Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Srbi napali Branitelje u Borovu Selu policija nije odradila svoj posao

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 14:54 
Naslov:  Srbi napali Branitelje u Borovu Selu policija nije odradila svoj posao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prelistao sam ovaj portal i ne mogu se načuditi da o događaju u Vukovaru 02.01. - ne ćirilici u Vukovar, nema niti jedne riječi...jesmo li u nekakvoj informativnoj blokadi po tom pitanju ili je jednostavno došlo do propusta (u što doista ne mogu vjerovati).
Stoga prenosim vijest jednog drugog portala.
Evo o čemu ne pišu niti jedne novine....vijest je provjerena, svjedoci postoje...

http://www.croatorum.org/exkluzivno-srbi-napali-branitelje/



Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sta se cudis, uzmimo net.hr koji prosvjed nije niti spomenuo (znaci 20 000 + ljudi) sve do osam-devet navecer dok nisu potpuno senzacionalisticki i bez ikakvih cinjenica a niti zelje da se dodje do njih objavili vjest da je pretucen sin pravoslavnog popa, u hr se zadnjih godinu-dvije uvodi totalna cenzura i kontrola medija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na tablici slobode medija djelimo poziciju sa Botswanom i El Salvadorom...prestrašno...kad razmislim kakva mi se slika pojavi pred očima pri spominjanju tih zemalja, ajme....vidim nekakvu diktaturu sa, naravno, velikim, nepikosnovenim diktatorom na čelu cijele te nacije...nacije koja ničice plazi oko njega i ne smije niti podići glavu ako ih se ne prozove...pa zar smo i mi takvi?...kako se događaji nižu, čini mi se da smo sve bliže takvom prizoru....jedina je razlika u tome što oko naših "diktatora" osim njihove svite još se i Srbi šepure....nekažnjeno...kao da su upravo oni napravili ovu nesretnu državu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 17:42 
Naslov:  Re: Srbi napali Branitelje u Borovu Selu policija nije odradila svoj posao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.tinolovka-news.com/vijesti-hrvatska/40473-josipovic-komentirao-prosvjed-u-vukovaru-ako-ne-posutjemo-ustav-promijenimo-ga

bec031 je napisao/la: ›
Prelistao sam ovaj portal i ne mogu se načuditi da o događaju u Vukovaru 02.01. - ne ćirilici u Vukovar, nema niti jedne riječi...jesmo li u nekakvoj informativnoj blokadi po tom pitanju ili je jednostavno došlo do propusta (u što doista ne mogu vjerovati).
Stoga prenosim vijest jednog drugog portala.
Evo o čemu ne pišu niti jedne novine....vijest je provjerena, svjedoci postoje...

http://www.croatorum.org/exkluzivno-srbi-napali-branitelje/
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HCPXyu5m9so


gornji link ne radi,barem meni
donji video sam pregledao,vidi se samo dio gdje je policija već došla,baja što snima iz busa trebao je sve snimit,a ako je i snimio trebao je sve objavit,ovako opet imamo oprečne informacije

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/video-pojavila-se-snimka-incidenta-u-kojem-je-ozlijedzen-sin-pravoslavnog-svecenika---273279.html

Neki autobus je došao s prosvjeda protiv ćirilice iz Vukovara. Bili su kod spomenika, netko iz autobusa,neka trojica mladića izletjela su u kafić. Čim su ušli u kafić netko od mladića je njega udario. Pobjegli su nazad i razbili su bicikle i vratili se u autobus', kazao je protojerej Čedo Lukić, otac ozlijeđenoga mladića.

S druge strane, Štefan Novak, vođa puta prosvjednika je rekao kako u kafić nitko od njih nije ušao. 'Ne, nitko od nas nije ušao tamo u kafić. Tamo nikakvi obračun nije bio, nego su oni izašli van, ti srpski dečki, oni su izašli van vrijeđati i oni su izazivali ovaj incident. Nisam vidio da je bio bilo kakvog tjelesnog kontakta s tim mladićem', kazao je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2013. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...provokacije su bile čitavim putem iz Vukovara prema Osijeku....najgore su bile babe koje jedva hodaju, ali zato mogu uspješno stajati kraj ceste u grupama i dizati 3 prsta u zrak....
...inače, najnovije vijesti vezane uz ovo je da se neće ništa mijenjati do izbora, a poslije - vidjeti ćemo....
...možda se i ispuni glavni zahtjev prosvjednika: prebrojavanje točnog broja Srba zaista KOJI ŽIVE u Vukovaru, a ne onih koji žive u Srbiji i svakog mjeseca dolaze po penzije u Lijepu našu....vjerujem da bi postotak bio puno manji od 30%......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
papundek57
Offline
Avatar

Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2013. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerovatno,da Hrvati ne mogu prosvijedovati u svojoj državi,a da se ne ukažu "ugroženi" srbi,koji namjernim provokacijama izazivaju nemile događaje,kao,pretučen je od popa sin,pa što,što je od popa sin,da nije izazivao,nebi ga nitko taknuo,Hrvati nisu zvijeri,došli su mirno prosvijedovali,a to što je mali popić dobio,isključivo je njegova greška.A što reče anakonda,ponovo prebrojavanje stanovništva,i to bez varanja,pa ako su prvi podaci stvarno bili točni,onda neka bude po manjinskom zakonu,a ako nisu,neka umuknu više,pun mi je kufer Pupovaca i družine.
Iako zakoni postoje,da se i mijenjaju.
Taj nemili "događaj" nije medijski popračen,jer nije niti bio uopće bitan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2013. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
http://www.tinolovka-news.com/vijesti-hrvatska/40473-josipovic-komentirao-prosvjed-u-vukovaru-ako-ne-posutjemo-ustav-promijenimo-ga

bec031 je napisao/la: ›
Prelistao sam ovaj portal i ne mogu se načuditi da o događaju u Vukovaru 02.01. - ne ćirilici u Vukovar, nema niti jedne riječi...jesmo li u nekakvoj informativnoj blokadi po tom pitanju ili je jednostavno došlo do propusta (u što doista ne mogu vjerovati).
Stoga prenosim vijest jednog drugog portala.
Evo o čemu ne pišu niti jedne novine....vijest je provjerena, svjedoci postoje...

http://www.croatorum.org/exkluzivno-srbi-napali-branitelje/
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HCPXyu5m9so


gornji link ne radi,barem meni
donji video sam pregledao,vidi se samo dio gdje je policija već došla,baja što snima iz busa trebao je sve snimit,a ako je i snimio trebao je sve objavit,ovako opet imamo oprečne informacije

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/video-pojavila-se-snimka-incidenta-u-kojem-je-ozlijedzen-sin-pravoslavnog-svecenika---273279.html

Neki autobus je došao s prosvjeda protiv ćirilice iz Vukovara. Bili su kod spomenika, netko iz autobusa,neka trojica mladića izletjela su u kafić. Čim su ušli u kafić netko od mladića je njega udario. Pobjegli su nazad i razbili su bicikle i vratili se u autobus', kazao je protojerej Čedo Lukić, otac ozlijeđenoga mladića.

S druge strane, Štefan Novak, vođa puta prosvjednika je rekao kako u kafić nitko od njih nije ušao. 'Ne, nitko od nas nije ušao tamo u kafić. Tamo nikakvi obračun nije bio, nego su oni izašli van, ti srpski dečki, oni su izašli van vrijeđati i oni su izazivali ovaj incident. Nisam vidio da je bio bilo kakvog tjelesnog kontakta s tim mladićem', kazao je.



....nisam ni sumnjao da ćeš se pozvati na reportažu nekakvog srpskog popa...kojeg jedino čujem glas...malo mi čudno da nema slike ni njega ni pretučenog mu sina...sumnjam da bi se to samo tako propustilo...
...milo_moje....potpuno je meni jasno na čijoj si strani cijelo vrijeme...pristrani mediji idu ti na ruku....no, sva je sreća pa ima ljudi koji su prisustovali incidentu pa mogu posvjedočiti...
...i da, stranica je vrlo brzo potpuno blokirana...tako da se više ne može otvoriti...
...kako sam se tako nečemu i nadao, kopirao sam ju prvom prilikom...dakle piše slijedeće:
"S obzirom da su mediji odmah nakon događaja pod političkim pritiskom objavili ne istine da su branitelji i ostali sudionici kamenovali lokal donosimo slike i video zapis koji tvrde suprotno.

Naime po povratku iz Vukovara Udruga Veterana treće gardijske brigade Kune i Domoljubna organizacija Croatorum sa svoja četiri autobusa povezli su sve koji su htjeli ići za Osijek.

U povratku se stalo na spomeniku poginulih dvanaest redarstvenika te je zapaljeno 50 svijeća a pod osiguranjem policije.

Odmah za vrijeme molitve počele su provokacije od strane pripadnika srpske nacionalne manjine, podizanjem tri prsta i srednjeg prsta te dobacivanjem prostota, na što se nitko nije obazirao jer je dogovoreno između sudionika da se ne smiju dati isprovocirati.

Prilikom povratka u autobuse prije samog pokreta prema Osijeku jedan je mladić krenuo na wc te je bio napadnut od strane gostiju Caffe Bara Armani tom prilikom na mladića je baćen žuti bicikl, žardinjera za cvijeće te su krenuli prema autobusima sa stolicama iz lokala, sve to vrijeme policija je stajala po strani a tek kad su sudionici kolone ušli skoro svi u autobuse isti su reagirali prema gostima Caffe bara.

Po slikama i video snimci vidljivo je da nitko iz autobusa nije kamenovao lokal kako navode mediji po informacijama iz policije.

U kasnijem kotaktu sa djelatnicima Pu Osječko-Baranjske otvoreno je rečeno da moraju postupati jer politika je pritisla odozgo.

Ovo je samo dokaz da politika Vladajućih je u zaštiti ovih provokatora koji i dalje svake godine pljuju na spomenik palim redarstvenicima a ne uzimajući činjenice a koje su prisutni policajci prešutili iz neznamo kojeg razloga krenula je medijska i policijska hajka prema hrvatskim braniteljima a po svjedočenju voditelja autobusa maldić koji je sudjelovao u incidentu nije član niti jedne udruge te je uljudno povezen prema Osijeku iz Vukovara.

U cijeloj pomutnji ne zna se u koji od autobusa je ušao a voditelji također zbog brze reakcije da se što prije izađe iz Borova nisu zapamtili o kome se radi jer je postojala mogućnost žešćih sukoba, a što potvrđuje da branitelji i članovi Croatoruma nisu htjeli praviti incidente a mogli su s obzirom da je u autobusima bilo oko 150 hrvatskih branitelja.

Ovim putem demantiramo sve što je do sada izašlo u medijima te upozoravamo politiku da se ne igra na ovakav način sa dostojanstvom hrvatskih branitelja."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...upravo je tako bilo kako je navedeno u postu iznad ovog....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2013. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

papundek57 je napisao/la (Pogledaj post): › Nevjerovatno,da Hrvati ne mogu prosvijedovati u svojoj državi,a da se ne ukažu "ugroženi" ....


??? ovo je epic izjava.

hrvatska nije drzava hrvata, nego gradjana republike hrvatske ... dakle i tih 'ugrozenih' srba i zidova i cigana, i jednog crnca samira

a sad jesu ugrozeni, jer im se ustavom zajamcena prava pokusavaju ukinuti.

tko je donio taj zakon ? HDZ ... dakle, prava adresa je mirogoj i ekipa uz tudjmana, ili mozda jos koji prezivjeli koji su donjeli taj zakon.

uostalom ... imas ti pravo ... nevjerovatno je i da hrvati ne mogu organizirati paradu u svojoj drzavi a da se ne pojave povampireni desnicari, navijacke skupine, ustase i ini katolibani koji kamenjem i molotovljevim koktelima napadaju 'tetkice' Smile ... bas puno nevjerovatnih stvari kod nas ima Smile


e da ... i PS ... tko financira te mitingase ? placa autobuse ? odsustvo s posla ? hranu ? ... ja jedva jednom godisnje skupim da odem do mora, i onda izbjegavam auto cestu jer mi je skupo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2013. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@Ingo, ovi su prosvjednici sami sebi plaćali put....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2013. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
hrvatska nije drzava hrvata, nego gradjana republike hrvatske ...

a sad jesu ugrozeni, jer im se ustavom zajamcena prava pokusavaju ukinuti.

tko je donio taj zakon ? HDZ ... dakle, prava adresa je mirogoj i ekipa uz tudjmana, ili mozda jos koji prezivjeli koji su donjeli taj zakon.

 Ovdje je rečeno ono važno. HDZ je pojebao temelje hrvatske države.
Prava svake nacionalne manjine, trebaju biti identična onima koje hrvatska nacionalna manjina ima u njihovim matičnim državama.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bobozek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2013. 7:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo,tko plaća pobjeguljama ,da iz srbije dođu u naš Vukovar,i povečaju postotak ugroženih.
A kada spominješ "tetkice",što se dešavalo u beogradu,"mirno" su šetali gradom.Nemoj odvračati pozornost od svojih,koji su puno gori od nas.
Hvataš se Ustava ko pijan plota,ajmo onda ukinuti aboliciju,pa da vidimo koliko vas je bilo pijanih agresora i ratnih zločinaca koji su harali po Lijepoj našoj.
Posudit ću ti za godišnji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2013. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bobozek je napisao/la (Pogledaj post): › Ingo,tko plaća pobjeguljama ,da iz srbije dođu u naš Vukovar,i povečaju postotak ugroženih.
A kada spominješ "tetkice",što se dešavalo u beogradu,"mirno" su šetali gradom.Nemoj odvračati pozornost od svojih,koji su puno gori od nas.
Hvataš se Ustava ko pijan plota,ajmo onda ukinuti aboliciju,pa da vidimo koliko vas je bilo pijanih agresora i ratnih zločinaca koji su harali po Lijepoj našoj.
Posudit ću ti za godišnji.


???? jesi ti normalan ? 'Hvataš se Ustava ko pijan plota' ??? pa nije ti to odluka radnickog savjeta ili pamflet tvoje partijske celije.

i to ... tko placa one od preko ... ja sigurno ne, jer tamo ne placam poreze i doprinose. Ovim tvojima placam penzije, zdravstveno, financiram njihove udruge itd. itd.

A sto se tice abolicije ... go for it ... i to je tvoj krivousti napravio sa svojom zlocinackom organizacijom (koje su isti ti mitingasi podupirali i glasali za njih) ... pa sad po vukovaru setaju ratni zlocinci, ubojice i krvnici.

Dakle, kao sto sam i u prvom postu rekao ... pravac na mirogoj i tamo protestiraj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
bobozek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2013. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam potpuno normalan,i nisam u nikakvoj ćeliji kao ti,niti me ne zanima niti jedna stranka ni partija,Ustav je donešen kad je donešen,vjerovatno u takvom obliku da su nas velike sile ucijenjivale,a što smo mi za njih,hrpa jada,da nekažem "smeća",na sve gluposti se moralo pristati da udobrovoljimo te vanjske .ovnare.
Sada je situacija sasvim drugačija,da većinski narod ,Hrvati,su ugroženi od manjina,i pravite se blesavi držeći se tih iznuđenih zakona.
Polako kreni prema istoku,gdje će ti sigurno biti bolje,nećeš "ovim mojima" plaćati nikakve doprinose,već svojima.
I ne vrijeđaj one koji ti daju kruh(to je lebac,da razumiješ).
Kreni ingo,vrijeme ti je Arrow!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2013. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bobozek je napisao/la: ›
Ja sam potpuno normalan,i nisam u nikakvoj ćeliji kao ti,niti me ne zanima niti jedna stranka ni partija,Ustav je donešen kad je donešen,vjerovatno u takvom obliku da su nas velike sile ucijenjivale,a što smo mi za njih,hrpa jada,da nekažem "smeća",na sve gluposti se moralo pristati da udobrovoljimo te vanjske .ovnare.
Sada je situacija sasvim drugačija,da većinski narod ,Hrvati,su ugroženi od manjina,i pravite se blesavi držeći se tih iznuđenih zakona.
Polako kreni prema istoku,gdje će ti sigurno biti bolje,nećeš "ovim mojima" plaćati nikakve doprinose,već svojima.
I ne vrijeđaj one koji ti daju kruh(to je lebac,da razumiješ).
Kreni ingo,vrijeme ti je Arrow!

 Tebi za info, danas smo više nego ikad ovisni o stranom kapitalu i podložni ucjenama svake vrste. Osim toga ustav je temeljni pravni akt neke države kojim se uspostavlja politički i pravni poredak, i nepoštivanje istog jednako je nepoštivanju države. Postoji legalan način mijenjanja ustava, pa ako smatraš da imaš snage i sposobnosti za tako nešto, ti navali.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: