Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sale i ostalo vezano za svatove

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2012. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

složio bi se sa @sokratom....
ako vlasnik vidi priliku...odnosno ako nanjuši naivce...naravno da ce ih zajebati...a kad svatovi prođu nek se mladenci žale upravi vodovoda....

no u svakom slucaju jedna preporuka za buduce mladence je ta da što god idete praviti....odnosno izabrati od sale za vjencanje, sviraca, kolaca, cvijecara.....prvo pregledajte razne forume sa tom tematikom gdje ljudi iznose hrpu svojih osobnih iskustava....i onda cete barem imati nekakvu smjernicu gdje ici i što izabrati....jer jbg....ak vec imate priliku...ucite na tuđim greškama....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mošmislit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2012. 17:55 
Naslov:  Re: SALA ZA SVEČANOSTI PETRA & ANA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na komplimentima ali za tvoju informaciju iza mene stoji više ugostiteljskih objekata i sala za svatove pa znam o čemu pišem.
Nije to ni sve jer kod mene sada rade djelatnici koji su prije radili u par sala u gradu i imam pouzdanu informaciju kod koga se kako i šta radi i oni su samo potvrdili sve ovo što piše pa još i više ali mi se neda više prepucavati po forumi jel vidim da nema smisla - ljudi će i dalje biti *. I ja se isto borim za egsistenciju jer su i moje lokale ovdje na forumu spominjali više puta ali srećom više pozitivno nego negativno.
A najgluplje je da sami sebe hvalite i ispričavate - prvi post i još da ga je otvorio neko ko je sa tom gospodom imao odnos jednom u životu i vjerovatno nikad više - moš mislit - *.[/quote]

joj,jojkretenu!!! Pa ti vjerovatno kada se toliko hvališ spadaš u one ugostitelje našeg grada koji su se umislili da su bogomdani. Daj molim te nas prosvijetli i ukaži nam koji su to tvoji lokali da ti se dođemo klanjati.
Eto ja se uskoro ženim pa me stvarno zanima koju ti to salu držiš da se baš kod tebe tako savršenog dođem sa svatovima proveseliti Laughing
A u vezi djelatnika...ja sam iz druge branše,ali u ugostiteljstvu je vjerovatno kao i u trgovini i svagdje drugdje. Svaki djelatnik pljuje po bivšem poslodavcu i starom poslu,s razlogom ili bez,preuveličava i dodaje samo da bi se dodvorio novom poslodavcu i dobio koji dan slobodnog više ili koju kunu plusa. Zapitaj se možda je i tebi tako na nekom drugom mjestu ili si ti stvarno gospodin savršeni? A kada bolje razmislim mislim da znam o kome se radi. Eto ja sam odlućio imati svatove u sali Cristal pa pošto oni nemaju catering da se možda obratim tebi kada nam već nečeš reći koji je to tvoj savršeni lokal/i.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mošmislit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2012. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj,jojkretenu!!! Pa ti vjerovatno kada se toliko hvališ spadaš u one ugostitelje našeg grada koji su se umislili da su bogomdani. Daj molim te nas prosvijetli i ukaži nam koji su to tvoji lokali da ti se dođemo klanjati.
Eto ja se uskoro ženim pa me stvarno zanima koju ti to salu držiš da se baš kod tebe tako savršenog dođem sa svatovima proveseliti Laughing
A u vezi djelatnika...ja sam iz druge branše,ali u ugostiteljstvu je vjerovatno kao i u trgovini i svagdje drugdje. Svaki djelatnik pljuje po bivšem poslodavcu i starom poslu,s razlogom ili bez,preuveličava i dodaje samo da bi se dodvorio novom poslodavcu i dobio koji dan slobodnog više ili koju kunu plusa. Zapitaj se možda je i tebi tako na nekom drugom mjestu ili si ti stvarno gospodin savršeni? A kada bolje razmislim mislim da znam o kome se radi. Eto ja sam odlućio imati svatove u sali Cristal pa pošto oni nemaju catering da se možda obratim tebi kada nam već nečeš reći koji je to tvoj savršeni lokal/i.
[/quote]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pipi os
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2012. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mošmislit u pravu si! Stvarno bi nam jojkreten tj."jojidiot" trebao reći čega je to on svega vlasnik. Tako savršenog,pa da svi ostali pozatvaraju svoje restorane,sale,kafiće,cateringe itd,itd... A onda da svi mi trošimo naše novce kod njega. Jer pazite o njemu se samo pozitivno piše i on zaslužuje da samo on postoji. Fuj,muka mi je više od takvih ljudi koji misle da samo oni i samo njihovo je ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2012. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrvoje_os
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2012. 9:54 
Naslov:  Re: Sale i ostalo vezano za svatove
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao ljudi ubijate me.

Pa dajte mi recite, ali molim bez svadje ako moze netko tko zna konkretno koje su sale u Osijeku za omjer cijena/kvaliteta najbolje.

Ja u "karijeri" nisam bio u puno svatova i neznam bas.

Evo moja iskustva, ali nisam bas pricao sa onima koji su organizirali nego iskustva onog koji je dosao nađderat se i napit su ovakva. Zelenkrov mi je bio najbolji, ali mozda zato jer mi je dobar prijatelj imao tamo svatove pa je bilo dobro, mada isao sam jos jednom i nikakve zamjerke nisam imao. Jelo je bilo super, cuga isto. Ali kao sto sam rekao neznam nista oko organizacije dali su oni sta morali od toga placati posebeno nisu, dali su dogovarali neke stvari nisu. nemam pojma

Onda recimo classic bio sam jednom, nije bilo lose, ali dobro nisam tamo bas sudjelovao previse u tim svatovima pa neznam ni koliko je dobro bilo.

I sada treca opcija nisam bio jos ni jednom, moja cura bi htjela tamo, meni je tako svejedno, ako je sve ok, a to je Kristal.

E sad tu su jedni poznanici bili u svatovima i kazu da je klopa bile extra razocaravajuca. A to i cuga je jedino sto je recimo meni bitno. Ocu da prijatelji mogu dobro pojest i popit Smile

E sad molim vas ako moze par konkretnih savjeta oko te tri sale.

Neznam vise za ni jednu u Os, a da je dobar omjer cijena/kvaliteta (Hotel Osijek, Glasser, Vatreni....)

I nemojte se bezveze svadjati ljudi ovo citaju jer im je potrebno, a ne da vi ljecite frustracije.

Unaprijed hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2012. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvoje_os je napisao/la: ›
E sad molim vas ako moze par konkretnih savjeta oko te tri sale.

Neznam vise za ni jednu u Os, a da je dobar omjer cijena/kvaliteta (Hotel Osijek, Glasser, Vatreni....)

I nemojte se bezveze svadjati ljudi ovo citaju jer im je potrebno, a ne da vi ljecite frustracije.

Unaprijed hvala.

Moj favorit je bivši Dom željezničara u Radićevoj. Sada se ta sala zove Pepeljuga, a drži ju Prehrana. Da si samo pregledao stranicu-dvije prije ove, vidio bi korisne savjete. ali evo, citiram što sam tamo napisala...
Stella1989 je napisao/la: ›
I jedna koja je meni osobno najbolja i za cijenu od 220 kn po osobi sve je uključeno u cijenu (bogat menü, neograničena hrana i piće, i žesta, košuljice na stolicama pa i slavno ukrašavanje sale!), je Dom željezničara u Radićevoj. Prostor je u centru grada, i zaista veličanstven, kao da ste na balu! I vrijedi i više od tražene cijene! Bila sam tamo prije 2 mjeseca i oduševila se! Vidjet ćete na slikama, ali mogu vam reći da kad se preveče još popale sva ona lijepa svjetla i ogromni lusteri da stvarno izgleda kao iz snova...

Naj sala (Dom željezničara, u Radićevoj) Smile

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › @kobac01...bila sam u subotu u Željezničaru (u Radićevoj) i oduševila se! Prvo sam mislila da će biti bzvz kao i dosad tamo, ali stvarno...ugodno sam se iznenadila! Smile Prvo, ovo nisam nikad na vjenčanjima još vidjela: na ulazu imaš pano na kojem pišu brojevi stolova i tko gdje sjedi. Ljudi su si dali truda i rasporedili tko će za kojim stolom sjediti, ono... tko se zna, tko je rodbina, prijatelji i to. Stvarno fora!

Za svakim stolom sjedi 10-ak ljudi i sve je onako jako fensi...okrugli stolovi, stolice presvučene onim bijelim plahtama i mašnama, ma prekrasno! A poslužuju stariji konobari, oko 50-ak godina i stvarno je usluga za 10! Stalno gledaju imaju li svi za piće, odnose prazne čaše iz kojih se ne pije...stvarno stručno i odlično!

I dobro pazi kod odabira benda za svadbu, to ti je jedna od glavnih stvari...ovdje je bio najbolji bend koji sam dosad u svatovima čula! Imali su gitare, bubnjeve, sintić, pjevali i lik i ženska i to jaako slično kao što pjesme zvuče u originalu. Tako da, organizacija i kvaliteta svatova bila je stvarno za svaku pohvalu! Smile


_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrvoje_os
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2012. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala na ovome. evo malo sam ih zvao kontaktirao. to je od prehrane. male su im sale, po ovome sto mi je tip rekao stane jedva preko 200 ljudi, i to na ravno stolove, a cura to ne zeli ni cuti.

_________________
Tom.Os Trgovina i Servis Bicikala
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2012. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvoje_os je napisao/la: ›
hvala na ovome. evo malo sam ih zvao kontaktirao. to je od prehrane. male su im sale, po ovome sto mi je tip rekao stane jedva preko 200 ljudi, i to na ravno stolove, a cura to ne zeli ni cuti.

Znam da je od Prehrane, napisala sam u prethodnom postu. Wink Sala je dosta velika i ima puno mjesta za plesanje. Sad, ako trebate salu koja može primiti 300-400 ljudi, onda možda da pogledaš dalje. Ali što se ove sale tiče, svatovi budu odlični!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
frifi
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2012. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo Vam malo pomoći oko izbora sale za svatove. Pogledajte samo dio ponude...
SALA ZA SVEČANOSTI PETRA & ANA
PONUDA ZA SVATOVE 2012 - 2013
Meni „Petra“

JUHA PO IZBORU

(pileća ragu, govedska, kokošja, krem od povrća)

MIJEŠANA SALATA

(svježi kupus bijeli i crveni, svježa rajčica, zelena kristal, radić)

ŠOPSKA SALATA

(rajčica, paprika, krastavac, luk, grabancijaš)

GLAVNO JELO

Pohane pileće rolice sa sirom i šunkaricom

Pureći medaljoni u umaku od gljiva

Janjetina s ražnja s mladim lukom

Prasetina s ražnja

PRILOG

Riža s povrćem

Pekarski krumpir

KRUH

Tamni i bijeli

DESERT

Svatovski kolači (30 vrsta kolača u 1 kg)

Torte po izboru (čokoladne, voćne, jogurt)

Mladenačka torta po izboru

Voćni aranžman

Sladoled

DRUGA VEČERA PO IZBORU

Sarma

Čobanac

Vinski gulaš

Gulaš od divljači

PIĆE

(u neograničenim količinama od početka do završetka zabave)

ŽESTOKO PIĆE

(Jagermeister, Pelinkovac, Stock, Vodka classic, Vodka voćna,

Amaro, Lavov, Cherry Brandy, Kruškovac)

PIVO

(Pan 0.5, Pan Radler 0.5, Pan bez alkoholno 0.5)

SOKOVI

(Coca cola od 1 l, Fanta od 1 l, Đus 100% od 1 l, Jabuka 100% od 1 l)

MINERALNA VODA

(gazirana od 1 l, negazirana od 1.5 l)

VINO

(Graševina Belje, Frankovka Belje)

Turska kava (sa aperitiv stola)

Koktel dobrodošlice za mladence i kumove

Piće dobrodošlice za sve goste

Poklon iznenađenje za mladence

Usluga koja je uključena u cijenu

Posluga, kuhari, održavanje sale tijekom večeri, navlake za stolice u bijeloj boji sa bijelom mašnom

Ostale usluge koje obuhvaća ponuda

Dekoracija stola po želji mladenaca

Dekorativna rasvjeta (Light show)
= 215,00 kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sanja72
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2012. 12:15 
Naslov:  dobar dan
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebam pomoc oko cijena sala za svatove u osijeku ..za nekih 150-200 ljudi dali mi mozete navesti par dobrih a da nisu cijene abnormalno velike .. hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pipi os
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2012. 18:34 
Naslov:  Re: dobar dan
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sala za svečanosti Petra & Ana ti ima novu ponudu...u cijenu je uključeno baš sve. Nema iznenađenja sa doplatama cuge ili pečenja. A ponuda im uključuje i light prostora tj.sale. Navodno imaju akciju ako ugovoriš svatove u toku ovoga mjeseca da dobiješ na poklon vatromet u ponoć...isplati se provjeriti Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2012. 3:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
@kobac01...bila sam u subotu u Željezničaru (u Radićevoj) i oduševila se! Prvo sam mislila da će biti bzvz kao i dosad tamo, ali stvarno...ugodno sam se iznenadila! Smile Prvo, ovo nisam nikad na vjenčanjima još vidjela: na ulazu imaš pano na kojem pišu brojevi stolova i tko gdje sjedi. Ljudi su si dali truda i rasporedili tko će za kojim stolom sjediti, ono... tko se zna, tko je rodbina, prijatelji i to. Stvarno fora!

Za svakim stolom sjedi 10-ak ljudi i sve je onako jako fensi...okrugli stolovi, stolice presvučene onim bijelim plahtama i mašnama, ma prekrasno! A poslužuju stariji konobari, oko 50-ak godina i stvarno je usluga za 10! Stalno gledaju imaju li svi za piće, odnose prazne čaše iz kojih se ne pije...stvarno stručno i odlično!

I dobro pazi kod odabira benda za svadbu, to ti je jedna od glavnih stvari...ovdje je bio najbolji bend koji sam dosad u svatovima čula! Imali su gitare, bubnjeve, sintić, pjevali i lik i ženska i to jaako slično kao što pjesme zvuče u originalu. Tako da, organizacija i kvaliteta svatova bila je stvarno za svaku pohvalu! Smile


Dakle dobro pazite da vam bend ima gitare, bubnjeve i sintić!!! Al pazi ovo jbt ovaj bend je i pjevao!!! osijek031.com smile

Pa ovako dobro se već dugo nisam nasmijao... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2012. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: ›
@kobac01...bila sam u subotu u Željezničaru (u Radićevoj) i oduševila se! Prvo sam mislila da će biti bzvz kao i dosad tamo, ali stvarno...ugodno sam se iznenadila! Smile Prvo, ovo nisam nikad na vjenčanjima još vidjela: na ulazu imaš pano na kojem pišu brojevi stolova i tko gdje sjedi. Ljudi su si dali truda i rasporedili tko će za kojim stolom sjediti, ono... tko se zna, tko je rodbina, prijatelji i to. Stvarno fora!

Za svakim stolom sjedi 10-ak ljudi i sve je onako jako fensi...okrugli stolovi, stolice presvučene onim bijelim plahtama i mašnama, ma prekrasno! A poslužuju stariji konobari, oko 50-ak godina i stvarno je usluga za 10! Stalno gledaju imaju li svi za piće, odnose prazne čaše iz kojih se ne pije...stvarno stručno i odlično!

I dobro pazi kod odabira benda za svadbu, to ti je jedna od glavnih stvari...ovdje je bio najbolji bend koji sam dosad u svatovima čula! Imali su gitare, bubnjeve, sintić, pjevali i lik i ženska i to jaako slično kao što pjesme zvuče u originalu. Tako da, organizacija i kvaliteta svatova bila je stvarno za svaku pohvalu! Smile


Dakle dobro pazite da vam bend ima gitare, bubnjeve i sintić!!! Al pazi ovo jbt ovaj bend je i pjevao!!! osijek031.com smile

Pa ovako dobro se već dugo nisam nasmijao... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Cane, aj ne seri. Znaš na što sam mislila. Wink Bila sam u svatovima gdje sviraju samo dvojica na sintićima, a onaj bend je bio baš profi, sa svim mogućim instrumentima - koliko god to tebi bilo smiješno.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2013. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Što je sa salom "Đeram" U Tenji. Radi li, ili su je zatarabili?
Već podosta vremena u njoj nije bilo svatova, a u glasu sam pročitao da je gužva za sale, i da ih treba mjesecima unaprijed rezervirati.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: