Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EURO 2012

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Dogurat ćemo do

nećemo uopće
41%
 41%  [ 7 ]
četvrtfinale
11%
 11%  [ 2 ]
polufinale
41%
 41%  [ 7 ]
finale
5%
 5%  [ 1 ]
osvojit nedo bog
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 17


Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.05.2012. 13:30 
Naslov:  EURO 2012
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja se već par dana nešto užasno nabrijavam na euro, sve u nadi da neće i ova godina završit u suzama. Taman pogledao video kad smo dobili engleze na wembleyju, al umjesto osmijeha na licu, ja gledam onu nesposobnu obranu i normalno zapitam se na šta će tek ovo izgledat sa jednim Strinićem i još većim nesposobnjakovićem Schildenfeldom, dok Buljat sa klupe gleda. Po meni bolje da je Smoje išao, a ne Jurica žuri karton Buljat.
Za napad se ne brinem, ako Bilić sad propusti postavit da se sve vrti oko Jelavića onda mi uopće neće bit teško gledat kako ispadamo. Bar su to neka moja razmišljanja. Ako Jelavić odigra kako igra ovu sezonu mi na konju, nadam se da može zabit (u paru sa "Super Mariom", jer Olića želim u početku gledat samo kao jokera s klupe) više nego što Pletikosa može primit. Bilića već 2 godine ne želim gledat kao izbornika pa bar nek se onda oprosti s nekim uspjehom. Iako kad pogledam ostale repke, božemesačuvaj kakve će to borbe biti.
Ukratko još, da nebi puno pisao (bar ne puno više nego što sad jesam) iz A skupine vjerujem u prolazak Rusije i Češke, b skupina Njemci i Nizozemci (koji su mi favoriti i druga ljubav ako se planovi za Hrvatsku izjalove. U skupini C normala španjolci i skupina D Francuzi i Švedi.
Sad da čujem vaša razmišljanja, listiće, prognoze i sve ostalo.
E da, još jedna dosta bitna stvar, hoće biti šta organizirano na trgu, na srednjiki, negdje nešto ili ćemo se morat zadovoljit kafićima, kućama i tako time. I kad smo već kod kafića jel planira koji nešto spektakularno (u što iskreno sumnjam).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2012. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za trg, srednjiku i kopiku ne znam, ali ako je vjerovati ekipi koja radi OLJM dosta kafića će ponuditi nešto više od običnog gledanja utakmice.

što se tiče naše skupine, ovako na prvu sumnjam u prolaz. irci nisu izgubili već 13 utakmica, trap nas zasigurno poznaje kao vlastiti džep, a znamo i kako igramo protiv takvih ekipa. sjetim se odma švicarske na euru 2004., grčke u kvalifikacijama, dalje da i ne nabrajam. prognoza: dvoznak na irce

kod italije me strahovito nervira priča "stalne mušterije", a igrali smo s njima svega pet puta. jel ti netko ko dođe u birtiju pet puta u 20 godina stalna mušterija? mislim da nam strašno idu na ruku njihove istrage oko namještanja, i da ne ćope više nikoga iz reprezentacije morao se uvući nemir. ali talijani ko talijani i zbog toga valja biti posebno oprezan. prognoza: x

najveću šansu protiv španjolaca vidim u mogućnosti da isti osiguraju drugi krug nakon dvije utakmice, iako sumnjam da će se i to dogoditi (smrdi mi na x s talijanima u prvom kolu). ako se to dogodi mi bi s eventualnom pobjedom (iako rasterećeni polurezervni sastav španjolske sigurno nije slabiji od nas) i s eventualnih 5 bodova mogli ići dalje. sve u svemu, jako jako teško, mislim ipak da u zadnjem kolu nećemo sami odlučivati o svojoj sudbini...

iz a skupine ovako na prvu poljska i grčka, iz b skupine njemačka i nizozemska, iz c skupine španjolska i irska, iz d skupine ukrajina i švedska

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2012. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit ce organizirano. Više info uskoro na Osijek031.com

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2012. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene najvise brine ta ljeva strana obrane :I strinic mi ne uljeva ni malo povjerenja, dobro je sto je prema najavama ispred njega perisic za kojeg vjerujem da je defanzivno bolji od recimo pranjica ako nista...
ali sve u svemu obrana nam nikada nije bila u ovako losem stanju...
no kakva god da je nadam se da ce izdrzati i da nece biti velikih kiksova, pa da ne ispadnemo zbog nekog krivog dodavanja ili propusnih bokova...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2012. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obrana losa.
lovren nije imao neku sezonu ali barem igra nogomet na ozbiljnoj razini a bilic zove sidenfelda, ili kako se vec pise..omg!
strinic los, boljeg nemamo.
corluka jedini vrijedan spomena.
svi ocekujemo puno od modrica a on je dobrano potrosen ovu sezonu...dudu bi mogao biti iznenadjenje, kao i jelavic.

od spanjolaca gubimo, s ircima remi i ako tucemo stare musterije, a mozemo, imamo 4 i to bi u nekom kombinacijama bilo dosta za prolaz,ne..
(mladjo, nismo igrali puno ali cinjenica je da im tradicionalno ne lezimo kao ekipa, i to ce nam vjerojatno biti najlaksa tekma u skupini)

a dalje ce puno ovisiti o ozljedama i potrosenosti, na jednu tekmu sve je moguce.

atmosfera nije dobra, bilic mi se jako zamjerio ovom situacijom s lokomotivom, nije da sam ga i prije toga nesto posebno gotivio.
upravo ta losa atmosfera moze biti zapravo dobra stvar jer smo uvijek najbolji kad se to od nas najmanje ocekuje a uglavnom kad je euforija, izgorimo prije nego je tekma pocela.

e sad kad sam ovo napisao, kontam zapravo da nemam pojma kako ce to sve skupa izgledati:D

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2012. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

4-1-3-2
Pletikosa
Srna - Šifo - Joe - Čarli
Vukojević
Iličević - Modrić - Perišić
Eduardo - Jelavić

Sa brzim krilima Iličevićem, Perišićem, Modrićem kao razigravačem i priključkom za napad, Jelavić sidraš i Eduarda koji je dobar jedan na jedan mislim da bi bilo bolje..

Ovo sam pročitao u komentarima nekog članka i ne zvuči mi loše.. postali smo dosta sporiji naspram Eura 2008. kad smo baš igrali dobro, tako da kontam da bi Iličević i Perišić tu unijeli brzine i raznovrsnosti, uostalom dosta su novi u repki, pa i drugim protivničkim ekipama bi možda bili malo iznenađenje što bi nama svakako bilo korisno. I kasnije Iličevića zamijenit recimo Raketom, Kranjčarom koji su u slabijoj formi da izduraju cijelu utakmicu, ali mogu unijeti svježine u drugom dijelu.. I naravno terminator Ola kad počne rokat presing na protivničku obranu.
Što se tiče šansi za prolaz, ja kontam da dobijamo Irsku i Italiju, remi sa Španjolcima, to je 7 na kontu, i ladno idemo dalje, ali ja sam optimista pa mi se nemojte rugat kad ovo pročitate Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.05.2012. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ništa od toga kad će Bilić stavit Vidu na desnog boka, a ovog premjestit na krilo po običaju. Što je tužno, jako tužno.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2012. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da previše plačem za lovrenom - ne. dobro sam negdje pročitao da se iz nekog razloga njemu toleriraju pogreške zbog kojih su opet neki drugi razapinjani. s te strane je shildenfeld puno bezgrešniji od njega. sjetimo se samo utakmice s grčkom na kojoj je lovren krivac za oba gola.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2012. 9:36 
Naslov:  Re: EURO 2012
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nocas sanjao da je smoje pozvan Very Happy obrana nam je stvarno kriticna, ali mislim da sad imamo najjaci vezni red i napad jos od 98. tako da je sve moguce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 10:57 
Naslov:  Re: EURO 2012
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez komentara nakon Osla? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.06.2012. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tužna je to priča Very Happy Al ne treba se mučit previše oko toga. Vjerujem da će bit puno bolje od ovoga već protiv Irske, samo da ih Bilić posloži kako spada.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

falio nam je jako mozak protiv norveške. nadam se samo da je modrić konačno dorastao ulozi lidera.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Falit ce nam Olic Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.06.2012. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Falit ce nam Olic Sad

Sumnjam, po meni su sva trojica ispred njega.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Osijek uz Vatrene [Hrvatska - Irska]
[Foto: Daniel Antunović][10.06.2012.]

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: