Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Smijenjen ravnatelj Doma zdravlja [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2012. 15:12 
Naslov:  Smijenjen ravnatelj Doma zdravlja [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sjednici Upravnog vijeća Doma zdravlja Osijek s mjesta ravnatelja smijenjen je Rudika Gmajnić i to prema nalogu župana Vladimira Šišljagića. Kao razlog navode se nepravilnosti u radu, koje je pronašla inspekcija HZZO-a, a odnose se, između ostaloga, na koeficijente za isplatu plaća i obveze ravnatelja na Medicinskom fakultetu. Gmajnić sve demantira, te tvrdi kako je riječ o političkim igrama. Predsjednik Upravnog vijeća Doma zdravlja Miroslav Sikora nije htio izlaziti s komentarima dok ne bude završena i unutarnja revizija Osječko-baranjske županije, nakon koje će se znati i daljnji postupci prema Gmajniću. Na mjesto vršiteljice dužnosti ravnatelja Doma zdravlja imenovana je Katarina Kraus, koja treba raspisati natječaj za odabir novog ravnatelja.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- suđenje za Ovčaru
- nova sveučilišna knjižnica
- Imagine Peace


Osječka televizija - Vijesti, 15.11.2012.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2012. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo je fascinantno s kakvom se lakoćom Glavaš rješava svojih dugogodišnjih šupkouvlakača i potrkala. Dao je Gmajniću pedalu k'o zadnjem balavcu, a da nije ni trepnuo. Bliže se lokalni izbori pa pod svaku cijenu treba izbjeći bacanje bilo kakve ljage na slavonsku inačicu sjevernokorejske komunističke partije (čitaj HDSSB).

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2012. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa šta je sad? Je li dao ostavku ili je smjenjen?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tina4321
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2012. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dok je davao ostavku je smijenjen Very HappyVery Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: