Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NU2 Drago Prgomet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2012. 16:34 
Naslov:  NU2 Drago Prgomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postavio sam link pošto sam gledao emisiju, te me dati gospodin stvarno ugodno iznenadio pa da eto podjelim s vama... Kako bi i vi pogledali... Naravno tu idu nadalje komentari i ostalo... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
coffee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2012. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji plugin ovdje treba da bi se mogao gledati u Firefoxu ?

_________________
no pain no gain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2012. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potražite emisiju na HRt.hr emisije na zahtjev

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2012. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i sa youtubea:


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2012. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E Ivice, Ivice!
KraDeZe ti je u srcu izgleda.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2012. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › E Ivice, Ivice!
KraDeZe ti je u srcu izgleda.
Sviđa mi se onako otvoren, miran i staložen nastup Prgometa. Čak je i Stankovića zaintrigirao što je i sam priznao. Zbog svega toga sam odlučio postavit link.

Ja neznam Franci kojim povodom ti postavljaš linkove, ali ja to definitivno neradim iz nekog sviđanja prema određenoj političkoj opciji. Čovjek me otvorenošću i mirnoćom zaintrigirao, te također svojom spremnošću da prizna greške stranke koju djelom zastupa. Nisam do sada primječivao takve političare.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2012. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako svaki put kad nam na pamet padne riječ „politika“ uspijemo objasniti sebi kako je ona nužno zlo i umijeće mogućeg i ako zanemarimo da se njome bave oni koji šute dok se dilaju državni novci unutar kruga od dvadesetak odabranih praveći se da ništa ne znaju jer bi im tada izmakle vlastite pozicije do kojih nikad ne bi ni došli da nije te iste kvarne politike – dakle: ne baš najpošteniji svijet – pomalo čak i ugodno iznenadi pojava ovakvog lika kao što je taj Prgomet.
Nema nekog većeg putra na glavi (osim što je postao predstojnik neke klinike, a znamo kako se postaje predstojnik); prihvatljiva biografija s par ratnih anegdota koje je ipak mogao ispričati samo netko tko je bio na prvoj crti kad je bilo gusto, zatim vrlo jasna izjava kako Sanaderu nema mjesta u stranci dok je on na toj (potpuno legitimnoj) poziciji potpredsjednika stranke – nešto je sasvim novo u toj stranci. Navikli su nas na bezlične birokrate i poslušnike iz ormara koji nikada ne odgovaraju jasno i bez zadnjih kalkulacija. No, sami su krivi zbog ovako loše odgojenog kadra. Nekoliko godina u oporbi dobro će im doći za brušenje nekog novog, retorički jačeg, koji je prvo morao potopiti stare mrljage da bi dobio prostora. Likovi kao ovaj Prgomet sasvim se uklapaju u novi kurs koji ova stranka mora zauzeti. Možda nakon nekoliko godina i oni izbruse nekog svog Željka Jovanovića ili Arsena Bauka. Situacija je sad obrnuta – SDP na poziciji djeluje sasvim drugačije nego u opoziciji. Mogla bi to biti šansa za HDZ.
E, sad… Motivi pobune upitni su; je li to bunt protiv korupcijske dekadencije ili samo bunt zbog gubitka izbora? Odgovor je prilično izvjestan, no budimo dobronamjerni: nešto je moralo pokrenuti događanja. A ono što se prije smjelo više se ne smije. Pa, vidjet ćemo što će od svega ispasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2012. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › E Ivice, Ivice!
KraDeZe ti je u srcu izgleda.
Sviđa mi se onako otvoren, miran i staložen nastup Prgometa. Čak je i Stankovića zaintrigirao što je i sam priznao. Zbog svega toga sam odlučio postavit link.

Ja neznam Franci kojim povodom ti postavljaš linkove, ali ja to definitivno neradim iz nekog sviđanja prema određenoj političkoj opciji. Čovjek me otvorenošću i mirnoćom zaintrigirao, te također svojom spremnošću da prizna greške stranke koju djelom zastupa. Nisam do sada primječivao takve političare.

Mene se nimalo nije dojmio, a pljuvanje po Sanaderu je savršenstvo licemjerja.
Da nije licemjer priznao bi svoje greške, a ne greške HDZ-a. Naprimjer rekao bi zašto se nije suprostavio Sanaderovoj samovolji dok je bio predsjednik stranke nego mu se ulizivao, kao što to radi i Kujundžiću i Karamarku, samo kako bi se dokopao što veće pozicije, ne brinući za interese Hrvatske nego za vlastite interese.
HDZ je stvarno čudna tvorevina. Pobijedio je kandidat koji se je najrađe htio povući iz utrke za predsjednika, ali nije da ne iznevjeri one koji mu se ulizuju, i takav kandidat na kraju pobijedi. Ne znaš jel gori on ili onaj Kujundžić. Svi se samo bore za vlast, ništa drugo, jer da nije tako suprostavili bi se Sanaderu, a to nije nitko učinio.
Pa zar nam takve kukavice bez muda ili glupani koji nisu vidjeli lopovluk koji se dešava u državi vode jednu veliku stranku kao što je HDZ.
Iskreno rečeno Pašalić mi se čini najzreliji za poziciju predsjednika HDZ-a, ne zato što je nešto ekstra sposoban, nego zato jer su drugi totalno nesposobni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2012. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Naprimjer rekao bi zašto se nije suprostavio Sanaderovoj samovolji dok je bio predsjednik stranke nego mu se ulizivao, kao što to radi i Kujundžiću i Karamarku, samo kako bi se dokopao što veće pozicije, ne brinući za interese Hrvatske nego za vlastite interese.
Čovjek nije bio dio Vlade da se on nekome tamo usprostavlja. Pričaš gluposti.
Tebi je HDZ trn u oku i bez obzira o kome je riječ za tebe nema rasprave ako osoba dolazi iz HDZa. Vjerojatno je to razlog zbog kojeg se s tobom ne isplati uopće ulazit u raspravu. A to je iz razloga što imaš unaprijed definirane stavove od određenim stvarima, te o istima ne želiš mjenjat stav bez obzira na okolnosti i argumente.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: