Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2012. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučeo sam opet naišao na žvrljotinu od malenog masturbanta "nuclea"!! Mjesto je toliko skrovito i mračno da se čovjek prosto čudi šta je autor htio postić svojim potpisom osim što je uništio ajmo reći fasadu zgrade!! Koji je to mračni um da mi je samo vidjet kako izgleda....?? Od danas ga zovem masturbantić nucleo...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2012. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
Jučeo sam opet naišao na žvrljotinu od malenog masturbanta "nuclea"!! Mjesto je toliko skrovito i mračno da se čovjek prosto čudi šta je autor htio postić svojim potpisom osim što je uništio ajmo reći fasadu zgrade!! Koji je to mračni um da mi je samo vidjet kako izgleda....?? Od danas ga zovem masturbantić nucleo...Smile

Hmmm, možda je to neki diler bojama za fasade, pa pokušava povećati prodaju Idea Wink

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2012. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
Jučeo sam opet naišao na žvrljotinu od malenog masturbanta "nuclea"!! Mjesto je toliko skrovito i mračno da se čovjek prosto čudi šta je autor htio postić svojim potpisom osim što je uništio ajmo reći fasadu zgrade!! Koji je to mračni um da mi je samo vidjet kako izgleda....?? Od danas ga zovem masturbantić nucleo...Smile

Hmmm, možda je to neki diler bojama za fasade, pa pokušava povećati prodaju Idea Wink


hmm...nebih se iznenadio da je nucleo sin dilera boja....mlađi..a L.U.W stariji!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2012. 1:56 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se čini da sam negdje vidio taj L.U.W. (ili možda L.U.V., je li to isto? Embarassed Confused ), ali ovo Nucleo nisam nigdje vidio... ima li tko kakvu fotku da vidim kako to izgleda?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2012. 13:24 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Altamira je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se čini da sam negdje vidio taj L.U.W. (ili možda L.U.V., je li to isto? Embarassed Confused ), ali ovo Nucleo nisam nigdje vidio... ima li tko kakvu fotku da vidim kako to izgleda?


budem poslikao kad naiđem opet na to!! ne mogu uopće zaključit koja je smisao tih poruka...koju kenjaru u glavi ima ta ekipa!!?? Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2012. 14:01 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Altamira je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se čini da sam negdje vidio taj L.U.W. (ili možda L.U.V., je li to isto? Embarassed Confused ), ali ovo Nucleo nisam nigdje vidio... ima li tko kakvu fotku da vidim kako to izgleda?


budem poslikao kad naiđem opet na to!! ne mogu uopće zaključit koja je smisao tih poruka...koju kenjaru u glavi ima ta ekipa!!?? Evil or Very Mad

Bitno je skretati pažnju na sebe pa makar zbog toga trebao uništavati tuđu muku i posjed Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2012. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isto kao i "cum" debili... Rolling Eyes Rolling Eyes


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2012. 15:53 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim, uzimate fotke s "Hell Lightningovog humora" na Facebooku? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2012. 22:55 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Altamira je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim, uzimate fotke s "Hell Lightningovog humora" na Facebooku? Very Happy

Pa budala koje škrabaju kojekuda se svuda može naći Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2012. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hell Lightning ne škraba, on samo fotografira takve stvari Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 15:13 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Altamira mi je postavila pitanje..da li je L.U.W ili L.U.V.?? Ja sam prilikom postavljanja teme napisao L.U.W (moja greška)..zbunio me jedan grafit kojeg sam pročitao uz L.U.V, a to je P.O.W (još jedna žvrljotina)!! Uglavnom ..evo nekih fotografija!! Za početak bih se osvrnuo na ovakve vrste grafita (ova prva fotografija-zid kod šećerane) protiv kojih nemam ama baš ništa...meni su sasvim OK!!



A zatim slijede žvrljotine!!


Kod Konzuma Jug2


Nucleo i Buco u mraku iza kontejnera za otkup plastičnih boca kod Konzuma!!




L.U.V i P.O.W na raskrižju Divaltove i Tvorničke, pogledajte žutu kutiju plina...čini mi se da se na njoj potpisao "cum"..onaj sa prethodnog posta, sve je to ista ekipa, sve bi ja to njima papreno naplatio!!


Još malo L.U.V-a kod Konzuma..dečko naprosto ima umjetničkog dara!!


Na kraju P.O.W na raskrižju Umaške i Divaltove...nova fasada pošarana vjerovatno iz nekakve bočice...autoru poručujem da ima teških psihičkih problema i da potraži pomoć što prije u nadležnim ustanovama koje mu mogu pomoći ako već nije kasno..neka povede i roditelje!! Twisted Evil


Zadnja promjena: slavonija; 17.01.2013. 22:33; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2012. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala za fotke, Slavonija Wink Inače, ovo je lista ponavljajućih žvrljotina za koje ja znam:

- SVINJSKA pička
- cum
- YKYS
- 3EYE
- POW
- L.U.V. (a mislim da sam bar na jednom mjestu vidio i L.U.W.)
- NO λ
- i ovaj čudan lik:
- ovoga ima na puno mjesta u gradu, samo s različitim izrazima lica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 23:13 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad bi meni sad neki pripadnik mlađe generacije objasnio..meni..klincu odraslom i odgojenom na nekim drugim načelima...šta znači sad taj POW ili LUV?? Evo pogledajmo još jedan "prekrasan" uradak pomućenih mozgova!!!





Pogledajte šta su napravili na ovom malom objektu!! Šta ti ljudi imaju u glavi...dao bih 1000 eura da mogu nakratko ulazit tim likovima u glavu, samo da vidim kakav stupanj inteligencije imaju, o čemu misle kad to rade?? Šta će ti ljudi postati kad odrastu?? Znaju li njihovi roditelji da su odgojili monstrume??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 23:22 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad..da se mene pita...ja bi sutra došo bagerom i sravno do temelja ovo..jer je ruglo!! Nakon toga bi napravio trgovinu ponovo ali u stilu onih albanskih bunkera ili njemačkih na atlanskom bedemu iz perioda WW2 !!





Odmah bi zvao i POWa i LUWa i Nuclea, zadužio ih sprejevima i da se odmah izdr*aju šaranjem po bunkeru i nakon toga otvorio trgovinu...ali da ne mogu da ga provale, razbiju, zapale bez tenka!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2012. 20:23 
Naslov:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›


Danas sam se provezao kraj ovog zdanja (bivšeg)..srušeno je do temelja to ruglo naselja ..i na tom temelju stoje četiri dripca....i znate šta rade?? Kidaju podne pločice dole sa temelja koji je ostao i razbacuju okolo Laughing
Pa mislim ja u sebi..pa odakle toliko zlo, tolika destruktivnost..tolika energija u negativnom smislu..pa šta treba napravit da idioti ostave i taj temlej na miru...?? Hoće kopat do Japana..šta?? Pa kako da crveni fićo preživi tu demonsku energiju koja je ušla u tu mladost..to je ništa drugo već demonska snaga...đavolska...belzebub..ništa drugo!! Kad on u nedjelju dođe na temelje stare trgovine kidat pločice i razbacivat okolo...to je ništa drugo nego đavolje sjeme!!! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: