Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Setanje pasa i voznja bicikala po stazi za trcanje i brzo hodanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2012. 20:52 
Naslov:  Setanje pasa i voznja bicikala po stazi za trcanje i brzo hodanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam namjerno stavio temu pod kucne ljubimce jer ce me tamo razapeti kvazi ljubitelji zivotinja..
Moram odmah reci da prirodu i zivotinje volim, to i je razlog zasto idem na tu stazu skoro svaki dan, kako bi se malo istrcao i opustio dalje od gradske buke.
Problem su seljacine, cobani, brdjani(kako god hocete) koji pored toliko parkova i setnica za pse, odluce bas svog ljubimca setati na toj stazi, medju trkacima.

Znak je postavljen i jasno govori ta se tamo ne ide sa psima i biciklima..i biciklisti su tamo, ali o njima je vec sve receno pa da ne mlatimo 100 puta istu stvar.

Trcim, oko mene trce psi..i ja bi trebao razmisljati hoce li neki od njih mene dozivjeti kao prijetnju gazdi ili sebi pa me napasti...trce za mnom, trce preda mnom..bez ikakve kontrole i brnjice.
da se razumijemo, pse volim ali za sve postoji mjesto i vrijeme...

Neki dan je tamo policija bila i kontrolirala, upozorili su par ljudi na sto su ovi bili drski bahati i poceli se pozivati na svoja neka gradjanska prava..

pa gdje su moja gradjanska prava?smije li se u ovom gradu normalno prosetati gradom, otici trcati na mjesto PREDVIDJENO za to, otici okupati na gradsku plazu a da oko mene ne trce kerovi?
Sto je s ljudima koji se boje pasa?

Gdje da odemo mi, koji ne pripadamo nekoj od ovih "manjina" koje teroriziraju gradjane, po svojih pola sata mira?

Zasto policija ne radi svoj posao?

nakotilo se svega u ovom gradu...tek kad malo pogledas oko sebe skuzis da zivis u nekom postapokalipticnom gradu iz fallout-a, jedino sto su gradjevine za nijansu ocuvanije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao i u puno ostalih primjera vezano za poštivanje zakona...bilo kakvog zakona....
na balkanu vrijedi samo jedno pravilo....kad se treba poštivati zakon...onda ce se naci milion razloga zašto se baš taj zakon ne treba poštivati...a nitko nece ni pomisliti da jednostavno ucini onako kako zakon nalaže i nastavi živjeti....

no da...ipak je ovo samo dolina panjeva....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2012. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O Bože, pa kad te ugrize nečiji pas to ti je kao Jackpot... pa šta je tebi ?!

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
a nitko nece ni pomisliti da jednostavno ucini onako kako zakon nalaže i nastavi živjeti....


Kad je netko u stanju sa zadovoljstvom marširati strojevim korakokm, ja ga već prezirem; veliki je mozak dobio zabunom, jer zato bi mu bila potpuno dovoljna i leđna moždina.
"Albert Einstein"

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
O Bože, pa kad te ugrize nečiji pas to ti je kao Jackpot... pa šta je tebi ?!
osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2012. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alex os je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: ›
a nitko nece ni pomisliti da jednostavno ucini onako kako zakon nalaže i nastavi živjeti....


Kad je netko u stanju sa zadovoljstvom marširati strojevim korakokm, ja ga već prezirem; veliki je mozak dobio zabunom, jer zato bi mu bila potpuno dovoljna i leđna moždina.
"Albert Einstein"


aha to su valjda moderni anarhisti, furaju pse po stazi za trcanje i voze bic po pjesackoj zoni...buntovnici u pm, drhti sistem od njih.

Mozda je nekom to tesko za povjerovati ali dosta tih pravila i zakona sluze kako bi se mi svi skupa osjecali ugodnije..nevjerojatno:/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2012. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam nekada trčati po toj trim stazi uz Dravu i mišljenja sam da se neka pravila ipak trebaju poštovati. Koliko god volim životinje, mislim da ih ne trebaju puštati baš na samu stazu. Kad sam prošli put bila, neki tip i ženska su gurali bajk po toj stazi (bar se nisu baš vozali po njoj). Ako lijepo piše što se smije, a što ne, ne razumijem zašto ljudi to ne poštuju. Nije to obični asfalt, nego onaj posebni mekani materijal za ugodnije trčanje.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
alex os je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: ›
a nitko nece ni pomisliti da jednostavno ucini onako kako zakon nalaže i nastavi živjeti....


Kad je netko u stanju sa zadovoljstvom marširati strojevim korakokm, ja ga već prezirem; veliki je mozak dobio zabunom, jer zato bi mu bila potpuno dovoljna i leđna moždina.
"Albert Einstein"


aha to su valjda moderni anarhisti, furaju pse po stazi za trcanje i voze bic po pjesackoj zoni...buntovnici u pm, drhti sistem od njih.

Mozda je nekom to tesko za povjerovati ali dosta tih pravila i zakona sluze kako bi se mi svi skupa osjecali ugodnije..nevjerojatno:/
nisu problem ni psi, a ni biciklisti....problem je je**ni zakon zbog kojega je samo povučena žuta crta po promenadi i sada je tu novi zakon na snazi...neka ti isti zakonodavci izgrade paralalnu stazu za bicikliste, šetnicu za pse, a ne sve ono na što smo navikli pomalo reduciraju dodvoravajući se šačici jada koji se zovu njihovim glasačima...tko se bunio kada je eletkromodul šarao po gradu i počeo naplatu parkinga sa smiješnom parolom "manje vozila u centru grada".....pa što jadnici jadni nisu kupili zemljište i od istog napravili parking za naplatu...u svemu ovome problem je stoka koju zakon štiti, a ta ista stoka ne želi svom ljubimcu stavit brnjicu, već im je smiješno kada pas lavežom uplaši nekoga uz one čarobne riječi "neće on ništa, on se samo igra ".....pa neka se igra sa rodbinom njegovom, jer ja nemam razumijevanja za idiote

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2012. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@alex os, jesi kada bio na toj trim stazi? Ako nisi, totalno je odvojena od šetnice i predviđena za trčanje, tj. baš za tu svrhu je napravljena i presvučena mekanim materijalom, da bi bilo ugodnije trčati po njoj.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2012. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...to je samo dokaz koliko primitivaca još uvijek ima u našem društvu...primitivaca koji ne mogu na drugi način doći do izražaja već, eto tako, puštaju pse bez brnjice ili se zalijeću biciklima na mjestima koja nisu za te namjene...i tada vjeruju da su najpametniji, najjači, tko im šta može...e pa, kad bi ih se udaralo tamo gdje najviše boli, dakle po džepu, vrlo bi se brzo ta populacija pećinaca smanjila...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 19:38 
Naslov:  Re: Setanje pasa i voznja bicikala po stazi za trcanje i brzo hodanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): ›
Neki dan je tamo policija bila i kontrolirala, upozorili su par ljudi na sto su ovi bili drski bahati i poceli se pozivati na svoja neka gradjanska prava..


Da,da..ovim si opisao Hrvatsku...samo prava, prava..puna su nam usta prava...a mi bi bili Švicarska!!! a Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marko123
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.09.2012. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...to je samo dokaz koliko primitivaca još uvijek ima u našem društvu...primitivaca koji ne mogu na drugi način doći do izražaja već, eto tako, puštaju pse bez brnjice ili se zalijeću biciklima na mjestima koja nisu za te namjene...i tada vjeruju da su najpametniji, najjači, tko im šta može..

e to je istina kako kaze bec031, tolko primitivaca treba po djepu, a sve djukele na brnjice il vec sto!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lijepiivo
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2014. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prestali smo trčati po toj lijepoj stazi odavno!! Nakon par upozorenja nekulturnoj bagri da to nije za pse i nakon hrpe bezobraznih odgovora (pa ipak su ti ljudi poremećeni jer da nisu ne bi to ni radili sa psima), zaključili smo da je bolje napustiti tu stazu. Sad trčimo po bentu koji je predviđen za istrčavanje pasa. Vjerujte da je divno, nema ni jednog jedinog psa!? Onaj bent iznad staze, a još sitni šljunak, ma milina!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lijepiivo
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2014. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravio sam pohvaliti "komunalce" i policiju! Kad ne mogu srediti ovakve sitnice kako da srede nešto krupnije? Mame sa djecom vodaju pse po zabranjenim mjestima i nikom ništa? Mame, ne kriminalci već žene i djeca sa psima?! I nikome ništa?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: