Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pjevanjem do (ne)nasilja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Reci meni u lice da sam primitivac. Nikada se nisam potukao na utakmici niti usao u bilo kakav sukob radi navijanja. Pjesma ko pjesma...nitko to ne misli i radi doslovno. Ja mogu pjecati sto hocu...


RAAAAJNUŠEEEEEE
JAAABUUUUKOOO
BAAAAKINNNAAAAA
TIII NIISII REFERE
NTAN UZOOORAAAK
IDIIOTSSSKA PJEEE
SMEEETINNAA POOO
ZIIITIVVVNOOO KORELIRA
S KOOOLEEEKTIVNOMMM
GLUUUPOOOŠĆUUUUU
USSSPUUTTT SIII KOMADINAA
BUDAAAALEEEEEEE

Tko pjeva, zlo ne misli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
RAAAAJNUŠEEEEEE
JAAABUUUUKOOO
BAAAAKINNNAAAAA
TIII NIISII REFERE
NTAN UZOOORAAAK
IDIIOTSSSKA PJEEE
SMEEETINNAA POOO
ZIIITIVVVNOOO KORELIRAS KOOOLEEEKTIVNOMMM
GLUUUPOOOŠĆUUUUU
USSSPUUTTT SIII KOMADINAA
BUDAAAALEEEEEEE
Tko pjeva, zlo ne misli.


Klap klap...
Budi sexy cool pa mi to otpjevaj u face...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la: ›
RAAAAJNUŠEEEEEE
JAAABUUUUKOOO
BAAAAKINNNAAAAA
TIII NIISII REFERE
NTAN UZOOORAAAK
IDIIOTSSSKA PJEEE
SMEEETINNAA POOO
ZIIITIVVVNOOO KORELIRAS KOOOLEEEKTIVNOMMM
GLUUUPOOOŠĆUUUUU
USSSPUUTTT SIII KOMADINAA
BUDAAAALEEEEEEE
Tko pjeva, zlo ne misli.


Klap klap...
Budi sexy cool pa mi to otpjevaj u face...
Ovo mu nije prvi ovakav ispad. Samo me zanima zašto se to toliko tolerira...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la: ›
Ovo mu nije prvi ovakav ispad. Samo me zanima zašto se to toliko tolerira...


Rajnus je napisao/la: ›
Klap klap...
Budi sexy cool pa mi to otpjevaj u face...


Niste shvatili priču, ali eksperiment je uspio. Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti, ali sam napisao ono kretenski gore da ti pokažem kako provokacija djeluje. Budući je Rajnus rekao "da može pjevati što hoće", eto, i ja sam se malo okušao birajući stihove i kajde.

Ako ste vas dvojica obrazovanih na jednom pišljivom forumu ovo shvatili kao osobno, onda ne znam treba li vas razlikovati od hrpetine razularenih divljaka koji na stadion idu tražeći iskru koja bi zapalila buktinju nasilja, nereda...

Jeff, ti si Dinamovac... "Nek' je nered, nek' je lom..."

A ti si Rajnus nasjeo svjetski. Ako baš hoćeš da ti se to priopći u facu, napiši broj telefona da se čujemo, ja ću ti doći reći da si kreten. Nema problema. Ta za takve geste čovjek uvijek treba naći vremena.

Ako si nezadovoljan svojom uvredom, ja ju mogu i povući. Ukoliko ti nije dosta usmena, mogu ti poslati i pismeno sastavljenu, romaneskno sročenu, crno na bijelom 120g/m2 papiru...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pjesma je do jaja....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Jeff Murdock je napisao/la: ›
Ovo mu nije prvi ovakav ispad. Samo me zanima zašto se to toliko tolerira...


Rajnus je napisao/la: ›
Klap klap...
Budi sexy cool pa mi to otpjevaj u face...


Niste shvatili priču, ali eksperiment je uspio. Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti, ali sam napisao ono kretenski gore da ti pokažem kako provokacija djeluje. Budući je Rajnus rekao "da može pjevati što hoće", eto, i ja sam se malo okušao birajući stihove i kajde.

Ako ste vas dvojica obrazovanih na jednom pišljivom forumu ovo shvatili kao osobno, onda ne znam treba li vas razlikovati od hrpetine razularenih divljaka koji na stadion idu tražeći iskru koja bi zapalila buktinju nasilja, nereda...

Jeff, ti si Dinamovac... "Nek' je nered, nek' je lom..."

A ti si Rajnus nasjeo svjetski. Ako baš hoćeš da ti se to priopći u facu, napiši broj telefona da se čujemo, ja ću ti doći reći da si kreten. Nema problema. Ta za takve geste čovjek uvijek treba naći vremena.

Ako si nezadovoljan svojom uvredom, ja ju mogu i povući. Ukoliko ti nije dosta usmena, mogu ti poslati i pismeno sastavljenu, romaneskno sročenu, crno na bijelom 120g/m2 papiru...


hehehehehheheheheheheheh Very Happy

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Niste shvatili priču, ali eksperiment je uspio.


Ti si taj ko ne shvaca stvari, a pametujes. Tvoj "eksperiment" je strasan. Kako to samo nisam vidio? osijek031.com smile

8 je napisao/la: ›
A ti si Rajnus nasjeo svjetski. Ako baš hoćeš da ti se to priopći u facu, napiši broj telefona da se čujemo, ja ću ti doći reći da si kreten. Nema problema. Ta za takve geste čovjek uvijek treba naći vremena.


Uopce mi se ne da vise ulaziti u daljnju raspravu i objasnjavati ti razliku izmedju navijackih mataforcnih pjesama i ovoga sto si ti napisao.
Naravno da ti necu ostaviti broj telefona. Bez nekog dogovaranja potrazi me u srijedu u XXLu na vijencu Ivana Cesmickog. Nemoj mislit da ce iza mene biti hrpa nabildanih primitivaca. Bit cu samo ja. Tada mi u lice reci da sam kreten. Nemoj ovo smatrati prijetnjom jer niti nije. Zelim samo vidjeti jel seruckas kao pickica ili imas petlje nekom reci nesto i u lice.

8 je napisao/la: ›
Ako si nezadovoljan svojom uvredom, ja ju mogu i povući. Ukoliko ti nije dosta usmena, mogu ti poslati i pismeno sastavljenu, romaneskno sročenu, crno na bijelom 120g/m2 papiru...


Nema potrebe, ne mogu se uvrijediti na rijeci smartass drkofuzera.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2006. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Naravno da ti necu ostaviti broj telefona. Bez nekog dogovaranja potrazi me u srijedu u XXLu na vijencu Ivana Cesmickog. Nemoj mislit da ce iza mene biti hrpa nabildanih primitivaca. Bit cu samo ja. Tada mi u lice reci da sam kreten. Nemoj ovo smatrati prijetnjom jer niti nije. Zelim samo vidjeti jel seruckas kao pickica ili imas petlje nekom reci nesto i u lice.


Eo, ja ti kažem da si jebena pederčina...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Uopce mi se ne da vise ulaziti u daljnju raspravu i objasnjavati ti razliku izmedju navijackih mataforcnih pjesama i ovoga sto si ti napisao.


U jebote, nemoj tako jako lupat, ubit će me mater - savio joj sam naslon na stolcu.
"Metaforika navijačkih pjesama", kažeš?
Znači navijači zapravo NE MISLE one sve pizdarije što KAŽU?
Ako je tako, što onda misle?
Misle li?
Možebit' baš u tim trenutcima neki od njih rade na novim Sikstinskim kapelama, velikim misama u C-molu ili usavršavanju supravodljivosti.

Za ovo ti moram stisnuti ruku, ne znam što da ti odgovorim. Ala' si ga opravio, svaka ti čast.


Rajnus je napisao/la: › Naravno da ti necu ostaviti broj telefona. Bez nekog dogovaranja potrazi me u srijedu u XXLu na vijencu Ivana Cesmickog. Nemoj mislit da ce iza mene biti hrpa nabildanih primitivaca. Bit cu samo ja. Tada mi u lice reci da sam kreten.


Jel' možeš u petak, oko 5 ili 6?
Dolazim sigurno.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nego, ako ćemo biti samo nas dvojica, da ponesem monopol i kondome?

Staneš mi na Ženevski, najebo si.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: