Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ormari/Plakari po mjeri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2012. 23:46 
Naslov:  Ormari/Plakari po mjeri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima,

Želim kupiti plakar za spavaću sobu, ali po mjeri, pa bih volio znati zna li netko nekog privatnika koji ih povoljno izrađuje, odnosno s kim ima iskustva i čijim je radom zadovoljan (Osijek i okolica)?

Od jednog smo nedavno dobili ponudu - za plakar dimenzija 420x260x60 cm, s kliznim vratima, za 11.600 kn. Je li to prihvatljiva cijena?

Hvala unaprijed na svakoj informaciji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2012. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shetach je napisao/la: ›
Pozdrav svima,

Želim kupiti plakar za spavaću sobu, ali po mjeri, pa bih volio znati zna li netko nekog privatnika koji ih povoljno izrađuje, odnosno s kim ima iskustva i čijim je radom zadovoljan (Osijek i okolica)?

Od jednog smo nedavno dobili ponudu - za plakar dimenzija 420x260x60 cm, s kliznim vratima, za 11.600 kn. Je li to prihvatljiva cijena?

Hvala unaprijed na svakoj informaciji!

hm, ovisno o materijalu (stranice, ručke, klizni mehanizam...) i dodatnim "igračkama" poput stopera za vrata, vješalica za kravate, ladice itd., može se natući prilična cifra. a mislim da gotovo 12000 kn za plakar tih dimenzija jest velika cifra! vjerujem da možeš za pola te cifre dobiti sasvim pristojan plakar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2012. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmm, znaš li možda kako se računa ona "metraža" - nailazim na internetu više podataka o "cijeni po metru" (pretpostavljam kvadratnom), ali kako se dobije koliko tu ima "metara"? Pomnožim njegove dimenzije, ili?... Zna li netko?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2012. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da po toj cijeni možeš dobiti ugradbeni ormar, ali nisam dugo gledala namještaj pa ne znam ništa sigurno. U Osijeku ima i Eduro namještaj po mjeri, moji prijatelji imaju takav ormar i prezadovoljni su, a i ja si ga namjeravam uzeti jednog dana iako još nikada nisam bila u njihovoj trgovini, jer glupo mi je otići bez love Mr. Green

http://www.eduro.hr/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2012. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni rade http://stolarija-perosevic.com/ povoljno,brzo,kvalitetno,njihova dostava,materijal,montaza..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2012. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@toni, baš sam pogledala sličice i imaju prekrasne stvari, sad mi samo reci cijenu za nešto što si kupio da znam makar otprilike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2012. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krevet 200x160, hrast 1600kn.čekam da mi dojdu mjerit za ugradbene ormare, police.. parket ne rade..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2012. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pred dosta godina napravili plakar (2.5 x 2.5 m) kod čovjeka koji ima radionicu u Samatovcima.ne znam radi li još,jedno vrijeme nije.vrlo povoljno i vrlo kvalitetno.kako smo mu nacrtali tako je složio.cijena je tada bila 4000 kn.sad je vjerojatno više ali ne vjerujem da je 12.s obzirom koliko polica, pregrada ladica je napravio doista povoljno.na žalost,nemam adresu al netko će možda znati Smile
druga solucija je Hobby centar, malo sam svoj majstor rada i proći će se jeftinije.mislm da oni pokrivaju sve, od rezanja,do bušenja utora za šarke + hrpa dodatne opreme za ladice i te sitnice.
najbolje je sam iskreirati ono što želiš nego kupovati već gotove proizvode kojima se ti moraš prilagođavati.
treće je Ikea al to išče prijevoz i zezanciju sa carinom

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2012. 10:48 
Naslov:  Re: Ormari/Plakari po mjeri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@PEGY: pa da, i radi se o ugradbenom ormaru! Možda nisam dovoljno razumljivo napisao u prvom postu ("po mjeri" = "ugradbeni"), pa je DonQuijote mislio na obične, "kupovne", koji se stvarno mogu naći jeftiniji, ali to nije ono što ja hoću.

@morgan: "sam svoj majstor" je stvarno najbolja solucija (skoro 50-60% cijene kada se naruči od nekog drugog, tj. samo materijal), no ne bih se upuštao u tako što, jer nemam niti iskustva, niti vremena, niti nekog "od pomoći" (prijatelja, brata, šogora, tatu) jer obično ljudi s kojima sam pričao ne rade ovakve stvari sami... Tako da mi jedino preostaje kupovina... Rolling Eyes

Enivej, poslao sam upite (s mjerama plakara i mojim unutarnjim rasporedom - dakle, za isti plakar) u firme na području Osijeka koje to rade ("Altus", "Bonavia" i "Eduro") i evo ponuda koje su mi poslali:

- "Altus": 15.000 kn
- "Bonavia": 13.100 kn
- "Eduro": ni nakon tjedan dana nisu mi ništa odgovorili

Tako da mi se cijena kod ovog privatnika sada čini stvarno prihvatljivom (čak i ako izbacim par ladica, opet se isplati).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2012. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam da li je to isti čovjek koji je imeni radio ali hodi si pogledati
http://firmo-namjestaj.hr/osx/hr/c3/O-nama/
skreće se u ulicu desno na samom ulazu u Samatovce,od Osijeka,jel, pa ideš do kraja.
ne škodi provjeriti

evo, provjerio sa suprugom, našli broj i radi se o istoj osobi.najbolje ti je otići k njemu i vidjeti kojim matrijalom raspolaže (to ti može smanjiti ukupnu cijenu) i dogovoriti se.
javi kako je prošlo.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: