Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dali lažne podatke o mjestu stanovanja i oštetili državu za nekoliko desetaka tisuća kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65873
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2012. 19:07 
Naslov:  Dali lažne podatke o mjestu stanovanja i oštetili državu za nekoliko desetaka tisuća kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policijski su službenici Odjela gospodarskog kriminaliteta PU osječko-baranjske dovršili kriminalistička istraživanja kojima se osnovano sumnja da je 39-godišnjak iz Osijeka, između siječnja 2007. i ožujka 2012. godine dao lažne podatke o mjestu stanovanja te je primao nepripadajuću naknadu za putne troškove oštetivši tako proračun RH za iznos od 57.038 kuna.

Policijski su službenici također utvrdili da je 39-godišnjakinja s područja općine Bizovac, između travnja 2009. i siječnja 2011. godine, dala lažne podatke o mjestu stanovanja te je primala ne pripadajuću naknadu za prijevoz oštetivši tako proračun RH za iznos od 18.040 kuna.

Foto: Ana Mišin/Foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2012. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u jebote koji kriminal....ovo je sigurno za elektricnu stolicu

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2012. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mogu vjerovat ... ta to da se događa u rh ... ma vi svi lažete

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2012. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
u jebote koji kriminal....ovo je sigurno za elektricnu stolicu
dva udarca bičem za svaku UKRADENU kunu

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2012. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A to sto su mnogi ministri i ostala ekipa njima bliska ostetili drzavu za nekoliko milijuna kuna, to je sasvim u redu.

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2012. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koja revnost kad treba otkrit tamo neke jadnike koji lažiraju za prijevoz..ovu vjest uopće ne treba objavit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2012. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imali su dobar uzor, ali uloviše ih jer su premalo lapnuli ReadThatFuckingManual

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Strka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2012. 8:24 
Naslov:  Re: Dali lažne podatke o mjestu stanovanja i oštetili državu za nekoliko desetaka tisuća kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mo*š vjerovat da se ovime bavi policija a ne radi na pravim stvarima,valjda ne smiju istraživati veće pizdarije nego se bave glupostima... Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenk
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2012. 8:33 
Naslov:  Re: Dali lažne podatke o mjestu stanovanja i oštetili državu za nekoliko desetaka tisuća kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to su sitnice. kako se ovdje u njemackoj lazira sa sozialnoj pomoci (hartz4), prave se bogatsva. ljudi primaju pomoc i voze kola od 100.000 eura.
osobito muslimani koji imaju puno djece, kassiraju po nekoliko tisuca eura mjesecno i rade na crno. muslimani imaju tu njihovu crnu privredu, o kojoj drzava nista ne zna, puno od njih su millioneri i primaju pomoc. bas prije par dana su uhvatili jednog salafistu (= teroristu), ibrahim abou-nagie, koji ima takozvanu crnu kreditkartu, najskuplju kartu koja postoji, i koji je onako usput kasirao 200.000 eura.

prodrogen
kungfutius
kungfutius tagebuch

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Tina4321
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2012. 9:02 
Naslov:  Re: Dali lažne podatke o mjestu stanovanja i oštetili državu za nekoliko desetaka tisuća kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je netko ukrao malo ili puno, ipak je ukrao Smile
i tko se s tim treba baviti, ne znam... valjda policija zna Smile
ali, koliko takvih ljudi ima....cijela hrpa... i ako pribrojimo povrat poreza za područja od posebne državne skrbi unazad 10+godina (za skoro svaku tu osobu koja je uzimala novac za prijevoz), dolazimo do lijepe brojke...
pogledajte malo oko sebe, sigurno znate par takvih ljudi... svi oni uzimaju iz hrpe iz koje je grabio i Sanader

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
bookeraj
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2012. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tina4321 je napisao/la: ›
ako je netko ukrao malo ili puno, ipak je ukrao Smile
i tko se s tim treba baviti, ne znam... valjda policija zna Smile
ali, koliko takvih ljudi ima....cijela hrpa... i ako pribrojimo povrat poreza za područja od posebne državne skrbi unazad 10+godina (za skoro svaku tu osobu koja je uzimala novac za prijevoz), dolazimo do lijepe brojke...
pogledajte malo oko sebe, sigurno znate par takvih ljudi... svi oni uzimaju iz hrpe iz koje je grabio i Sanader


moram se složiti: nije stvar u tome da u košari ima jedna do dvije jako trule jabuke, već je stvar u tome da su sve jabuke trule, ali pomalo. svatko tko po malo ćipne iz hrpe, svatko tko prevari, ali malo, također bi trebao biti kriv i vratiti ono što je uzeo. 75.000,00 kuna od ovih putnih troškova, to je jedna solidna pripravnička bruto plaća, odnosno jedno pripravničko radno mjesto. znam za slučaj u sjeverozapadnoj Hrvatskoj gdje je 20-ak državnih službenika u hipu vratilo svaki po cca 25.000,00 kuna iz istoga razloga, te su kao kaznu morali platiti i po 5.000,00 kuna u humanitarne svrhe - svi su platili. to je pola milijuna kuna u proračun.
stoga mislim da ne bismo trebali osuđivati samo velike ribe poput sad anatemiziranog Sanadera, već i svakog onoga zbog koga svakog dana živimo za par kuna lošije. možda nije situacija za električnu stolicu, ali svijest se mora mijenjati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.09.2012. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bookeraj je napisao/la: ›
Tina4321 je napisao/la: ›
ako je netko ukrao malo ili puno, ipak je ukrao Smile
i tko se s tim treba baviti, ne znam... valjda policija zna Smile
ali, koliko takvih ljudi ima....cijela hrpa... i ako pribrojimo povrat poreza za područja od posebne državne skrbi unazad 10+godina (za skoro svaku tu osobu koja je uzimala novac za prijevoz), dolazimo do lijepe brojke...
pogledajte malo oko sebe, sigurno znate par takvih ljudi... svi oni uzimaju iz hrpe iz koje je grabio i Sanader


moram se složiti: nije stvar u tome da u košari ima jedna do dvije jako trule jabuke, već je stvar u tome da su sve jabuke trule, ali pomalo. svatko tko po malo ćipne iz hrpe, svatko tko prevari, ali malo, također bi trebao biti kriv i vratiti ono što je uzeo. 75.000,00 kuna od ovih putnih troškova, to je jedna solidna pripravnička bruto plaća, odnosno jedno pripravničko radno mjesto. znam za slučaj u sjeverozapadnoj Hrvatskoj gdje je 20-ak državnih službenika u hipu vratilo svaki po cca 25.000,00 kuna iz istoga razloga, te su kao kaznu morali platiti i po 5.000,00 kuna u humanitarne svrhe - svi su platili. to je pola milijuna kuna u proračun.
stoga mislim da ne bismo trebali osuđivati samo velike ribe poput sad anatemiziranog Sanadera, već i svakog onoga zbog koga svakog dana živimo za par kuna lošije. možda nije situacija za električnu stolicu, ali svijest se mora mijenjati.


nije upče problem u osudjivanju m običnih smrtnika, neko je problem što je tih 20 državnih službenika vratilo, a sanader, polačenc i drugi nisu ništa vratili i nikad neče vratit.
to što mu se sudi kao, to je samo film za javnost.
ko što ne znam glavaš štrajko gladju,
ja sam glavaša vidio nakon mjesec dana što "nije jeo", izgledo je bolje od mene koji jedem svaki dan Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2012. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinka_7 je napisao/la: ›
A to sto su mnogi ministri i ostala ekipa njima bliska ostetili drzavu za nekoliko milijuna kuna, to je sasvim u redu.
dok mi ne dokažu, nisam kriv !...a neće nikada !!!

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2012. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od toliko krupni lopova... tek ovo pronašli .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: