Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi kružni tok na Bosutskom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.07.2005. 17:22 
Naslov: Great ! Novi kružni tok na Bosutskom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je posljednja prilika da skretanje na Mačkamami vidite u starom izdanju. Za sve stanovnike Industrijske četvrti počinje dugo očekivani preokret, prekid vječnog prometnog kaosa raskrižja Drinske i Vinkovačke.

- Radovi će trajati 45 radnih dana, tijekom kojih će obližnja tržnica biti premještena na drugu lokaciju, a gradski će promet biti preusmjeren alternativnom rutom kroz Bosutsko naselje - kaže dogradonačelnik Gordan Matković, koji je danas objavio početak građevinskih radova.

Dakle, Industrijska četvrt i Bosutsko naselje dobivaju novi kružni tok kod Mačkamame, a odbrojavanje počinje.

- Tržnica će biti premještena na lokaciju između pošte i ograde dječjeg vrtića Pčelica i na toj lokaciji, najavljuje dogradonačelnik Matković, tržnica bi trebala biti natkrivena, čime će cijelo područje dobiti na značenju kao centar tog dijela grada.

Ovo je trenutno jedini veći dio Osijeka koji još nema svoj trg, a završetkom radova u središtu novog kružnog toka bit će postavljena fontana. Uređenje Industrijske četvrti koštat će ukupno 1.600.000 kuna.

Inače dogradonačelnik Gordan Matković (prijateljima poznatiji kao Mačak), od djetinjstva je zaljubljenik tog dijela grada, a mora mu se odati priznanje da se (za razliku od nekih drugih osječkih političara) još uvijek sjeća odakle potječe i ne gubi kontakt sa starim društvom s Bosutskog.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 25.07.2005. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, sve je to ok, mene samo zanima kada ćemo već jednom dobiti taj pothodnik na kolodvoru. Zna li itko iz Grada kako je grozno kada ti štikla upadne ispod dasaka na mostu, pune ti ruke vrećica, koje su još i teške, ne možeš iščupati peticu, a ne možeš ni izuti sandalu (jer su to ove moderne, rimljanke, što se vežu do koljena), pa ti dođe da zamoliš slučajnog prolaznika - može li i iščupati potpeticu iz dasaka!!! Mi tamo živimo kao iza Kineskog zida (a ima i zid koj ograđuje kolodvor).

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 25.07.2005. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grrrrrrrr....rimljanke s potpeticama??!?! loše

Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2005. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaboravih da nisam logirana...pardoniram se...ovo iznad sam ja, ofkors

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 26.07.2005. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako se radujem fontani. Jesu li osmislili i kako će nam dovući dugo obećavani tramvaj? Što se mosta tiče, uvijek me strah da će neki klinac propasti kroz te daske.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2005. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

it was D

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 27.07.2005. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još nisam čula da je koje dijete palo s tog mosta, al što penzići padaju!!! Kada se zaledi pa nitko ne očisti most. Ma što, dovoljna je samo kiša po tim daskama i imamo klizalište.
A padaju i policajci na zaleđenom mostu.
Pa kad staneš na jedan kraj daske, a drugi se podigne prema tebi - ko u crtićima Smile)

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: