Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: EURO 2012. Osijek uz Vatrene [Hrvatska - Irska 3:1]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ščćščć je napisao/la (Pogledaj post): ›
muvifrik je napisao/la: ›

Ovaj narod je totalno retardiran. Biti će u depresiji i pokisao kada izgubimo utakmicu, pjevat će se žalopojke danima, analizirati svaki pokret na utakmici, ali nitko neće biti ni približno takav ili se tako "veseliti" na ulici kad vam sramotnim zakonom odrede da radite za 1600 kn. Što na kraju dodati? Političku loptu. Koju ste dobili u jaja.


Barem netko tko normalno razmišlja. To je bit svega ovo boldano.
Svi će zašutit i neće niti A reći o nečemu bitnom, a ovakve trivijalne stvari bacaju ljude u delirij.
Ali to je tako, šteta.

Ma neka se vesele, i ja sam se sinoć veselio i mahao šalom i derao se i psovao itd.

Ali svatko od nas bi se trebao zapitati, nismo li licemjerni? Embarassed

Nismo licemjerni već iracionalni. A čuj ja sam bio i na prosvjedima, ali jučerašnja pobjeda mi je donijela "malo sunca" u dan i ne vidim ništa loše u tome da se ljudi vesele.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2012. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zadivljen sam pobjedom Hrvatske.... zaslužuju svaku pohvalu. Istina bilo bi dobro kada bi bili ovako složni za neki prosvjed na trgu, protiv poskupljenja ... događaja u gradu.....pa i ako treba smjene vlasti. Vjerujem da većina praznih novčanika okićena pobjedom pije se osječko iz plastični dvolitri ,jer je najeftinije .... Zanimljivo da se brzo skupe za ovakvo slavlje... pijanke.. na sve strane . Pa balkan je to što drugo reći , u ovom nesretnom vremenu besposlice .... ovakvi skupovi su zadivljujući....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: