Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MAX paketi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2012. 15:44 
Naslov:  MAX paketi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svjedoci smo žestoke borbe za svakog korisnika između nekolicine telekom tvrtki.
Uglavnom jedna drugoj pokušavaju konkurirati prvenstveno cijenom, dok kvaliteta usluge postaje manje bitna.
Iz razloga izmjene mišljenja i iskustava nas korisnika, otvorio sam ovu temu.
Moja situacija::
Kako sam korisnik usluga T-com-a, danas mi je ponuđen paket MAX 3M...sadržaj paketa je za moje potrebe i više nego zadovoljavajuć. Cijena je nešto viša u usporedbi sa, recimo, Iskonom, no ako će cijena doista biti 305 kn (naravno ukoliko ne potrošim više od 60 besplatnih minuta fiksne telefonije i ovisno o pozivima prema mobitelima), kako kažu - onda bi to bilo ok. + tablet za 8kn jednokratno kao poklon.
Naime, do sada sam također imao 60 besplatnih min i flat net, no bez MAX TV-a i popusta na pozive prema mobitelima...a računi su bili u prosjeku oko 210kn.
No, ono što me brine (jer još ne znam kakav će doista račun biti) je koliki će iznos stići na naplatu...neće li se nakačiti još kakve stavke a koje mi u tel ponudi nisu priopćene.
Dakle, zanima me ima li tko taj paket i kakva su iskustva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2012. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
Svjedoci smo žestoke borbe za svakog korisnika između nekolicine telekom tvrtki.
Uglavnom jedna drugoj pokušavaju konkurirati prvenstveno cijenom, dok kvaliteta usluge postaje manje bitna.
Iz razloga izmjene mišljenja i iskustava nas korisnika, otvorio sam ovu temu.
Moja situacija::
Kako sam korisnik usluga T-com-a, danas mi je ponuđen paket MAX 3M...sadržaj paketa je za moje potrebe i više nego zadovoljavajuć. Cijena je nešto viša u usporedbi sa, recimo, Iskonom, no ako će cijena doista biti 305 kn (naravno ukoliko ne potrošim više od 60 besplatnih minuta fiksne telefonije i ovisno o pozivima prema mobitelima), kako kažu - onda bi to bilo ok. + tablet za 8kn jednokratno kao poklon.
Naime, do sada sam također imao 60 besplatnih min i flat net, no bez MAX TV-a i popusta na pozive prema mobitelima...a računi su bili u prosjeku oko 210kn.
No, ono što me brine (jer još ne znam kakav će doista račun biti) je koliki će iznos stići na naplatu...neće li se nakačiti još kakve stavke a koje mi u tel ponudi nisu priopćene.
Dakle, zanima me ima li tko taj paket i kakva su iskustva.

Nemam taj paket, imam njihov stari paket još od prije 4-5 godina. Nemam baš dobrih iskustava s njima, al najviše zbog njihove usluge, a što se tiče plaćanja nikad nije bilo problema. Koliko je najavljeno toliko je i bilo.. Tako bi i tebi trebalo bit, al za svaki slučaj svim snagama pokušaj saznati jer nikad ne znaš...

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2012. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
Svjedoci smo žestoke borbe za svakog korisnika između nekolicine telekom tvrtki.
Uglavnom jedna drugoj pokušavaju konkurirati prvenstveno cijenom, dok kvaliteta usluge postaje manje bitna.
Iz razloga izmjene mišljenja i iskustava nas korisnika, otvorio sam ovu temu.
Moja situacija::
Kako sam korisnik usluga T-com-a, danas mi je ponuđen paket MAX 3M...sadržaj paketa je za moje potrebe i više nego zadovoljavajuć. Cijena je nešto viša u usporedbi sa, recimo, Iskonom, no ako će cijena doista biti 305 kn (naravno ukoliko ne potrošim više od 60 besplatnih minuta fiksne telefonije i ovisno o pozivima prema mobitelima), kako kažu - onda bi to bilo ok. + tablet za 8kn jednokratno kao poklon.
Naime, do sada sam također imao 60 besplatnih min i flat net, no bez MAX TV-a i popusta na pozive prema mobitelima...a računi su bili u prosjeku oko 210kn.
No, ono što me brine (jer još ne znam kakav će doista račun biti) je koliki će iznos stići na naplatu...neće li se nakačiti još kakve stavke a koje mi u tel ponudi nisu priopćene.
Dakle, zanima me ima li tko taj paket i kakva su iskustva.


Ja imam to, taj 3M paket, također flat net i meni je 150 minuta besplatno pa onda kao naplata tel. računa i mjesečno cirka 360 - 400kn, ovisi koliko potrošim telefona. Brzina neta je sasvim ok, filmovi online vrte normalno, brzina skidanja je isto ok, tv program da budem iskren nikad ni ne pogledam dalje od 10. kanala jer mi se ne da listat, tako da ja sam zadovoljan. dobiješ samo jedan račun, na kojem ti je sveukupna cifra, a ne kao ranije 3 računa i šta još, ne znam više šta da ti kažem.. ma okej ti je to, ne sekiraj se, nema nikakvih kerefeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2012. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na odgovorima.
Sad sam u nedoumici...mali od čače, kažeš 150 min bespla...hm, meni su rekli 60...i kao nekakav popust na mob...doduše, napominju da je to kao nekakva akcija...jer za 8 kn dobiješ i tablet...tad je moguće da su i onih 150 bespla više smanjili...ma neće se oni zahebati, jel Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2012. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, ja sam se zabetonirao naredne dvije godine...što se tiče operatora.
No, AMIS je ono što mi djeluje isplativo...zna li tko kada će i nama biti dostupan?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marin.basic
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2016. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...valda će pojeftinijti internet, jer komisija eu je naredila rh da mora skinuti cijene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: