Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Preminula Nora Fora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2013. 17:45 
Naslov:  Preminula Nora Fora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nora Šitum je izgubila bitku s teškim oblikom leukemije za koji nije bilo lijeka u našoj zemlji pa su roditelji zadnju nadu vidjeli u američkim liječnicima.

Ova vijest me je pogodila kao grom iz vedrog neba. Iako iz bolnice zadnjih dana nisu stizale ohrabrujuće vijesti, držao sam se za onu zadnju trunku nade da će Strašni Lav pobijediti tu podmuklu bolest.

Iskrena sućut roditeljima i obitelji.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.03.2013. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadno dijete... Nadam se da će tamo negdje biti bolje nego ovdje dolje...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2013. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počivala u miru...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2013. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počivala u miru..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2013. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...baš me rastužila ta priča.....anđeo maleni....roditeljima moja iskrena sućut, jer im se dogodila najteža stvar koju su mogli doživjeti....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2013. 13:14 
Naslov:  Re: Preminula Nora Fora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje dijete nema nikakvu dijagnozu, ali visim s njom po bolnicama, ambulantama i ovisim o dobroj volji doktora jer novaca nemam, a kasni joj motorički i psihički razvoj. Svi nas tješe da je to samo privremeni zastoj jer je inače savršeno zdrava. Muka mi je od vađenja krvi, gastroeneterologa, neuropedijatara, fizijatara, logopeda i psihologa, magnetskih rezonanci i svega... Sjedim na drvenim stolicama jer nema smještaja uz dijete, često je bila sasvim sama u sobi dok suprug i ja radimo i dok ne doputujemo jer mi nemamo bolnicu u mjestu. Ostavljali je u suzama jer je završilo vrijeme posjeta. Tako da razumijem ove roditelje i želim da Nora tamo gore uživa punim plućima. RIP Nora!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2013. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step, svako je dijete jedinka za sebe i to što se ne uklapa u neke šablone ne znači da dijete nije u redu, nego da šablone treba mijenjati. Ja mislim da djecu treba pustiti (ne zapustiti) da se razvijaju na miru kako im odgovara i ne ih presirati kojekakvim "normalnim" stvarima, jer što je normalno za mene nije i za Janka i Marka i u stvari ne volim kalupe

žao mi je Nore i sve djece koja se pate kao ona

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2013. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" Nećemo da budete u neznanju, braćo, o onima koji su usnuli, da ne tugujete kao drugi koji nemaju nade. Doista, ako vjerujemo da je Isus umro i uskrsnuo, onda će Bog i one koji usnuše u Isusu, privesti zajedno s njime." (1 Sol 2, 13) Iskrena sućut!

Nemojete zaboraviti da nam u srcu trebaju biti sva hrabra djeca i svi ostali hrabri bolesnici (nebitno o kojoj se životnoj dobi radi) koji se bore s istom ili sličnim teškim bolestima. Nora je samo jedna od tisuce djece u RH, te jedna od rijetkih cija je zivotna prica uspjela doci u medije. Za kolike se nazalost ne cuje.

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: