Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbivanja u Osijeku tijekom ljeta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2012. 17:20 
Naslov:  Zbivanja u Osijeku tijekom ljeta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam osjećaj da tijekom (ovog) ljeta baš i nema nekih posebnih zbivanja u Osijeku. Ljudi idu na more, tamo ima koncerata i svakakvih zbivanja, a ovdje nekako manje. Više se ni SAFT ne održava, nema (pravih) Osječkih ljetnih noći itd., kao da tijekom ljeta zbivanja zamru, osim partyja po Tvrđi. Grad bude bogatiji zbivanjima na jesen i zimu. Kako se vama sve to čini, mislite li da nedostaje takvih stvari tijekom ljeta?

Foto: Cacan/Foto-arhiv 031

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2012. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se čini da baš preko ljeta ima.. bio sam na OLJM, OLJK, UFO-u a planiram na Pannonian i na Osijek Open Teniski turnir.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2012. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Forger je napisao/la: ›
meni se čini da baš preko ljeta ima.. bio sam na OLJM, OLJK, UFO-u a planiram na Pannonian i na Osijek Open Teniski turnir.

Osim tih nekoliko zbivanja, ne vidim da još nešto ima. Po mome mišljenju, ima malo zbivanja namijenjenih široj publici, barem ovog ljeta. Baš me zanima hoće li 8. mjesec biti bolji...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2012. 10:15 
Naslov:  Re: Zbivanja u Osijeku tijekom ljeta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bih rekla da je navedeno malo, ali mi se cini da nakon 20.7. grad potpuno zamre, sve do rujna - nije vrag da bas svi osjecani idu nekamo van grada pa ih nema 6 tjedana Very Happy

moj bi konkretan prijedlog bio da se OLJK produlji i to tako da se sadrzaji rasire na vise dana - znaci ne u jednom danu 3 dogadjanja, nego 1 dogadjanje po danu, pa bismo dulje imali sto obilaziti i gledati i ne bismo kukali da se nista ne dogadja.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2012. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbivanja ima. Mozda ne kao ostatak godine, ali ima. No, jednako tako, tri tjedna je grad poluprazan i upitno je koliko ima smisla nesto organizirati u to vrijeme. SAFT-ovci su pokusali, ali odaziv nije bas bio neki...

Mene vise zabrinjava unistavanje postojecih zbivanja. OLJM se prvo pretvorio u seljaciju i cobanluk, ali sad kako se pojedini sabani i stranacki pripuzi iz SZBOR-a blize diplomi, tako se i smanjuje seljacija. Svejedno, OLJM je ostao na razini - par dana koncerata. A, to je toliko daleko oz izvorne ideje OLJM-a, da je se rijetko tko i sjeca...

OLJK se takodjer skracuje i stanjuje. Prvo je onaj nekulturnjak Djapic ukinuo Performance art festival jer mu se nije svidio penis golog Toma Gotovca, a dolaskom glavasevaca su se povukli i svi sponzori, jer nitko ne zeli ulagati u grad kojeg vodi ratni zlocinac.

Tu je i ukidanje filmskih veceri u dvoristu ex Vege, s odlicnim filmovima i zamjena tog repertoara crticima i komercijalom.

Tragikomicne su tvrdnje organizatora tih ovogodisnjih filmskih projekcija (neki od clanova neoSKOJevskog Savjeta mladih) da su oni uveli filmski program na OLJK. Em je program srot, em jadnicci ne znaju da je program postojao. Da su ikad samo pogledali program OLJK-a, a nekmoli ga posjecivali, to bi znali.

I tako redom... sve polako propada jer su na kljucne pozicije zasjeli mediokriteti, seljacici i cobani po politickoj liniji.

Gradjani sute... i dobivaju ono sto i zasluzuju...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2012. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obzirom kakva je publika u Osijeku...i ovo vam je previše

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HotelLug
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2015. 2:42 
Naslov:  Re: Zbivanja u Osijeku tijekom ljeta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novootvoreni Hotel Lug u Baranji nudi vam jedinstvenu kombinaciju udobnog smještaja, najfinije domaće hrane te ladanjskog mira. za Vas organiziramo sve vrste proslava i svečanosti u našoj multifunkcionalnoj sali ili u uređenom dvorištu. Plaćati možete karticama i na rate. Posjetite http://www.bts.hr/index.html i uvjerite se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: