Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivica Vrkić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2013. 15:41 
Naslov:  Ivica Vrkić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.glas-slavonije.hr/191117/3/Vozac-s-kojim-se-u-studenom-sudario-Vrkic-jos-je-na-bolovanju

Evo ga, počelo je. HDSSB je shvatio da je Vrkić najveća prijetnja Bubalu na izborima za gradonačelnika i sad počinju prvi napadi preko partijskog glasila..Otvaram posebnu temu jer će biti zanimljivo pratiti napade na Vrkića od strane HDSSBa i njihovih poslušnika iz "medijskog centra Glavaš Slavonije"..do izbora očekujem da se ti napadi pretvore u medijski linč Ivice Vrkića kao u "najboljim danima" medijskog linča župana Ladislava Bognara kad nisi mogao otvorit GS ili pogledat vijesti STVa a da na dnevnom redu nije bilo pljuvanje, vrijeđanje i omalovažavanje župana Bognara...trenutno "medijski centar" priprema nov napad na Vrkića a to je traženje Vrkića da se njegov sin zaposli u konzulatu u Pečuhu... Laughing u pripremi je veliki napad na Vrkića zbog njegove nelegalne kuće na Viru.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2013. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kuća na Viru je jedna od xy kuća na tom tužnom otoku. Vrkić je predao papire! Za sina ne znam, a nesreća koja je bila 30.11.2012. Ima jako puno ?
Otac ozljeđenog čovjeka ( brz oporavak želim) kaže da mu nisu poznate sve okolnosti, ali njegov sin nije kriv? Ako nisu poznate sve okolnosti,kako zna da nije kriv? No, tu su ljudske sudbine i s time se ne treba nabacivati..

Hdssb nitko ne može nadmašiti po upitnim radnjama, da se lijepo izrazim. Oni su se zakopali zadnjih mjesec dana. Nisu ljudi glupi!

Je li Šiško bio u USKOKU ili tek ide?

P.s. Kaže u svom videu da je stan u Keršovanijevoj kupio prije rata, nako što je žena prodala drugi stan(naslijedila ga).

Kuća, tj. Montažni objekt na Viru je napravio davno prije rata na nasljeđenom zemljištu(od tete) i predao je papire za legalizaciju.

Ovo za prometnu će sud reći(ako dođe do toga), a "novinar" Levak piše sve neslužbeno.
Nedaj Bože nikome nesreću, bilo kojeg tipa.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2013. 16:23 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi u GS nisu ni znali za prometnu nezgodu,nego je čovjek neki dan sam objavio,pa sad hoće krvi da mu se napiju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2013. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazi kako pišu gluposti... Ono kao kada Vrkić odgovara ocu nastradalog... Vrkić je prvi dan rekao ono:,, ne pravdam se, ne krivim drugoga" , a "novine" napravile od toga interakciju.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2013. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što to meni ide na živce,svaki dan u osijeku bude par kvrcavica, a barem jednom mjesečno i kakva teža nesreća.eto sinoć na križanju rokove i štrosike takva prometna ali na nečiju žalost,nije sudjelovao ni jedan čelnik oporbe u osijeku

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2013. 0:39 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

more456 je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim da su se forumaši raspisali o Vrkićevoj prometnoj nesreći. Zanimalo bi me kakav auto je Vrkić vozio. Da nije možda bio neki Fiat, koji je Zadarkomerc (predstavnik Fiata-u kojem je gđa Vrkić bila direktorica za Slavoniju) besplatno dijelio odabranima dok nije bankrotirao i napravio ogromnu štetu i Fiatu i ljudima koji su uplatili Fiat (Alfa Romeo) automobile.


ovo je upis sa druge teme...dakle nova "pikanterija" o Vrkiću je njegova žena.. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To bi Fiat, da je istina, tužio i dobio davnih dana.
Vrkić je označen kao glavna ugroza, to je dobro. Radi h
Guza hdsdsdsdsdsdsdsdsssbsbsbsSS-ovcima.

Samo nitko da mi kaže je ki Šiško bio u UsKOKU ili tek ide? Zbog Makse i izjava "oštećene"

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ne otvaram novu temu...
Djelomično je povezano s ovom temim.

Danijela Lovoković( ne znam zašto se gospođa arh. petlja s ovima) u kupusovom listu( Glas) kaže kako su kolegiju usvojili prijedlog o smanjenju komunalne naknade ali cijelo vrijeme intonirano kao da su oni za to zaslužni! Gospođo Lovoković... Zaslužna je OPORBA koja je od manjine postala većina ,a vi gospoda iz hdssb-a nikako da to prebolite. ZNAČI SMANJENJE KOMUNALNE NAKNADE NEMA VEZE S VAMA, VI STE BILI PROTIV!!

Čemu lagati ljude?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2013. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Danijela Lovoković( ne znam zašto se gospođa arh. petlja s ovima) ?


pa gospođa Lovoković je članica Glavnog odbora HDSSBa... osijek031.com smile zašto se ne bi petljala.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Danijela Lovoković( ne znam zašto se gospođa arh. petlja s ovima) ?


pa gospođa Lovoković je članica Glavnog odbora HDSSBa... osijek031.com smile zašto se ne bi petljala.. Rolling Eyes


Ne znam što joj jero trebalo, treba živjeti s time....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2013. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Danijela Lovoković( ne znam zašto se gospođa arh. petlja s ovima) ?


pa gospođa Lovoković je članica Glavnog odbora HDSSBa... osijek031.com smile zašto se ne bi petljala.. Rolling Eyes


Ne znam što joj jero trebalo, treba živjeti s time....


jebga..očito da joj je trebalo..dodana je popisu Glavnog odbora uz još 10 imena..u tih zadnjih 10 imena su i braća Vrbošići, Jasminka Mesarić(ravnateljica Dječjeg kazališta), Boris Banjan (zapovjednik vatrogasaca grada Osijeka) itd. Rolling Eyes

http://www.glas-slavonije.hr/184630/1/Lovokovic-Odlucila-sam-se-za--HDSSB-zato-sto-volim-svoj-grad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drmić koji je osuđen ,ali se nagodio, na 2 godine s rokom kušnje 5 godina je u SUDU ČASTI svoje partije


Sud časti

Prvostupanjski sud časti:

1. Dinko Burić - predsjednik
2. Krunoslav Ižaković - dopredsjednik
3. Dario Opačak - član


Visoki sud časti

1. Ivan Drmić - predsjednik
2. Davor Boras - dopredsjednik
3. Darijan Rudan - član

A mali Glavaš, koji navodno nije član stranke je:
Dopredsjednici Mladih HDSSB-a po županijama:

1. Filip Glavaš (predsjednik za Osječko-baranjsku županiju) 
2.Gabriela Josić (predsjednica za Vukovarsko-srijemsku županiju) 
3. Hrvoje Romić (predsjednik za Brodsko-posavsku županiju) 
4. Igor Gelenčir (predsjednik za Požeško-slavonsku županiju)
5. Dario Dudović (predsjednik za Virovitičko-podravsku županiju)


P.s. bitno da Drmić napada Vrkića na sebi svojstven, primitivan način u Hrvatskom Saboru!!!!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2013. 21:20 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo nove "pikanterije" o Vrkiću..danas u emisiji "Vip tretman" javio se gledatelj koji je rekao Vekiću nek objasni gledateljima kako je Vrkić zaslužan što je četnikinja(tako nekako ju je gledatelj nazvao) Gordana Ajduković poslije izbora 1990. završila u Hrvatskom saboru ... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I jedino što je Vekić rekao je to da Vrkić nije htio predati 7-8% glasova koje je skupio savez (zaboravih ime) HDZ-u. To je, kaže Vekić, bila odluka Savke... A gospođu, tko god da je, Vekić nije spomenuo.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2013. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Danijela Lovoković( ne znam zašto se gospođa arh. petlja s ovima) ?


pa gospođa Lovoković je članica Glavnog odbora HDSSBa... osijek031.com smile zašto se ne bi petljala.. Rolling Eyes


Ne znam što joj jero trebalo, treba živjeti s time....


jebga..očito da joj je trebalo..dodana je popisu Glavnog odbora uz još 10 imena..u tih zadnjih 10 imena su i braća Vrbošići, Jasminka Mesarić(ravnateljica Dječjeg kazališta), Boris Banjan (zapovjednik vatrogasaca grada Osijeka) itd. Rolling Eyes

http://www.glas-slavonije.hr/184630/1/Lovokovic-Odlucila-sam-se-za--HDSSB-zato-sto-volim-svoj-grad


Za "stručnjaka" Lovokovićku nije ništa čudno, i ostali su na funkcijama koje biraju oni na vlasti, pa su vjerojatno dobili garanciju da će ostati na svojim pozicijama i nakon izbora. To je sve očekivano. Da te ljude bilo tko cijeni, i da imaju barem nekakav renome u struci, ne bi ovako olako skidali gaće pred Glavašem.

Ipak, koliko god bilo očekivano, i dalje je tužno. Takvo je vrijeme u kojem živimo. Sve je više Vrbošića u Hrvatskoj. Jad i bijeda. Moralna kataklizma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: