Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Čačić, ostavka?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Treba li Radimir Čačić podnijeti ostavku na mjesto ministra i podpredsjednika u vladi?

DA
82%
 82%  [ 19 ]
NE
17%
 17%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 23


Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 9:20 
Naslov:  Čačić, ostavka?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"U Europi u koju ulazimo, političari daju ostavke zbog krivih ili nepromišljenih izjava, a kamoli zbog presude na sudu. Njegovo nedjelovanje u tom smjeru potvrđuje njegovu nemoralnost i njegov stav kao imperator', stoji u obrazloženju peticije kojom se traži Čačićeva ostavka"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Da kojim slučajem živimo u civiliziranom društvu, Čačić ne bi niti postao član vlade. Time što je postao član vlade, izvršen je dodatni politički pritisak na sud. No, kako već znamo, moral je vrlo egzotična i neistražena kategorija kad su političari u pitanju, stoga ni ova farsa sa Čačićem nije neočekivana.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2012. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prometna nesreca nema previse veze s moralom..
Niti je on to namjerno napravio niti je to htio..
Zanimljivo kako su se sad HDZovci uskokodakali ostavka ostavka, a nije ih bilo briga kad su njihovi ministri ogrezli u stvarni kriminal, bez beda sjedili u foteljama, cak ih jako jako dugo nitko nije prozivao i pozivao na odgovornost..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › Prometna nesreca nema previse veze s moralom..
Niti je on to namjerno napravio niti je to htio..
Zanimljivo kako su se sad HDZovci uskokodakali ostavka ostavka, a nije ih bilo briga kad su njihovi ministri ogrezli u stvarni kriminal, bez beda sjedili u foteljama, cak ih jako jako dugo nitko nije prozivao i pozivao na odgovornost..

jako je zanimljivo da se svi pobornici ove vlasti kod svake gluposti pozivaju na grijehe prosle... pocevsi od gmo.a, cacica, holy, dizanja pdv.a, troskova zivota... odmah si hdz.ovac i sanader kod tebe skriva satove Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2012. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto bi se reklo Tko je bez grijeha nek prvi baci kamen..
ti sto ga bacaju su sve samo ne bez grijeha..
inace nisam pobornik niti jedne vlasti, ali ovo je stvarno surovo nekoga tko je bez daljnjeg skrivio prometnu, nazivati nemoralnim..
Ajd realno gledano reci kakve veze prometna nesreca ima s moralom..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
Prometna nesreca nema previse veze s moralom..

Jedini koji u ovom slučaju nema veze sa moralom je Čačić.
Bilo vezano za prometnu, ili plaće njegovih uposlenika.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › sto bi se reklo Tko je bez grijeha nek prvi baci kamen..
ti sto ga bacaju su sve samo ne bez grijeha..
inace nisam pobornik niti jedne vlasti, ali ovo je stvarno surovo nekoga tko je bez daljnjeg skrivio prometnu, nazivati nemoralnim..
Ajd realno gledano reci kakve veze prometna nesreca ima s moralom..

ima jer je tragikomicno da je "prvi" potpredsjednik vlade osudjen na zatvorsku kaznu (bila ona i uvjetna) ali ruku na srce unatoc tome sto je ubio dvoje ljudi drugi je razlog sto ga ljudi nevole , a to je njegova nevidjena bahatost i arogancija u javnim nastupima i odnosima sa javnoscu...
neki pokusavaju prodati pricu da bi to kao trebali trpiti zbog njegove "strucnosti", koja se do sada jos nije pojavila, valjda zato jer je po sudjenjima u drugoj drzavi... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › Prometna nesreca nema previse veze s moralom..
Ima veze, ako si ti svojim postupkom učinio to da se nesreća dogodi tada si ti odgovoran za nju i kriv si, kako je i proglašen krivim.
Zbunjuje me izjava u kojoj kaže sam kako je kriv, ali nije odgovoran ili obratno što več?!
On možda nije kriv za smrt ako uzmemo u obzir to da nisu bili vezani i sl. Ali je kriv za nesreću i odgovoran za nju jer da nije kriv nebi bio ni odgovoran i obratno.


Nadalje, o njemu kao osobi i događaju koji se zbio je bezpredmetno raspravljat u nekom negativnom kontekstu jer svaki normalan čovjek nebi htio prouzročit prometnu nesreću, što nije ni on htio.
Ali kao državni dužnosnik on bi ako je iole normalan trebao podnijeti ostavku jer on predstavlja vlast i narod, a ne samog sebe! (to je ta poveznica sa moralom jer ako si moralan nećeš dozvolit da ti se država blamira zbog jednog pojedinca odnosno sebe samoga.)

A ove tko je bio prije, šta je tko radio priče su za bacit u vodu, nitko nije ne zamjenjiv. U krajnjem slučaju trebali bi sada pokazati da nisu kao oni koji su bili prije. A ove usporedbe kako smo mi bolji od Mađara i slično su zapravo samo posprdavanje cijele naše države pred drugima zbog jedne osobe, taoci pojedinaca smo bili predugo.

Da ne govorimo o premijerovoj izjavi u kojoj ostavkom ministrice okoliša diže standarde vlade, odnosno ljestvicu tolerancije određenih radnji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smeće smrdljivo ... nek si jaja odreže i nek ga jebu u dupe u zatvoru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko smo puta pomislili kako je Rvatska odavno dotakla dno....e onda se pojavi Čačić...da nas podsjeti...kako je to dno muljevito

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 18:28 
Naslov:  Re: Čačić, ostavka?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba gurat Omble i Plomine gdje će se i njegove tvrtke okoristit tako da ne bi bilo ostavke i da nije uvjetna kazna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2012. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@lufus, u sridu. Nazalost, cini se da Milanovicu Cacic treba kao Dzelat koji ce izvrsavati poslove s kojima Milanovic ne zeli prljati ruke.

To sto je Cacic pored svega bahat i argogantan nikako ne moze biti olakotna okolnost po njega, kako se to danas prezentira u javnosti. On jednostavno predstavlja los primjer i zbog toga bi za Milanovica bilo bolje da ga smjeni i na taj nacin pokaze muda, nego da ceka neko njegovo eventualno povlacenje nakon sto zasere kompletnu Vladu i temeljito zatruje svoju okolinu.

No, ocekivati odlucan potez od Milanovica jednako je cekanju Godota. Ironija lezi upravo u tome da bi jedan Cacic bez pardona otfikario Milanovica, da su im uloge kojim slucajem zamijenjene.

Slicna situacija u Osijeku - mlaki i pickasti idealisti s jedne strane, a sposobni pljackasi i muljatori s druge.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.06.2012. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebote kolko bezgrješnih vozača ima u o vome gradu.

mali ivice, ja bi volio tebe vidit na njegovom mjestu, jel bi ti dao ostavku da skriviš prometnu nezgodu i jel bi ti bio moralna ili nemoralna osoba,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2012. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je Cacic simpatican ... i to sto se njemu dogodilo moze se svakome dogoditi.

Medjutim ... Baxter sjebe dializu i ministar zdravstva, ni kriv ni duzan, da ostavku.

Cacic je u cijelom ovom 'sranju' imao ispravan stav do sada ... mislim da bi morao dati ostavku ... pa neka bude savjetnik ili bilo sta drugo, ali nikako podpredsjednik vlade.

ostavka svakako ... bez obzora na to sto bi ili sto je hdz napravio ... ovi MORAJU biti drugaciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2012. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
jebote kolko bezgrješnih vozača ima u o vome gradu.

mali ivice, ja bi volio tebe vidit na njegovom mjestu, jel bi ti dao ostavku da skriviš prometnu nezgodu i jel bi ti bio moralna ili nemoralna osoba,



nisi postavio dobro pitanje...
pravo pitanje glasilo bi... da li bi "mali ivica" dobio istu kaznu za isti pocinjeni prekršaj...
e tek onda možemo nastaviti bilo kakav drugi razgovor

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: