Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Akcija Vodovoda Osijek [zastave]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2013. 11:57 
Naslov:  Akcija Vodovoda Osijek [zastave]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...dragi građani lijepog našeg Osijeka, brzo pohitajte platiti račune za Vodovod na vrijeme, jer vas očekuje dar o kakvom ste samo do sada mogli sanjati...


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2013. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Za uredno plaćanje računa daruju hrvatsku zastavu"


sad kad dobijem zastavu...odmah cu je ogrnuti i šetati trgom i korzom...nek svi znaju da sam uredni platiša vodovoda.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2013. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradonačelnik Krešimir Bubalo tvrdi da akcija Vodovoda i Grada ima dva cilja. "Kao prvo, želimo stimulirati naše sugrađane koji neredovito plaćaju vodu. Mislimo da bi ih hrvatske zastave mogle motivirati da urednije podmiruju svoje račune.

da, moš mislit,ako nisam mjesecima plaćao vodu,nek je račun minimum 1000 kuna,baš ću pohrlit da im prvi platim vodu i dobijem stijeg.BTW zastava košta od 50- 100 kuna.
nadam se samo da neki "pošteni" poduzetnik ne uveze tih 30000 zastava iz recimo kine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2013. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaista skandalozno, pa zar Hrvatske zastave da nam djele auuuuuuuuu

da zbilja planiraju lapiti pare ne bi to uradili na nacin koji ce natjerati svakoga postenog komunjaru da zbilja pocrveni ali od muke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.01.2013. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novi list kaze:

" Planirani iznos za nabavku trideset tisuća hrvatskih zastava od 750 tisuća kuna (600 tisuća bez PDV-a) gotovo je deset puta veći od iznosa što ga Grad Osijek u tekućoj godini izdvaja za subvencvije trgovačkim društvima, poljoprivrednicima i obrtnicima izvan javnog sektora. Za subvencije je, naime, namijenjeno tek 80 tisuća kuna.
Iznos predviđen za kupnju zastava duplo je veći od iznosa namijenjenog zaštiti i očuvanju kulturne baštine u Osijeku (370 tisuća kuna). Iznos rezerviran za državne zastave veći je također i od iznosa namijenjenog redovnoj djelatnosti osnovnih škola u Osijeku (538 tisuća kuna). "

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.01.2013. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Novi list kaze:

" Planirani iznos za nabavku trideset tisuća hrvatskih zastava od 750 tisuća kuna (600 tisuća bez PDV-a) gotovo je deset puta veći od iznosa što ga Grad Osijek u tekućoj godini izdvaja za subvencvije trgovačkim društvima, poljoprivrednicima i obrtnicima izvan javnog sektora. Za subvencije je, naime, namijenjeno tek 80 tisuća kuna.
Iznos predviđen za kupnju zastava duplo je veći od iznosa namijenjenog zaštiti i očuvanju kulturne baštine u Osijeku (370 tisuća kuna). Iznos rezerviran za državne zastave veći je također i od iznosa namijenjenog redovnoj djelatnosti osnovnih škola u Osijeku (538 tisuća kuna). "


...eto čovjeka s argumentima.... Bravo ...upravo se o tome i radi: ako pljuješ po tome što dijele zastave za motivaciju, odmah si komunjara i veleizdajnik.....više bi me motivirali da su mi skinili 0,05% računa, nego mi dali zastavu koju ionako nemam gdje objesiti...zato ću se i ja ogrnuti njome i zajedno s @tamnom stranom hodati ponosno po gradu, pokazujući status urednog platiše...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2013. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da zbilja planiraju lapiti pare ne bi to uradili na nacin koji ce natjerati svakoga postenog komunjaru da zbilja pocrveni ali od muke

lapaju oni pare,samo pronalaze sve lukavije načine za to.ovaj put preko zastava,naravno ako si protiv toga,ti si komunjara i izdajnik.
I onda si misle ljudi će šutiti bolje nego da ih se proglase komunjarom i izdajnikom,da smo protiv zastava,neka oni nama (čitaj) redovnim platišama za cijenu jedne zastave umanje jednu ratu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: