Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Tiger
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2013. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2013. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tiger je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ako netko želi zaraditi nešto u ova teška vremena:
http://www.osijek.hr/index.php/cro/Novosti/NOVCANA-NAGRADA-ZA-INFORMACIJE-O-AUTORU-POTPISA-NA-JAVNIM-POVRSINAMA


Nadam se da će ih netko ocinkat, ja bi ih prvi prokazao javno bez imalo zadrške!! Toliko su unakazili Osijek da mogu slobodno reći da mi je njihovo psihološko stanje upitno, kod obojice i POW-a i LUW-a!! Ja mislim da je ekipa sa JUGA2...tamo su doslovno šarali po svemu što se pošarati da!! Neznam, volio bih na trenutak ući u glavu tim osobama, da vidim šta se tamo događa!! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2013. 22:25 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pokrenuo sam ovaj topic prošle godine i napisao da treba raspisat novčanu nagradu..ali po meni ona treba biti najmanje...20 000-30 000 kuna onome tko ocinka, a kazna grafičaru treba bit astronomska, da se ne oporavi do kraja života....ili rad za opće dobro..naravno farbanje uništenog originalnom bojom uz nadzor u naranđastom odjelu i da na leđima piše "dragi prolaznici ja sam autor žvrljotina POW, LUW, nucleo...pljunite mi u facu ili šutnite u dupe"!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2013. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudim se da već nisu pošarali i onaj novi spomenik na jugu2

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2013. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Čudim se da već nisu pošarali i onaj novi spomenik na jugu2


Ima vremena..ne sekiraj se da neće!!! Šaraju po svemu i svačemu!! Siguran sam da postoji netko tko zna o kome se radi ali mislim da je nagrada mala...ja bih ju stavio na iznos od najmanje 5000 kuna jer je to opet manja cifra od štete koju pow, luv, nucleo i ostala bagra mogu napravit!! Nakon što se ocinka par tih kretena i nakon što se protiv njih poduzmu adekvatne mjere..sukladno zakonima i nakon što se svim oštećenima dostave njihovi podaci da ih još privatno tuže, odnosno njihove roditelje...i kad se to proširi gradom...da vidiš kako će se smanjit šaranje nuclea i buce!! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2013. 15:13 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je to balavurdija koja misli da time nešto dokazuje.
Nadaleko poznat grafit "OSIJEK NEPOKORENI GRAD" nitko nije pošarao otkako je
obnovljen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2013. 17:46 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je to balavurdija koja misli da time nešto dokazuje.
Nadaleko poznat grafit "OSIJEK NEPOKORENI GRAD" nitko nije pošarao otkako je
obnovljen.


Ma takve vrste grafita nikome ne smetaju, barem ne meni!! Ja se čak divim tim dečkima kad vidim šta znaju napravit na zidu, umjetničko djelo!! Nisam jugonostalgičar ali ona država je imala lijek za "dokazivanje balavurdije"...a ni država nije puno uplitala prste ako dado oplete kožnim remenom a mama kutlačom, dobijao si batine do svoje 15-16 godine od svih redom..mama, tata, stričeva, ujaka, tetaka..i svi su bili složni u tome da te treba prebit ko vola u kupusu ako si moron!! Nakon toga si dobio poziv u vojsku pa te tamo u zdrav mozak hebo desetar sa durmitora godinu dana na albansko-jugoslavenskoj granici, nakon čega si se dolazio ženit i dobio posao u lokalnoj metalnoj industriji...ili si ostao na zemlji!! A danas...nucleić, mali spermić...mater nema pojma gdje se on skita jer radi kod gazde , nekog talijana kao robinja...tata 5 mjeseci bez plaće, nucleić..isprdak tatin, nitko ga nesmije taknut od silnih zakona i pravobraniteljica...uzme sprej i rokaj..i onb će sprejat sve dok ne naleti na neku budalu koja će mu zbog fasade razbit glavu!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2013. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"dok ne naleti na neku budalu koja će mu zbog fasade razbit glavu!!"

i onda kako to kod nas biva ta budala ide u ćorku

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2013. 19:47 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast onim građanima koji su ih prijavili...!! Da sam znao tko su pow, luv, nucleić-spermić i buco..ja bi ih prijavio bez da uzmem lipe..i to javno prokazao, javno pred kamerama!! Bez imalo grča na licu pa makar kazna bila streljanje..upro bih prstom bez imalo grižnje savjesti!! Nevjerovatno je kako su uništili grad svojim žvrljotinama!! Evil or Very Mad Treba nagrada bit 10 000 kuna i grad bi bio čist, barem malo manje!!

Na sib-u ima vijest da ih je prijavilo oko 30 građana i da su većinom prijavili istu osobu!! Pa što se čekalo do sada..šta sečekalo do sada..da vam se pose***e u kuću, u dvorište!!??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.01.2013. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja se oped sjetim prijeratnih napisa nekih tiposa, čini mi se iz Čepina,
kada je cijeli grad bio išaran napisima Gašo i Mike. Mislim da je to murija riješila na adekvatan način. A ni roditelji nisu bili oduševljeni kad su na pojedinim mjestima morali platiti nastalu štetu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2013. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): › A ja se oped sjetim prijeratnih napisa nekih tiposa, čini mi se iz Čepina,
kada je cijeli grad bio išaran napisima Gašo i Mike. Mislim da je to murija riješila na adekvatan način. A ni roditelji nisu bili oduševljeni kad su na pojedinim mjestima morali platiti nastalu štetu!


Ma tako bi se to ovdje trebalo isto riješit!! Ako su otkrili "luva i powa", treba policija obići cijeli grad i poslikat i najmanju žvrljotinu i obavijestiti oštećene osobe da privatnum tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2013. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a "alexsa ranko dinko"? bio cijeli grad išaran prije petnaestak godina

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2013. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

juuu



dzaba-ste-krecili-300x288.jpg
 Opis:
 Veličina:  23.94 KB
 Pogledano:  142 put(a)

dzaba-ste-krecili-300x288.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2013. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao trebalo bi ih natjerati da jezikom čiste one žvrljotine kojima su uništili toliko fasada, čak i nečija privatna vrata!

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2013. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): › A ja se oped sjetim prijeratnih napisa nekih tiposa, čini mi se iz Čepina,
kada je cijeli grad bio išaran napisima Gašo i Mike. Mislim da je to murija riješila na adekvatan način. A ni roditelji nisu bili oduševljeni kad su na pojedinim mjestima morali platiti nastalu štetu!


Ma tako bi se to ovdje trebalo isto riješit!! Ako su otkrili "luva i powa", treba policija obići cijeli grad i poslikat i najmanju žvrljotinu i obavijestiti oštećene osobe da privatnum tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

Naravno... ne kupuje im sprejeve Sveti Petar nego roditelji ili dide i babe....

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: