Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog približavanja HDSSB-u Kosor raspustio osječko-baranjski HSLS

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2013. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kažu da je za njega osobno u igri mjesto u Europskom parlamentu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2013. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda se otkrije za 30 godina pravi razlog. Supruga mu je cijeli radni vijek radila "na mirovinama", o čemu se radi? zašto je od tamo izletila? bog zna. Za brata sam mu sad prvi put čuo. Sina mu se sjćeam kao desetotogodišnjeg klinca kako je u ljeto 1992.g. hodao u žutoj majci HSLS.

I koji k je upisivao pravo? Pa jako dobro su znali da nema posla, i da u vježbenike se ne može baš samo tako i onda otvori ured u OS u kojem dok je bilo 60-70 odvjetnika nisu svi imali posla, a danas kad mnogi jedva preživljavaju, on ide kao anonimus otvarat i naravno da nema posla pa mu trebaju ovakve "injekcije". Po meni tu Vrbošić brine o (ako ih ima) o svojim unučićima, da njih zbrine i njima olakša...........

ali bez obzira, ja imam drugačiji sustav vrijednosti od Vrbošića, on ima pravo na svoj, ja na svoj......... ja da sam profesor i da nekom dam dvojku "jer je izvukao lako pitanje" bi upisao ocjenu i šutio, pretpostavljam poznavajući Vrbošića da je htio reći studentu da ako želi više od dva, da će ga još nešto pitat, ali ako mu je odlučio dati dva trebao je šutiti a ne pokazivati kako razmišlja.........

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2013. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
a kažu da je za njega osobno u igri mjesto u Europskom parlamentu..


Što će on "glavaševcima" u eu.parlamentu? Samo kao kamuflaža, kao dekor da se prikriju iz vrbošića, neka pošalju Drmića, Burića koji bi tamo pokazali svoje lice, al ne oni žele masku uljuđenog lika.........

Ja osobno bi za EU pralament najviše volio da ode Kerum! Pa nismo u hrv. naciji svi štreberi da im poćaljemo tamo samo štrebere ima nas koji se neidentificiramo s takvim savršenim likovima, evo neka ode Nevenka Bečić ak neće njezin brat, pa nismo svi savršeni da nas predstavljaju svi bezprijekorni............

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2013. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debelodjubre je napisao/la: ›
Znači lijepo je naplatio svoj prelazak: sinov odvjetnički ured je dobio naplatu kazni za neplatiše vodovoda, snaha je zaposlena u vodovodu ,a brat mu postao šef marketinga u vodovodu. Divno!! Svi u vodovod.

neeee
prvo svi u hdssb,povuci i rodbinu da ispaneš faca,eto doveo si i svoje glasače,
a onda, drugo, svi po zasluzi nekome vodovod,unikom itd

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: