Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mujo i medvjed

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2012. 1:10 
Naslov:  Mujo i medvjed
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uhvatio se Mujo streličarstva pa je kroz vrijeme stvar prerasla u ozbiljnu zanimaciju i na kraju završila u klasičnom lovu strijelom.
I tako jednom Mujo krene u lov na medveda! Šunja se šumom, spazi jednog,odapne strelicu, medvjed padne, ali kad Mujo stigne na mjesto pada, medvjeda nigdje! Zbunjeno gleda tragove, kad iznenada "tapš","tapš", netko ga potapša po ramenu.
Mujo se okrene i ugleda pomalo nadrkanog medvjeda:
Medo: -"...pogodio si me strijelicom... na odabir ti dajem brzu smrt ili da mi ga dobro popušiš!"
Mujo se prepadne, ali bez puno razmišljanja odabere drugu opciju.
Nakon obavljene "radnje", medvjed ga uistinu pusti, ali nakon što se smirio od šoka odlučio se osvetiti! Idućeg se dana Mujo u šumu vrati s puškom. Potraži medvjeda, opali, medvjed padne, ali kad Mujo stigne na mjesto pada, medvjeda opet nema!
Nije se Mujo ni uspio snaći, a medvjed mu već stoji iza ledja.
Medo: -"eeej stari... opet si me pogodio! ovaj put il gineš momentalno, il' ga primaš s ledja!?"
Mujo opet odabere manje terminalnu variantu, šutke spusti hlače, namjesti se i opet izađe iz šume žive glave, ali pun želje za osvetom! Tako se idućeg dana u šumu, doduše malo smiješnog koraka, vrati sa zoljom, potraži medvjeda, nanišani i opali! Još prije neg' se slegla prašina od eksplozije, Mujo je već bio na mjestu pogotka, ali od mede ni traga! Tren iza toga, opet šapa na Mujinom na ramenu! Mujo se, već blago rezignirano, okrene prema medvjedu mjestimice izgorjele dlake, a ovaj će:
-"Bolan Mujo... ajd sad iskreno - tebe lov u biti i ne zanima, a?!?" osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: