Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakav TV kupiti?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2011. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Ne isplati ti se kupovati Full HD jer nema skoro nikakve razlike od HD Ready, a za 1-2 godine će biti neki novi standard i Full HD će biti zastarjela tehnologija pa ti je bezveze baciti 100 eura.

ovaj je na akciji 2800 kn, a koliko sam gledao okolo, to je vrlo pristojna cijena, makar za 2 godine budem kupovao neki novi. barem mi se tako čini. a i ja nisam neki tehno-frik, pa da moram ići ukorak s tehnologijom... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2011. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Ne isplati ti se kupovati Full HD jer nema skoro nikakve razlike od HD Ready, a za 1-2 godine će biti neki novi standard i Full HD će biti zastarjela tehnologija pa ti je bezveze baciti 100 eura.

ovaj je na akciji 2800 kn, a koliko sam gledao okolo, to je vrlo pristojna cijena, makar za 2 godine budem kupovao neki novi. barem mi se tako čini. a i ja nisam neki tehno-frik, pa da moram ići ukorak s tehnologijom... Smile

Pa baš zato što nisi neki tehno-frik kupi si HD Ready i ostavi si 500-700 kn u džepu, jer su vjerovatno i ti modeli na akciji, a za te novce si možeš kupiti štošta drugog. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2011. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Pa baš zato što nisi neki tehno-frik kupi si HD Ready i ostavi si 500-700 kn u džepu, jer su vjerovatno i ti modeli na akciji, a za te novce si možeš kupiti štošta drugog. Wink

hm, sad si me pokolebao kad sam već bio odlučio! Smile
ne znam, ovo mi se činilo kao neki best-buy, ali pogledat ću još kakvih hd ready modela imaju i po kojoj cijeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam staru plasmu, i slika mi je savršena. Dakle nije ni HD ready ni Full HD. Imao sam i LCD full hd na kojem mi je slika bila katastrofa. Jedino kad bih priključio PS 3 mi je slika bila savršena. Full HD tv se isplati kupit ako ćeš kupit i full hd reciever signala. Inače je bolje uzeti neki stariji model. Best buy su Panasonic i Phillips, za srednju klasu naravno govorim. Obavezno izbjegavati Samsung, Sony i LG.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2011. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›

Na dijagonalama manjim od 100 cm se ne vidi značajnija razlika u manjim sobama između HD Ready i Full HD. Ali ako želiš u tu svoju malu sobu staviti 100+ cm onda svakako treba uzeti Full HD.
Znači nema nikakvog izobličenja slike, ali bi se na malim udaljenostima na dijagonalama 100+ cm vidjeli pikseli na HD Ready TV-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ipak sam kupio taj gore navedeni, jer nema baš bitno jeftinijih tih dimenzija.

eto, tko je još zainteresiran, ima u metrou akcija još 2 dana, početna cijena tv-a je oko 3600 kn, ali na bilo kakav stari daljinski (koji morate ostaviti) na info pultu dobijete vaučer za 25% popusta, na temelju čega vam na blagajni umanje račun za toliko, pa tv na kraju izađe oko 2700 kn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2012. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo kreće se u šoping televizora pa me zanima imate li vi kakvih prijedloga. Gledao sam na netu ko šta kako kaže gdje kaže i zašto kaže pa sam bar ajde shvatio da želim lcd, a ne plazmu. E sad nadalje.. Kakav lcd? Vidim u emmezeti ima nekakvih hrpa popusta i televizora pa reko ajde pogledat ću tu. Najmudrije što sam našao (bar po meni) su ova 2
LG 32LK330 i
Sharp LC32sh130
Jel imao neko neka iskustva s ta 2 televizora ili ima možda kakav bolji prijedlog?

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2012. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rudi Čajavec, 55 cm, tv u boji, daljinski, scart....milina...Smile

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: