Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Testiranja za prijem u radni odnos

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2013. 12:07 
Naslov:  Testiranja za prijem u radni odnos
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam uspjela pronaći neke odgovore pa postavljam ovdje.
Željela bih provjeriti rezultate testiranja kod javnog natječaja za posao.
• na koji način je izvršeno bodovanje,
• koliko je bilo potrebno bodova da bi se ušlo u uži izbor,
• pregledati svoje rezultate i rezultate osoba koje su primljene na posao
Postoji mogućnost žalbe ali ne bih se žalila jer nemam uvid u svoje bodove, ima li netko kakvih iskustava ?
Bijah u sudu na testiranju, pitanja su bila iz Ustava, sudskog poslovnika, te prijepis i diktat.
Mislim da sam na pitanja iz Ustava i poslovnika odgovorila sa 90 % točnosti, prijepis bez greške a diktat sa dosta grešaka.
Voljela bih znati što sam netočno odgovorila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2013. 12:57 
Naslov:  Re: Testiranja za prijem u radni odnos
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam uspjela pronaći neke odgovore pa postavljam ovdje.
Željela bih provjeriti rezultate testiranja kod javnog natječaja za posao.
• na koji način je izvršeno bodovanje,
• koliko je bilo potrebno bodova da bi se ušlo u uži izbor,
• pregledati svoje rezultate i rezultate osoba koje su primljene na posao
Postoji mogućnost žalbe ali ne bih se žalila jer nemam uvid u svoje bodove, ima li netko kakvih iskustava ?
Bijah u sudu na testiranju, pitanja su bila iz Ustava, sudskog poslovnika, te prijepis i diktat.
Mislim da sam na pitanja iz Ustava i poslovnika odgovorila sa 90 % točnosti, prijepis bez greške a diktat sa dosta grešaka.
Voljela bih znati što sam netočno odgovorila


mislim da bi odgovr trebala potraziti od nekog pravnog strucnjaka, recimo ... prof. Vrbosic bi te mogao savjetovari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2013. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim da bi to trebala tražiti od komisije koja je i provodila natječaj....samo, nekako mi je ostalo u glavi da to možeš nakon što oni odrede koga će zaposliti, odnosno nakon primitka rješenja (kakvo god ono bilo)....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2013. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...mislim da bi to trebala tražiti od komisije koja je i provodila natječaj....samo, nekako mi je ostalo u glavi da to možeš nakon što oni odrede koga će zaposliti, odnosno nakon primitka rješenja (kakvo god ono bilo)....

Rješenje je objavljeno na web stranicama suda i na oglasnoj ploči, tj. ne šalju svakom pojedinačno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2013. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
mislim da bi odgovr trebala potraziti od nekog pravnog strucnjaka, recimo ... prof. Vrbosic bi te mogao savjetovari.

Vidiš o tome nisam razmišljala ali se bojim da bi taj pravni savjet bio uvjetovan članstvom u spomenutoj stranci.
Tako je bilo kada sam tražila pravni savjet u pothodniku Name.
Pisalo na vratima besplatni pravni savjeti.
No ubrzo sam saznala da je uvjet članstvo u nekakvoj udruzi.
Sada vidim da je gospođa to ipak napisala na vratima, vjerovatno je bilo dosta naivaca poput mene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2013. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...mislim da bi to trebala tražiti od komisije koja je i provodila natječaj....samo, nekako mi je ostalo u glavi da to možeš nakon što oni odrede koga će zaposliti, odnosno nakon primitka rješenja (kakvo god ono bilo)....

Rješenje je objavljeno na web stranicama suda i na oglasnoj ploči, tj. ne šalju svakom pojedinačno.


...i nema neke upute tipa "pravni lijek" i ovo ono???? to mi je baš čudno.....ja sam prije nekog vremena dobila to rješenje kao odgovor i pisalo je točno ime i prezime onog od koga se može dobiti uvid u tvoje rezultate.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2013. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv ovog rješenje nezadovoljni kandidati mogu izjaviti žalbu u roku 15 dana od dana primitka rješenja.

Pošto sam ja nezaposlena tek odnedavno i ovo mi je prvo testiranje, ne znam da li će poslati rješenje poštom jer piše "dostaviti - ostali kandidati oglasna ploča i web stranice suda"
ovdje tako piše

Otići ću sutra pa ću pitati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2013. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa, rješenje si primila preko oglasne ploče i weba, a i moja preporuka ti je da odeš tamo i pitaš....samo ne znam ni sama koga, jer se u rješenju spominje da je Komisija odlučila, ali da je rješenje donio predsjednik suda...ah, birokracija je uvijek tako zbunjujuća....kako god, žao mi je što nisi upala...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2013. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to i je problem kod nas:bezvoljnost.
narodu je pun kufer (biću fin) i ništa im se ne da.otiđi lijepo kod one osobe kod koje si bila na ispitivanju (komisije ako treba) i traži uvid u svoj i druge (pogotovo,onog koji je izabran) rezultate pa ćeš barem biti mirna i znat ćeš za drugi put gdje trebaš više učiti.

nažalost,moram još nešto dodati.ti si barem bila na testiranju.što kažeš na ovaj način "testiranja"

http://www.24sata.hr/politika/sisljagic-je-dao-novinarima-da-izvuku-one-koji-ce-dobiti-posao-302021

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/202486/Default.aspx

kao da izvlače dobitnike nagradne igre

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malimilojca
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2013. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja jednostavno obožavam testiranja. pogotovo u ovim "Samo preko veze" firmama. koliko izgubljenog vremena i živaca!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2013. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malimilojca je napisao/la: ›
ja jednostavno obožavam testiranja. pogotovo u ovim "Samo preko veze" firmama. koliko izgubljenog vremena i živaca!!


Dragi moj forumaš,welcome in Croatia.kod nas moraš imati veze i na rodilištu da ne dobiješ krevet kome vire opruge, što u biti znači da se veze stvaraju čitav život.samo napred,blizu je 19.5.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malimilojca
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2013. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ne misliš možda velkom in kroejša? kakvi nas vode, dobro da smo još živi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: