Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad od ove godine nagrađuje građane koji prijave vandale!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2013. 7:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › kome bi ti njega prijavio?
šta sad ak čovjek ima za plačat kazne, šta bi ti sad tu prijavio?
jel tebi neko kriv što ti nemaš za kazne?


Mislim da su upravo on i njegova Sanader ekipa krivi sto mi nemamo za racune platit. A tko nema za racun, taj pazi da ni ne dobije kaznu!


klasika hrvatskog mozga, uvijek je neko drugi kriv.
kolko je meni poznato mi zaokružujemo, mi se sami trebamo izborit za sebe, a ne sanader ili milanović. oni žive od naših novaca, a ne mi od njihovih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2013. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › kome bi ti njega prijavio?
šta sad ak čovjek ima za plačat kazne, šta bi ti sad tu prijavio?
jel tebi neko kriv što ti nemaš za kazne?


Moj susjed prije desetak godina prijavio pet maloljetnika koji su u dva u noci dernjajuci se hoali ulicom i guzicama naskakivali na haube parkiranih automobila i naravno vecinu ih ulubili.
Policija se brzo pojavila i uspjeli su nedaleko pohvatati trojicu.....
I.... za dva dana je oko tri sata u noci susjedu uletjela cigla kroz zatvoreni prozor u prizemni stan. Naravno da policija nije mogla ustanoviti tko je bacio ciglu i zasto.

I kome da prijavim huligane ? Onima koji ce huliganima prvo reci tko ih je prijavio ?

Ni mom susjedu a ni meni nebi vise palo na pamet priavljivati huligane jer tko zna tko im je tata.


to ti kažem, oni to ne bi radili da potječu iz normalnih obitelji. zašto su uvijek parkirani audi i bmw, mercedesi ispred birtija na cesti? kao policija ne zna za to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2013. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mapatil je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › kome bi ti njega prijavio?
šta sad ak čovjek ima za plačat kazne, šta bi ti sad tu prijavio?
jel tebi neko kriv što ti nemaš za kazne?


Mislim da su upravo on i njegova Sanader ekipa krivi sto mi nemamo za racune platit. A tko nema za racun, taj pazi da ni ne dobije kaznu!


klasika hrvatskog mozga, uvijek je neko drugi kriv.
kolko je meni poznato mi zaokružujemo, mi se sami trebamo izborit za sebe, a ne sanader ili milanović. oni žive od naših novaca, a ne mi od njihovih...


Nije problem zaokružiti druge, problem je sto takvima namještanje izbora nije novost, ta sami su tako priznali, kako protiv toga kad ni oni koji trebaju ih ne kazne?

No dobro, mene najvise zanima zasto nikad nisu objavljena imena onih vandala koji su cijeli grad isarali sa hdz=sdp? Pa oni su jedni od rijetkih koji su uhvaceni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2013. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mapatil je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › kome bi ti njega prijavio?
šta sad ak čovjek ima za plačat kazne, šta bi ti sad tu prijavio?
jel tebi neko kriv što ti nemaš za kazne?


Mislim da su upravo on i njegova Sanader ekipa krivi sto mi nemamo za racune platit. A tko nema za racun, taj pazi da ni ne dobije kaznu!


klasika hrvatskog mozga, uvijek je neko drugi kriv.
kolko je meni poznato mi zaokružujemo, mi se sami trebamo izborit za sebe, a ne sanader ili milanović. oni žive od naših novaca, a ne mi od njihovih...


Nije problem zaokružiti druge, problem je sto takvima namještanje izbora nije novost, ta sami su tako priznali, kako protiv toga kad ni oni koji trebaju ih ne kazne?

No dobro, mene najvise zanima zasto nikad nisu objavljena imena onih vandala koji su cijeli grad isarali sa hdz=sdp? Pa oni su jedni od rijetkih koji su uhvaceni


tako da odeš pred banske dovre, kad su bili prosvjedi, kolko se ljudi skupilo? kolko nezaposlenih ima? di su bili ti profesori onda?
di su svi ti nezaposleni na provjedima tim?
šta da se skupilo 50 000 ljudi? imamo samo 350 000 nezaposlenih. na prosvjedu se skupi 5000 ljudi? normalno da se smiju. da mogu kak oče kad svi šute. kad se u osijeku skupi više ljudi za pse, nego kad se prosvjeduje za nešta pametno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: