Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] U Bibinim raljama: Ljupka Tanevska [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2012. 19:03 
Naslov:  [VIDEO] U Bibinim raljama: Ljupka Tanevska [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon Domagoja Mrkonjića, predstavljamo vam drugu epizodu zabavne emisije "U Bibinim raljama". Voditeljica Biljana Nelović - Biba i snimatelj Daniel Antunović, ugostili su mladu modnu blogericu Ljupku Tanevsku, koja u razgovoru s Bibom otkriva kako je počela sa svojim blogom koji je danas jedan od najčitanijih modnih blogova, tko joj je uzor i kako se snalazi u svijetu mode.

U Bibinim raljama: Ljupka Tanevska


Razgovarala: Biljana Nelović
Snimio i montirao: Daniel Antunović
Druga kamera: Dino Spaić


Nagradna igra

Emisija 'U Bibinim raljama', portal Osijek031.com i Cookie caffe vam poklanjaju 2x1 kavu ili čaja (po izboru) i kolač vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2] u Facebook komentar par centimetara ispod upišite "Ja volim 'U Bibinim raljama'"
[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Maja Vezmarović
Kristijan Ferenda


Dobitnica će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnici čestitamo, a ostalima želimo više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2012. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je sasvim dobro napravljeno, a i djevojka stilist je interesantna. Dobar pravac portala 031, dakle, manje imbecilnih tekstova iz Glavaša Slavonije, a više ovakvih interesantnih autorskih radova.

Iako se opet čudim ljudima u Hrvatskoj, većina izgleda razmišlja kao ova djevojka. Ona bi se vratila u Osijek, ali ne vjeruje da ju ovdje netko može zaposliti. Kao da je cilj raditi u granicama grada Osijeka. Isto vrijedi i za Zagrepčane kada odu u neki veći grad, u principu za sve naše mlade i napola poduzetne ljude, koji imaju kreativnih sposobnosti, ali im nedostaje snalaženja u tom novootkrivenom svijetu kapitalizma. Hrvatska je minijaturno tržište, i tko se odmah ne okrene Europi i svijetu, bolje da ni ne započinje karijeru. Život u Osijeku tu ništa ne znači - ako se ikad moglo poslovati u cijelom svijetu, a sjediti ispred računala u Osijeku, to se može danas. Uostalom, ako netko misli da je propala osječka industrija nastala na tržištu Osijeka i Hrvatske, taj se jako vara, u kojoj industriji je bilo i tekstilnih firmi regionalnog značaja, koje bi da nije bilo Glavaša danas možda zaposlile ovu djevojku. U vremenu kada su nastajali osječki poduzetnici, Osijek je imao 20-ak tisuća stanovnika, a borio se na tržištu nekadašnje monarhije, kojem tržištu se očajnički pokušavamo vratiti i danas. Tada nije bilo ni kompjutera, ni brzog interneta, ni autocesta, ni aviona. Prema tome, sa znanjem stranih jezika i malo poduzetničkog duha, i ni život u Osijeku se neće činiti tako strašan (osim toga, tko uspije proći u inozemstvu, barem neće biti prisiljen da kao pseto odlazi u mostarski zatvor, ne bi li vožda zamolio za kakav poslić, dakle dvostruki užitak).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rajka
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2012. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo bi lijepo kad bi voditeljica govorila hrvatski i koristila JE LI umjesto da DA LI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2012. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sve pet, samo admini, pliz - postavite video da se pokreće klikom, a ne automatski, prepala sam si sirotu šeficu koja je odmah skužila da uopće ne radim, nego se zayyy.....unaprijed zahvalna.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2012. 10:56 
Naslov:  Re: [VIDEO] U Bibinim raljama: Ljupka Tanevska + nagradna igra!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rajka je napisao/la: ›
bilo bi lijepo kad bi voditeljica govorila hrvatski i koristila JE LI umjesto da DA LI.


Nemoj samo ti govoriti kako bi nešto trebalo

rajka je napisao/la: ›
tek sam se registrirao, čekajte malo Smile

a što se tiće moje neprilagođenosti, ne vidim zašto ne bih bio iskren. ne vidim nikakvu kvalitetu u raljama i to tvrdim sad i tvrdit ću dokle god ne vidim nekakav napredak u njima. zbog toga nisam neprilagođen, a ni gnjida od čovjeka.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rajka
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2012. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sta ces - nepismen sam.

takav nepismen, barem se ne eksponiram snimajuci emisije. da ih snimam, pazio bih kako se izrazavam. pogotovo kad bih svoje radove nametao drugima automatskim pokretanjem videa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2012. 11:09 
Naslov:  Re: [VIDEO] U Bibinim raljama: Ljupka Tanevska + nagradna igra!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rajka je napisao/la: ›
a sta ces - nepismen sam.


Definitivno. Upravo zato i nemas pravo govoriti o nekakvim pravilima.

rajka je napisao/la: ›
takav nepismen, barem se ne eksponiram snimajuci emisije. da ih snimam, pazio bih kako se izrazavam. pogotovo kad bih svoje radove nametao drugima automatskim pokretanjem videa.


iz ovoga se vidi zbog cega si se ti zapravo registrirao na forum 031 - da bi pljuvao po Bibinim raljama

Iznimna mi je čast da pratiš naš rad, pa makar pisao negativno, pljuvao ili što već...jer ipak...hej, svaki put kad dođeš na ovu temu doneseš nam jedan klik...jedan po jedan klik i statistika posjecenosti nam raste Smile

Pozovi i svoje prijatelje...nadam se da su negativni poput tebe Smile

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rajka
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2012. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rado cu vam dovesti jos posjetitelja. ali ne zaboravite - kvantiteta ne znaci kvalitetu! zivjeli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2012. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rajka je napisao/la (Pogledaj post): › a sta ces - nepismen sam.

takav nepismen, barem se ne eksponiram snimajuci emisije. da ih snimam, pazio bih kako se izrazavam. pogotovo kad bih svoje radove nametao drugima automatskim pokretanjem videa.


...ne bih rekla da je automatsko pokretanje videa nametanje nečijeg rada drugima, već jedna tehnička stvar...dakle, video ti nije nametnut, jer si prije toga sam morao otvoriti post....i ne prepisuj, ja sam kukala oko tog automatskog pokretanja.....
....živila Biba, živijo snimatelj, te nadasve živijo potal Osijek031.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krele
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2012. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet ti Neprilagođeni (Rajka), činjenica je prijatelju da je pao snijeg, zima je, a možda ti je čak i malo neugodna hladnoća ujutro, no...činjenica je i da se mnogima sviđa taj ugođaj i iskreno se vesele božićnim i novogodišnjim radostima...a unatoč tvom uvaženom škriputavom lavežu snijeg će i dalje padati, temperatura će biti ispod nule, ljudi će se radovati. Prema tome...spusti svijetla, maaalo oduzmi gas i čekaj proljeće kada će ti, eto ga na, potpuno neočekivano, alergije početi smetati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2012. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskljucen je autoplay.

Nazalost, to je bio jedini nacin da se video automatski starta u HD kvaliteti.

Sada ce se prebaciti u HD tek ako se klikne na full-screen.

P.S. Naravno, postoje i drugi servisi, ali YouTube ima svoje [mnoge] prednosti.


Zadnja promjena: Leon; 12.12.2012. 11:51; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2012. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hvala, admine.....moja šefica je zahvalna također, a da to ni sama ne zna Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2012. 12:10 
Naslov:  Re: [VIDEO] U Bibinim raljama: Ljupka Tanevska + nagradna igra!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A rajka-trol sere li ga sere (pardoncek: kenja)

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2012. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Iskljucen je autoplay.

Nazalost, to je bio jedini nacin da se video automatski starta u HD kvaliteti.



A dobro sad, ne radi se o filmu sa specijalnim efektima da mora biti HD. Ionako se ti intervjui i emisije ne moraju gledati nego se mogu slušati, a usput nešto pospremiti po stanu il skuhati ručak. Very Happy

Što se tiče emisije, čekam neke meni zanimljivije goste. Svaka čast Ljupki, vidi se da je ok cura (što se na prvi pogled ne bi reklo, heheh), al meni moda nije ni zadnja rupa na svirali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2012. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rajka je napisao/la: ›
rado cu vam dovesti jos posjetitelja. ali ne zaboravite - kvantiteta ne znaci kvalitetu! zivjeli!


Ovako se piše na hrvatskom:

Rado ću vam dovesti još posjetitelja. Ali nemojte zaboraviti - kvantitet ne znači kvalitet! Živjeli!

E kad budeš ovako pisao/la onda prigovaraj o jeziku.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: