Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mojoj ljubavi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2012. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
nubiru je napisao/la (Pogledaj post): › Sve što dotaknem s vremenom se pretvori u pepeo, iscuri iz ruku pa tako i ljubav naša.Sada bi volio da ja nisam ja , nema svjetla na kraju ni sunca na nebu, nema tebe više.Dio po dio polako venem, raspadam se, polako mijenjam, a iznutra prijetnja samom sebi, zatvorenik svoga pakla. Nema oslobođenja, nema izlaza, sve što sad pokušavam je disati. Rođen sam, umrijet ću sam,sada bez ičega da ispunim prazninu između, od svih stvari koje mi uzimaš najviše mi nedostaješ ti. Pitam se nisi li ovo oduvijek željela? Ni smrt me neće ako se nemogu osloboditi ljubavi za tebe. Bez obzira šta misliš o meni, bez obzira šta govoriš dao sam ti sebe, a ti si me bacila. Izgubio sam život, izgubio tebe, zaključaj me negdje i baci ključ, još uvijek mi srce tuče, ne želim razmišljati o tome tko sam, šta sam mogao učiniti, a šta nisam. Kako dalje, kako promijeniti nešto što je već gotovo, kako se vratiti na početak? Žao mi je što sam postao ovakav, žao mi je za sve što sam učinio i sve što nisam. Možeš li mi oprostiti ako ti kažem da mi je stalo?

A koji si sad pa ti, trollu?
Giovanni88 nisi, koji je tvoj problem?

Da nije repriza ili su snimili nove epizode Confused Laughing
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...a baš sam mislila da sam promašila zadnju epizodu sapunice "Ja nju volim, voli i ona mene, al' sudbina je crna"......

Sunce sija k'o tepsija, njega hvata depresija.....

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2012. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam jesam li bezosjećajna, no ovakve jadikovke meni su too much Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2012. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Ne znam jesam li bezosjećajna, no ovakve jadikovke meni su too much Very Happy

...a posebno ako se pišu po portalima Wink

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2012. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
Ne znam jesam li bezosjećajna, no ovakve jadikovke meni su too much Very Happy

...a posebno ako se pišu po portalima Wink


Hahaha, pa da... Aj da su bar konkretnoj osobi s portala upućene, pa da tu bude neke napetosti, al ovako... Bljuv Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2012. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je sve ovo zavrsilo? Giovanni88, javi se... procackaj nam znatizelju!


Inace, koliko sam skuzio, okrivljujes sebe, ili smatras svoje ponasanje odgovornim za sranje koje ti se dogodilo. Tvoj osjecaj moze imati dva uzroka:

1.] doista si bio djubre - u tom slucaju si naucio prvu lekciju, s obzirom da vjerojatno nisi bio svjestan da si bio djubre, trebat ce ti jos par komada dok ne skuzis neke stvari

2.] nisi bio djubre, ali ti je ona prodala foru, odnosno prebacila je krivicu na tebe. Ovo se dogadja kad riba nabije na bolju kitu, a zeli ispasti postena cura, pa onda pronalazi razloge za prekid koji to zapravo nisu. U ovom slucaju ti treba biti drago sto vise nisi s tom osobom.

Anyhow, kao sto su neki vec rekli - zaboravi i i pici naprijed, more je puno riba, treba grabiti dok se moze (citaj: dok se ne okujes kuglagerom oko noge).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: