Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanin napisao na 'Fejsu': 'Neka Hitlera Bog blagoslovi jer je znao što treba'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
boc
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2013. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maxiga je napisao/la: ›
kazniti decka sto nesto napiše a možda nije tako mislio vidi negdje na inernetu vijesti i samo prenese to na facebook a Čačić sto je ucinio pa završiti u zatvoru samo 22 mjeseca u saobracajnom nesreci ubiti dva covjeka sramota od zakona


od svih primjera ti izaberes ovaj? mogao si napraviti usporedbu barem s nekim političarom koji je zlouporabio ovlasti..svjesno i namjerno...kao sto je ovaj momak svjesno i namjerno objavio tekst... bar ih u ovome gradu imas koliko hoces...imas ljude koji svjesno krše zakon, primjerice pokušajem podmićivanja suca...mislim onoooo... a nesreca se moze dogoditi svakome...a uz sve to, ovo je punoljetna osoba koja treba i mora odgovarati za svoje postupke...kakav decko?.. Smile


Zadnja promjena: boc; 14.01.2013. 22:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2013. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Zbog takvih budala nas nazivaju Balkancima...

Rolling Eyes
A kako onda zovu npr. Norvežane zbog Breivika?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
maxiga
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2013. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: ›
maxiga je napisao/la: ›
kazniti decka sto nesto napiše a možda nije tako mislio vidi negdje na inernetu vijesti i samo prenese to na facebook a Čačić sto je ucinio pa završiti u zatvoru samo 22 mjeseca u saobracajnom nesreci ubiti dva covjeka sramota od zakona


Moram priznati da sam fasciniran pismenošću ovog posta. Ni točke, ni zareza...


a sta ce mi toČkA zaRez nisam u školi na predavanju ili uPravi da se moram izlaganju točnosti ako neznas čitati nemo ni pisati Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boc
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2013. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maxiga je napisao/la: ›
partwish je napisao/la: ›
maxiga je napisao/la: ›
kazniti decka sto nesto napiše a možda nije tako mislio vidi negdje na inernetu vijesti i samo prenese to na facebook a Čačić sto je ucinio pa završiti u zatvoru samo 22 mjeseca u saobracajnom nesreci ubiti dva covjeka sramota od zakona


Moram priznati da sam fasciniran pismenošću ovog posta. Ni točke, ni zareza...


a sta ce mi toČkA zaRez nisam u školi na predavanju ili uPravi da se moram izlaganju točnosti ako neznas čitati nemo ni pisati Wink
stvar je u tome da, ako želiš da te shvate ozbiljno, a ne kao nepismenu seljačinu, trebas malo oblikovati rečenice...ne mora to biti u potpunosti točno, samo da se ne protumači pogrešno ono što si napisao... Very Happy živio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2013. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›

a takvih budala su puni stadioni ...


reci mi da nisi ozbiljan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2013. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kreten.....
treba mu jedno 15 dana puštati dokumentarne filmove o zločinima ..

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Melora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2013. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napor su mi ljudi koji žive u 1945., bespredmetne polemike o nacistima, Židovima, ustašama, partizanima, napor. Pogotovo ovo ne kužim, klinjo ima 20-ak godina Very Happy super način za privlačenje pažnje, ispada buntovnik, curice ga primjećuju jer on je opak tip, uuuuuuuu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: