Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2013. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sib-u ima vijest da ih je prijavilo oko 30 građana i da su većinom prijavili istu osobu!!

da nije tatin sin,pa će se prijave izgubiti u ladici

obavijestiti oštećene osobe da privatnim tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

bilo na novoj neki dan u provjerenom oni iz baranje što varaju narod sve do 1000 kuna,pa ti onda njih tuži,a sudstvo nam je ko puž
a kad dobiješ presudu, sjedni ovrhom na šta? oblake,zrak ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2013. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Na sib-u ima vijest da ih je prijavilo oko 30 građana i da su većinom prijavili istu osobu!!

da nije tatin sin,pa će se prijave izgubiti u ladici

obavijestiti oštećene osobe da privatnim tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

bilo na novoj neki dan u provjerenom oni iz baranje što varaju narod sve do 1000 kuna,pa ti onda njih tuži,a sudstvo nam je ko puž
a kad dobiješ presudu, sjedni ovrhom na šta? oblake,zrak ...


Jbga..u pravu si...ali zato u npr. Alabami ili Minnesoti (US) dobiješ kuglu oko noge, reflektirajući prsluk na kojem piše PRISONERS, vile, grablje i ostali alat...a oko tebe šerifi sa sačmaricama i lagano se čiste kanali, kosi trava, kupi smeće...samo kod nas hrvata demokracija na vrhuncu, hebo grke što smo mi hrvati smislili "demokraciju", do boli, kod nas sve može!!!
Nemaš da platiš odštetu??
Ideš na šljakanje uz cestu sa kuglom oko noge.. ali kao da već gledam da bi za pet dana osvanula facebook grupa podrške "jadnim" zatvorenicima koji čiste kanal sa sačmaricom iza leđa, nitko nebi pitao više kolika je šteta počinjena od strane LOV-a i POW-a!! Evil or Very Mad
Mi smo zaboravan narod, neznamo cijenit svoje....pa prije par godina je djevojčica šarala zidine Dubrovnika (spomenik zaštićen svim vrstama UNESC-o povelja, zaštite itd.) a jedino je stranac, alooooo STRANAC prijavio da derište šara po zidu, nakon čega je došao čika policajac u uniformi i nanio nesagledive duševne posljedice malenoj curici, koja više nikada neće moći živjeti normalno...moš mislit!!! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2013. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bga..u pravu si...ali zato u npr. Alabami ili Minnesoti (US) dobiješ kuglu oko noge, reflektirajući prsluk na kojem piše PRISONERS, vile, grablje i ostali alat...a oko tebe šerifi sa sačmaricama i lagano se čiste kanali, kosi trava, kupi smeće...samo kod nas hrvata demokracija na vrhuncu, hebo grke što smo mi hrvati smislili "demokraciju", do boli, kod nas sve može!!!

TO,goli otok pa nek tuca kamen

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2013. 20:02 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li šta novo u slučaju POW-a i LUV-a, jesu zarobljeni, uhapšeni, tuženi, kažnjeni...nariču li majke, kmeče li očevi!!?? Kreče li svoje zločine?? Ajmo novinari, saznajte nešto...ipak bi to bio dobar primjer za ostale da to ne rade!!! Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2013. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je ulovljen neki tatin sinčić pa sve završilo u nekoj ladici ili košu za smećeSad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: