Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Sramotan" posao

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.12.2006. 22:31 
Naslov:  "Sramotan" posao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoji li posao od kojeg se trebas sramiti??? Ja sam po zanimanju keramičar, zaposlen i nikada mi nije bilo šprd uci prljav u trgovinu ili pekaru. Dok sam bio na praksi sa trojicom likova iz razreda uvijek sam ja isao po jauznu zato sto je ove bilo sramota u radnom odjelu setati ulicom i ulaziti u trgovine.

Po mojem misljenju nijedan posao nije sramota raditi. Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi. Za mene ni smetlar nije sramotan posao, stovise, to je jako dobar posao. Barem po mojem misljenju...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi. Za mene ni smetlar nije sramotan posao, stovise, to je jako dobar posao. Barem po mojem misljenju...

Otprilike si sve rekao.... ako svoj posao radiš dobro (bilo kao smetlar ili kardiokirurg) i stalno se trudiš da budeš još bolji, ljudi će te više cijeniti.

Po mome, sramotno je jedino raditi posao koji se sastoji u prodavanju magle naivnima.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 22:49 
Naslov:  Re: "Sramotan" posao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
Po mojem misljenju nijedan posao nije sramota raditi. Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi.


Svaki pošten čovjek koji živi od svog rada zna da nema zanimanja kojega bi se trebali stidjeti. Gade mi se ljudi koji selekciju prijatelja uvjetuju varijablama kao što je diploma, auto, ugled... Sramota je biti takav, sramota je ukrasti, prevariti, ubiti.

Evo, ponekad se i ja i ti u potpunosti slažemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema sramotnog posla, ako radiš i zarađuješ to nije sramota, ako ne radiš i žicaš e to je sramota. Sale nemoj da te ikad bude stid svog posla, pošteno radiš i pošteno zarađuješ.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Po mome, sramotno je jedino raditi posao koji se sastoji u prodavanju magle naivnima.


Žalosno je što je u HR naivnih jako jako puno...politika kurva...
Svaki posao je vrijedan ako se radi pošteno i nema razkoga da te bude stid ako ga tako radiš. Odijelo ne čini čovjeka (stara fora al uvijek vrijedi). Osobno imam prijatelja raznih zanimanja, od šljakerskih do visoko pozicioniranih ali na sve njih gledam jednako. Ako je netko vrijedan, vrijedan je bez obzira na to čime se bavi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Postoji li posao od kojeg se trebas sramiti??? Ja sam po zanimanju keramičar, zaposlen i nikada mi nije bilo šprd uci prljav u trgovinu ili pekaru. Dok sam bio na praksi sa trojicom likova iz razreda uvijek sam ja isao po jauznu zato sto je ove bilo sramota u radnom odjelu setati ulicom i ulaziti u trgovine.

Po mojem misljenju nijedan posao nije sramota raditi. Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi. Za mene ni smetlar nije sramotan posao, stovise, to je jako dobar posao. Barem po mojem misljenju...



Nemam šta dodat, osim da doniram kikache! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy, imaš baš lijep šešir, ja nikad ljepši nisam vidio, najpametnija si na forumu, i najljepša.


P.S. može kikacha Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2006. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Poppy, imaš baš lijep šešir, ja nikad ljepši nisam vidio, najpametnija si na forumu, i najljepša.


P.S. može kikacha Very Happy Very Happy Very Happy


Može. I to tri. Za svaki kompliment po jedan! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2006. 7:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nema sramotnog posla, mada ima hrpetina ljudi koji će te uvijek smatrati manje vrijednim ako te vidi u radnom odijelu...i to je problem, a ne raditi neki posao koji nije baš kao "fini"...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.12.2006. 7:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Nema sramotnog posla, ako radiš i zarađuješ to nije sramota, ako ne radiš i žicaš e to je sramota. Sale nemoj da te ikad bude stid svog posla, pošteno radiš i pošteno zarađuješ.


Ma nije meni bed biti u radnom odjelu i raditi ovaj posao, samo sam zelio cuti misljenje drugih ljudi. Ficka se meni sta ce drugi misliti kada me vide prljavog od glave do pete... meni to ne predstavlja problem, stovise, bas je kul viditi nekog mladog majstora koji je zaposle... puno bolje nego nekog mladog klosara koji te zica kunu....

P.S. Kad smo vec kod posla odo ja radit da ne bi zakasnio pa se "citamo" navecer... hehe

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedino bi političare opisala kao takve... često bi ih trebalo biti sram. a onda opet... valjda, da bi se time bavio, moraš u startu biti isključivo beskrupulozni gad koji ne poznaje pojmove 'moral', 'etika' ili 'dostojanstvo' bilo koje vrste..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Politicari su samo ogledalo nacije. Na koncu... oni su iz naroda od naroda odabrani.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: