Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



laž i samo laž i opet laž

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.11.2012. 15:13 
Naslov: Hehehe ! laž i samo laž i opet laž
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čemu laž po forumima?

npr. politika
forumašica brani čačića
forumša joj odgovara da je ona za tu stranku
ona na to odgovara da nije ona za nijednu stranku, ne zanima ju politika.
sasvim slučajno je član HNS-a, sasvim slučajno je čačić baš u toj stranci.
čemu ta laž? slične laži

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 0:24 
Naslov:  Re: laž i samo laž i opet laž
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo jednostavno za objasniti.
Kad netko želi biti u pravu, ako nema argument kojim to može dokazati i pobiti tuđu tvrdnju, upotrebaljava se bilo čime da dokaže nekome svoje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2012. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da al ta osoba opet nije u pravu i zna da nije u pravu, sam eto možda je uvjerila nekog da je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A, što je istina u ovom slučaju? Da smo dobili još jednog gubernatora iz pozadine i još jedno beskorisno potrkalo koje će s njim biti na vječitoj telefonskoj liniji. Što bi bilo smiješno da on nema ovlasti nad najvažnijim resorom u državi: gospodarstvom. No, neće to biti smiješno. Nimalo.

Evo, on se i hvali po novinama:
http://www.vecernji.hr/regije/vrdoljak-cacic-me-svako-malo-nazove-to-je-normalno-clanak-478703

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2012. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo nač 100 ljudi koji če vodit državu, mladih. prosvjedovat, skinit ove s vlasti. ko je za? godinu dana su na vlasti, nisu napravili ništa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2012. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo nač 100 ljudi koji če vodit državu, mladih. prosvjedovat, skinit ove s vlasti. ko je za? godinu dana su na vlasti, nisu napravili ništa


ja Smile

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2012. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo nač 100 ljudi koji če vodit državu, mladih. prosvjedovat, skinit ove s vlasti. ko je za? godinu dana su na vlasti, nisu napravili ništa


ja Smile


Smile šta ideš u prosvjed ili češ vodit državu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 17:14 
Naslov:  Re: laž i samo laž i opet laž
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dani, problem je u tome što, koga ćemo ići skidati s vlasti? Sdp je u svakom slučaju bolji nego Hdz, ma kolike lopine bili oboje. Problem je kod nas što mi nemamo koga staviti da nam vodi državu! Postoji jako puno mladih perspektivnih ljudi koji bi htjeli se baviti politikom i doprinositi pošteno državi al jednostavno ne mogu doći do izražaja od onih fosila u našem saboru! Postoji tu još puno problema, od kojih je jedan taj da bilo tko dođe na poziciju vlade, ma koliko pošten i dobar bio, ne može nas izvući iz onog u što su nas uvukli kradezeovci u kratkom roku. Oporavak naše države biti će nažalost dug i mukotrpan, a i prepun gladnih ljudi, a krađe naših vladajućih nam nikako ne idu u korist.
Što više razmišljam o tome, sve mi se to čini kao začarani krug iz kojeg nema izlaza... Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2012. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je, da SDP je bolji nego HDZ, al daleko je to od dobrog.
imamo znaći te mlade koji bi se voljeli bavit poltikom,
trebo oterat ove i nač te mlade i stavit njih.
problem je u tome što večini ljudi ovdje nemoš objasnit da trebaju postojat neka pravila i ako ih prekršiš da trebaš odgovarat. pogotovo šefićima, šefovima i vlasnicima tvrtki-njima pogotovo.
tak da je najveći problem u nama samima.

npr. glupost... parking s ljeve strane ulice, ima haustor u koji joj stane auto, ne treba parkirat pola na nogostup, pola na cestu. moja šefica.

kak češ ti njoj sad objasnit recimo da ne može bit meni šef ona, kad nema pojma organizirat moj poso, a radim totalno glup poso.
taki su uglavnom šefovi kod nas, nema pojma o ničemu, al eto on je šef.

i to je da, začarni krug iz kojeg nema izlaza

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
je, da SDP je bolji nego HDZ, al daleko je to od dobrog.
imamo znaći te mlade koji bi se voljeli bavit poltikom,
trebo oterat ove i nač te mlade i stavit njih.
problem je u tome što večini ljudi ovdje nemoš objasnit da trebaju postojat neka pravila i ako ih prekršiš da trebaš odgovarat. pogotovo šefićima, šefovima i vlasnicima tvrtki-njima pogotovo.
tak da je najveći problem u nama samima.

npr. glupost... parking s ljeve strane ulice, ima haustor u koji joj stane auto, ne treba parkirat pola na nogostup, pola na cestu. moja šefica.

kak češ ti njoj sad objasnit recimo da ne može bit meni šef ona, kad nema pojma organizirat moj poso, a radim totalno glup poso.
taki su uglavnom šefovi kod nas, nema pojma o ničemu, al eto on je šef.

i to je da, začarni krug iz kojeg nema izlaza


U ovom posljednjem te razumijem u potpunosti i djelim mišljenje. Kod nas u većini sektora (javnih ponajprije) rade takvi nesposobnjakovići da glava boli. Dođu na to mjesto da se razumijemo preko veza i vezica, 2-3-4-5 koljena. I sad nije bitno šta neka mlada osoba magistrira i drži diplomu veću od njegove 10 puta, ON JE ŠEF! I kako uopće napredovati u ikakvom poslu, uvijek isti sjedaju na iste pozicije, šefuju do mirovine, i ako u krug. Strava. Nama treba velika obnova svih sektora, od pravosuđa do vlade, sabora svega. Meni muka dođe kad vidim kakvi ljudi rade u pravosuđu (90% njih čitati ne zna kako spada, a sastaviti presudu, to je za njih znanstvena fantastika). Sad

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2013. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da Strossmayer vidi u šta se pretvorio njegov HNS! Daleko je to od onih Strossmayerovih vizija Europe baš kao što je i HSP daleko do Starčevića danas!

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo nač 100 ljudi koji če vodit državu, mladih. prosvjedovat, skinit ove s vlasti. ko je za? godinu dana su na vlasti, nisu napravili ništa


ja Smile


Smile šta ideš u prosvjed ili češ vodit državu?


Sto treba...

Gledajte problem izvan kutije. Ovaj kapitalisticki rezim je problem ovo je oblik vladavine kao sto je i kraljsevstvo , plemstvo , fasizam , komunizam itd bilo. Treba srusit ovaj oblik vladavine da nas ne mogu zlostavljati na nacin kao do sada. Ne treba nikakva vlada, treba ljudima podjeliti zemlju , nek prave hranu medjusobno dijele hranu budu samoodrzivi , da nema bogatih i siromasnih. Onda bi ljudi bili sretni kao nekad prije. Pogledajte malo gruntovnice dobar dio zemlje drze banke koje su oduzele seljacima zbog kredita. Sto cete kad banke uzmu svu zemlju ?

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: