Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anketa: Osječani, gdje ćete dočekati novu 2013. godinu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2012. 14:09 
Naslov:  Anketa: Osječani, gdje ćete dočekati novu 2013. godinu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KLIK: Doček Nove godine u Osijeku - 2013. [mjesta i programi]

U mnoštvu se ponuda koje vam predlažu kako provesti najluđu noć u godini katkad nije lako odlučiti za onu koja je baš po vašoj mjeri: slaviti na organiziranom dočeku ili u privatnom aranžmanu, s prijateljima, obitelji, u paru ili solo, uz novogodišnji tv-program, glazbeni sastav uživo ili top-listu vašeg omiljenog kafića, platiti manje ili više... Što god odlučili, ostalo je još nekoliko dana za pripremu, a o destinaciji i vrsti provoda kojim će ispratiti staru i dočekati novu godinu upitali smo i neke od Osječana.

Dragana Kaluđer:
Iako se nisam još sasvim odlučila, ove godine planiram na doček s prijateljima u Budimpeštu ili Beograd. Putovanje mi je najprihvatljivija verzija proslave Nove godine jer ću novac koji bih inače izdvojila za ulaznicu, haljinu i cipele radije potrošiti na upoznavanje novih prostora.

Paula Danko, Nina Vrselja, Lea Milić:
Novu godinu dočekat ćemo na privatnom partyju u Hotelu Osijek. Nismo zadovoljne ponudom organiziranih dočeka ove godine, stoga ćemo slavlje odraditi po svome u krugu prijatelja.




Vlatka Brozović:
Svake godine doček provodim na organiziranom slavlju, a ove ću se godine zabavljati u prostoru kina Europa. Mislim da je ondje osmišljen najbolji novogodišnji program u gradu, glazba je prilagođena svačijem ukusu, a i cijenom su ulaznica povoljniji od ostalih. Nadam se odličnom provodu i upoznavanju novih ljudi.





Tomislav Lubina:
Moja obitelj, prijatelji i ja za doček ćemo ostati kod kuće. Slavlje će biti prilagođeno nama i našem malom djetetu, što se ne može reći za organizirane dočeke po gradu, gužvu, preglasnu glazbu i slično. Uostalom, kod kuće je najopuštenije.




Mislav Mihaljević, Helena Marković:
Nismo zadovoljni organizacijom novogodišnjih dočeka na kojima smo se svake godine zabavljali. Cijene su i ove godine previsoke, stoga ćemo za doček organizirati svoje slavlje u krugu prijatelja.





Mario Stojaković, Antun Bošnjak:
Novu godinu proslavit ćemo na Trgu Ante Starčevića. Prvi put slavimo na takav način, zadovoljni smo ovogodišnjim programom, osobito glazbom. Nadamo se upoznati nove ljude, što ne možemo kod kuće, i, naravno, dobro se zabaviti s prijateljima.

KLIK: Doček Nove godine u Osijeku - 2013. [mjesta i programi]

Tekst i foto: Marina Tomić/Osijek031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2012. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima svega, ali ipak kod kuće. Obitelj, najbliži prijatelji. Više mi nisu ti dočeci napeti.

Jesam li jedina koja ima dojam da je i kod drugih tako, ili je problem što sudim po svojoj okolini?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2012. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
Ima svega, ali ipak kod kuće. Obitelj, najbliži prijatelji. Više mi nisu ti dočeci napeti.

Jesam li jedina koja ima dojam da je i kod drugih tako, ili je problem što sudim po svojoj okolini?



nisi jedina...
imam osjecaj da je to famozno pitanje "gdje docekati novu godinu" jedino aktualno i napeto...mlađoj populaciji...da ne kažem balavurdiji....koja živi za taj dan da se s razlogom mogu oduzeti od alkohola...

što je ekipa starija i zrelija...sve se više svodi na kucne doceke
jer budimo realni...za te novce stvarno ti ne može nitko ponuditi ono što si i sam kod kuce možeš napraviti....a prođeš upola jeftinije

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2012. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na poslu -.-

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: