Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vozači, oprez, parkirani automobili propadaju u rupe u Ulici Franje Muckea

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66068
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2012. 12:23 
Naslov:  Vozači, oprez, parkirani automobili propadaju u rupe u Ulici Franje Muckea
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanka D.S., djelatnica KBC-a, neugodno se iznenadila kada joj je kolegica rekla da se ispod njenog parkiranog automobila otvorila rupa u koju je upao jedan kotač, a cijeli se automobil nakrivio i jednim dijelom podigao u zrak.

- Došla sam na posao oko šest sati i parkirala u Ulici Franje Muckea, kao i inače. Kolegica je u 14.15, kada je dolazila na posao, vidjela kako moj automobil stoji s jednim kotačem u zraku, a prednji desni kotač upao je u rupu koja se otvorila na parkirališnoj površini. Nisam mogla vjerovati što se dogodilo te sam zvala policiju, ali i kolege da mi pomognu izvući automobil - kaže sugovornica novinara Glasa Slavonije.

Da bi se automobil izvukao iz rupe uz minimalna oštećenja, 12 osoba ga je doslovce podiglo i izvuklo iz rupe, a koliko štete na vozilu ima, tek će se otkriti.

- Ovako je to teško procijeniti i vidjeti što je eventualno nastradalo na donjoj strani automobila. Morat ću otići do osiguravajuće kuće na procjenu - kaže D. S. te dodaje kako samo igrom slučaja nije bilo i većih problema. Naime, ispod automobila vidjelo se kako je zemlja isprana na puno širem prostoru, a dubina do nakupljene vode, kažu očevici, bila je veća od metra.

Tekst: I. Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: Foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2012. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dotrajale kanalizacijske cijevi, i to se dogadja u svim dijelovima grada pa rekao bih i u svim gradovima u svijetu . Clanak je napisan kao da se dogodilo čudo.
Dobro da nisu dosli franjevci to vidjeti mozda bi ta rupa postala novo svetiste.
Recimo otvor prema paklu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.07.2012. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ispred pekare na K.P. Svačića isto propada cesta, ma ludnica Laughing

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.07.2012. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad Kerum treba izgradit velik kip Isusa da zatvori vrata pakla!

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: