Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Okoliš - osječka sramota

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 21:28 
Naslov:  Okoliš - osječka sramota
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je prava osječka sramota. zanima me na kojem to fakultetu može predavat ovaj polupismeni Piršić iz Ekokvarnera? tko je njega zvao, pored toliko stručnjaka i stručnjakinja da laže i serenda studentariji u Osijeku? tko mu plaća? pa zna li itko ko je ovaj lik? on je putujuća plaćenička nesreća i politički manipulant. na kojem studiju imaju predmete "pravo okoliša" i "ekonomika okoliša"?
dajte ljudi, ovo je zbilja strašno!!! treba to spriječiti.
evo citata iz njegovog zadnjeg intervjua.cijeli intervju može se čitati (tko ima želudac)
http://www.civilnodrustvo.hr/index.php?id=71&tx_ttnews[tt_news]=4739&cHash=d0a339becc89f5ec6105c017a09925ea
danas je viđen kako se valja (jer od debljine ne može hodat) preko osječkog trga A.Stračevića.
on će nešto govoriti o Slavoniji????

"U 2012. godini smo imali deset radionica o održivom razvoju, a ove smo godine dogovorili novih petnaest radionica. Predajem i na nekoliko kolegija na raznim hrvatskim sveučilištima kao što je Pravo okoliša i Ekonomika okoliša. U veljači ću imati seminare na postdiplomskom studiju u Osijeku o tome kako PR agencije manipuliraju sa javnosti i medijima domeni zaštite okoliša."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2013. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u vezi sa navedenim gdinom ne znam baš puno,ali me baš nešto i ne zanima.

mene više muči dolje navedeno.evo samo par slika osječkoga parka zrinjevac,počeli su raditi,posjekli par stabala,počupali betonske ploče i ostavili,ZA PROLJEĆE.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: