Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pekare - gdje je najbolje pecivo, kruh, burek, ... ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vjevevica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2012. 9:04 
Naslov:  Pekare - gdje je najbolje pecivo, kruh, burek, ... ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam jel ima ova tema.ak da,slobodno prebacite Smile
namjena ove teme mi je bila,gdje vam je najbolji burek,kifle i peciva općenito.
ja sam zaljubljena u pecivo sa sjemenkama iz Lidla Smile
ali,prvenstveno se pitam...kako se ljudima ne gadi kupovati u kruni u sklopu name,tamo je sve otvoreno i puno prašine,pa uz cestu je! ko je to uopće dozvolio??


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2012. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolja mi je teta pekarica iz darde, ima na piji mali dućan skroz na kraju prema crvenoj vojarni.......sve radi od pšeničnog brašna, totalno je domaće i prefino.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2012. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim peciva iz pekare, pogotovo one slane kifle i perece kakve sam jela kao dijete i dok sam išla u srednju. Kod Škoje to nije to i cijene su divlje. Fina su peciva iz one pekare u Ružinoj, ne znam kako se točno zove, ali nalazi se blizu Županijske. Možete preporučiti neku pekaru gdje imaju dobre kifle i perece pa da probam? Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2012. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...evo, napisah ti gore....kifle su prefine.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Foto 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 702
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2012. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni dobra dan i noć u tvrđi.... super su im ova jednostavna peciva od kifli i toga a i za bureke i to se nebunim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjevevica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2012. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › najbolja mi je teta pekarica iz darde, ima na piji mali dućan skroz na kraju prema crvenoj vojarni.......sve radi od pšeničnog brašna, totalno je domaće i prefino.....

hjoj,dok dođem do tamo,crko' od gladi Wink al morat ću probat.. i de,ko mi stavio onaj burek na post,sad mi sline cure po tipkovnici osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
isabella.--
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2012. 19:57 
Naslov:  Re: Pekare - gdje je najbolje pecivo, kruh, burek, ... ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prefin mi je u Mllinaru i Pan-Peku onaj motani burek sa špinatom, jedino malo skup oko 5 - 6 kn je.
A u Hit pekarnici u donjem gradu, ok su cijene, super je pletenica sa sirom, velika je i dobra za doručak... ima je također i u (onoj žuto-crnoj pekari, ne mogu se sjetiti imena, ima je blizu ružine i šetaća kraj Pan-Peka, samo što je malo skuplje)
U ružinoj, tamo blizu Županijske, što radi 0-24h, ima dobrih slanih kifli i cijena je ok, a burek je odlićan tamo!
Ima finih slanih kifli i u Golubici u donjem gradu, langošice su im dosta masne (ali zato velike i 3kn su), a burek s krumpirom im je postao kunu skuplji, ali je odličan kao i što je prije bio...
U Jumbo pekarnici, na uglu zrinjevca i kolodvora i kafići pokraj... - najbolji burek s piletinom! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2012. 20:11 
Naslov:  Re: Pekare - gdje je najbolje pecivo, kruh, burek, ... ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odgovore pratite i na Facebook fan pageu portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjevevica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2012. 7:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Mateo Dakić
Mlinar najbolji po svemu od bureka pa do običnih kifli, a Jumbo najgori po okusima proizvoda, a i po cijenama, prodaju stare proizvode od prijašnjih dana (radila sam tamo pa znam, neugodnosti kada kažeš da je svježe, a i sam znaš da nebi jeo), a jeste culi za onu na uglu kod glavne poste da imaju pekara šiptara koji mokri u tijesto pa to pridaju, bila im je i inspekcija ali i dalje rade. Ali najbolji je Mlinar i što se bureka tiče."
a čuj to.meni je mlinar za početak preskup.jednom sam kupila kukuruzni klipić,aj 2kn je bilo.uspjela sam 3put zagristi,ostalo mi se rasulo putem po podu,raspalo se doslovno.zašto?prvo zamrznu,pa bogtepitaj kad peku.nikad više ništa nisam kupila u "famoznom"mlinaru

_________________
tko ne voli sarmu,
ne voli ni ljude osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2012. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kruna ima dobra peciva. Nisu najjeftiniji, ali gotovo uvijek imaju svježe, a to mi je najvažnije.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.09.2012. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uff, da se tu svasta pisati...
jednom je jedna inspektorica kolegi rekla da ne preporuca ove male pekarice jer se nagledala svega u svima...

al pocnimo:
mlinar/kruna: classic sendvic (sendvici opcebnito) najbolji, njihove pite (bilo koja), zeljanica, calzone sendvic sa kulenom, pizza svedno (iako preferiram pikant). u mlinaru mi se ne svidaju croissant sa cokoladom

jumbo: istina da prodaju stare proizvode, zato se treba znati kad kupovati, a to je cet, pet i subota po noci, kad imaju najveci promet i veliki je obrtaj hrane. vratimo se na hranu: pizza jebena ali samo kad je svijeza, i u kombinaciji sa ljutim kecapom (kojeg jako dugo vec nemaju), croissant sa sunkom i sirom, ali samo kad je svijez

novi rekord: slanci, perece i debele i one tanke, anjbolje u gradu, croissant obicni ali samo svijezi je prefin, i eto posto sam navikao, burek sa mesom ili sirom (iako ga nisma dugo jeo), rezani

dok je radila, pekarica fino&frisko u tvrdi. jedne od najboljih pizza

el pan: zna se zalomiti slanci dok su svijezi (manjkavost im je sto su mali, kao u jumbu), i prstici do su svijezi

pekarnica tvrda, ali kod bolnice: croissant sa cokoladom je jako fin

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2012. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mlinar po gotovo svemu koplje iznad svih drugih!

rekord kod kružnog na mačkamami odlična pizza!

buhtla s čokoladom odlična u colibri-u u ružinoj!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2012. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...buhtla s čokoladom je super na ćošku u tvrđi kod rondela, ne znam kako se zove pekara, ali vjerujem da svaki školarac zna.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2012. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

buhtla s čokoladom u juga 2, stvarno budu velike i PUNE čokolade, a pizza mi je najbolja u Tvrđi, kraj Q club-a.

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2012. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maloprije sam kupila burek s mesom u pekari Ideal u Ulici Republike i bio je odvratan. Bacila sam malo manje od pola jer ga više nisam mogla jesti. Ne znam kakvo meso stavljaju u njega, ali jedno je sigurno - skoro neću kupiti burek s mesom, zgadili su mi ga.

Imaju ok proizvode, poput malog senviča i bureka s višnjama, ali ovo danas je bilo stvarno fuj.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: