Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sramota - sjećanje na Blagu Zadru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
oggy031
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2012. 10:57 
Naslov:  Sramota - sjećanje na Blagu Zadru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

16. listopada je datum kojima je mnogima ostao u sjećanju... fejzbuk, novine, internet portali, radio, svi bruje je pogibiji velikog tošeta proeskog, oplakuju ga, mise zadušnice, paljenje svijeća, ko da je bio narodni heroj... trebalo bi maknit starčevića i stavit velikog tošeta na trg pa da imaju ljudi gdje zapaliti svijeću i pomoliti se za dušu pokojnika...

i tako u moru svih tih komentara, članaka, kolumni i inih, na fejzbuku sam samo jedan komentar, mali, kratki našao o pravom heroju, čovjeku deset puta većem od tošeta, čovjeku kojeg su svi zaboravili zbog pogibije velikog tošeta... sramota za hrvatski narod, sramota za roditelje čija djeca ni ne znaju za tog velikog čovjeka, velikog heroja... mislim kako bi svi danas trebali upaliti jednu svijeću i prisjetiti se njegov hrabrosti, požrtvovnosti i veliki ljubavi prema lijepoj našoj.... nek mu je laka hrvatska zemlja:



Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2012. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Hrvatska si voli laskati da je država, a večini je jasno da to nije.
Iskreno se nadam da poginuli heroji domovinskog rata ne mogu vidjeti zašto su živote izgubili. Počivali u miru.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2012. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ima jedan Balaševićev stih: "spašen je taj prvi pogođeni, a svi su drugi večni taoci košmara"......
...ti poginuli barem ne vide kako im danas obitelji žive.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: