassed osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2006. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: ›
hehe...gaap jel vrijedi poslić na ljeto za mene?? osijek031.com smile osijek031.com smile



nepotrebno pitanje. to je već riješena stvar!


...kul, gaap - vidim da dijeliš poslove...Smile...hajd i mene ubaci negdje pa da se mogu vratiti kuć...Smile...kao neku čistačicu, recimo, u tvojoj novinskoj kući...Smile...obzirom da mi je količina misli ograničena, želim raditi samo neintelektualne poslove...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2006. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da sad ćce samo zmijetine dobijat poso Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2006. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa ako se već dijeli, vjerujem da će se naći mjesta i za jednog debelog mačora...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: